0
späť
 

diskuze k tématu: Laguna 4 Control – Nevídaně mrštný Francouz

kategórie zaradenia témy: francouzská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 19.05.2011 13:13, Ceny
Musím se přiznat, že mě zaskočily ty ceny na závěr. Passat levnější než Mondeo o skoro 100 tisíc? Když jsem si našel ceníky, tak to na první pohled tak vypadá, ale u Fordu mají "akci", která už trvá poměrně dlouho a místo původní ceny 812 tisíc je v současnosti cena 680 tisíc. U VW je ceník automatizovaně generovaný, takže se z něj nedá zjistit, jestli cena 714 tisíc je akční nebo standardní.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 19.05.2011 13:18, RE: Ceny
Koloss napísal:
Musím se přiznat, že mě zaskočily ty ceny na závěr. Passat levnější než Mondeo o skoro 100 tisíc? Když jsem si našel ceníky, tak to na první pohled tak vypadá, ale u Fordu mají "akci", která už trvá poměrně dlouho a místo původní ceny 812 tisíc je v současnosti cena 680 tisíc. U VW je ceník automatizovaně generovaný, takže se z něj nedá zjistit, jestli cena 714 tisíc je akční nebo standardní.
Šálí mě zrak? Než jsem dopsal poznámku k cenám, tak se údaje v článku změnily?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 21.05.2011 19:56, RE: Ceny
Koloss napísal:
Šálí mě zrak? Než jsem dopsal poznámku k cenám, tak se údaje v článku změnily?
Dobrý den, pokud vím, tak se v článku nic neměnilo V úvahu jsem u Mondea bral cenu s podobnou výbavou Titanium S, na kterou se akce nevztahuje. (pokud ano, tak jsem jí nenašel) Jsem ale pouze člověk a tak se může stát, že něco přehlédnu, nebo zvolím odlišnou výbavu, než by někdy zvolil čtenář.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 23.05.2011 10:03, RE: Ceny
Adam Špaček napísal:
Dobrý den, pokud vím, tak se v článku nic neměnilo V úvahu jsem u Mondea bral cenu s podobnou výbavou Titanium S, na kterou se akce nevztahuje. (pokud ano, tak jsem jí nenašel) Jsem ale pouze člověk a tak se může stát, že něco přehlédnu, nebo zvolím odlišnou výbavu, než by někdy zvolil čtenář.
Zmátla mě cena Peugeotu, která plynule navazuje na modelové číslo. Také jsem měl dojem, že cena Passatu byla původně 716 tisíc a pak se změnila na 746 tisíc, ale jistej si nejsem. Vzhledem k tomu, že je ceník automatizovaně generovaný, tak není jasné, jaká změna ceny vychází ze změny kurzu a kdy se jedná o akci. Mně to vygenerovalo cenu 714 tisíc.

U toho Mondea jsem našel cenu shodnou s tou, která je uvedená v článku, a vedle ní je akční cena, Už se mi to nechce hledat, jaké byly konkrétní detaily, ale rozhodně to byla jedna z nejvyšších výbav a k vozu porovnávanému v článku by jistě byla soupeřem. Rozhodně by tato akční cena měla být brána v úvahu, protože ceníky Mondea občas prohlížím a to co udávají za akční ceny někdy platí i více než rok.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.