0
späť
 

diskuze k tématu: Renault Fluence - novinka na pomezí tříd

kategórie zaradenia témy: francouzská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 22.12.2009 13:34, Důstojný počin
Myslím, že jde o velmi slušnou nabídku. Vzhled nenadchne ani neurazí. Prostě střídmá elegance. Jen ty zadní světla mi tak trochu připomínají Mondeo...
Pokud na tom bude vůz kvalitou stejně jako Mégane, pak nevidím v kategorii sedan nižší střední třídy lepší vůz. Chevrolet Cruze se může jít klouzat...
U nás asi na růžích ustláno mít nebude, ale to je dáno již samotnou koncepcí vozu sedan. Nicméně celosvětově a hlavně v zemích, kde jedině sedan je považován za auto, bude podle mě mít úspěch. A já to Renaultu jen a jen přeji.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 22.12.2009 14:22, zadní náprava
To mi pane redaktore chcete říci, že je to vůz do terénu? Já si vždy myslel, že tuhá náprava se používá u offroad vozidel. Nemá tohle náhodou vzadu vlečená ramena, jako ostatně celá řada megane, z které dle všeho "čerpá" techniku?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 22.12.2009 18:50, super
no, opět renault ukázal, že auta prostě umí. Je to krásnej kus a renaultu přeji hodně nej!! Octavia se může jít klouzat, jupíííí
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 22.12.2009 23:52, RE: super
lagu napísal:
no, opět renault ukázal, že auta prostě umí. Je to krásnej kus a renaultu přeji hodně nej!! Octavia se může jít klouzat, jupíííí
Variabilitou na Octavii už z podstaty sedanu naprosto nemá. Takže věz, že já bych si Fluence nekoupil, ani kdyby stál polovinu toho, co Octavia. A myslím, že lidí nechtějících sedan tu bude opravdu dost... Takže Octavia může být v klidu.
Jediné, co so dokáži představit, je jistý přesun zakázek fleetových vozů směrem k Fluence. Nicméně tam to bude spíš otázkou celkové cenové politiky a vstřícnosti dodavatelů vozů vzhledem k firmám. A tam to má pravděpodobně koncern celkem v rukávu (nebo se mýlím?).
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 23.12.2009 11:25, RE: super
rohYpnol napísal:
Variabilitou na Octavii už z podstaty sedanu naprosto nemá. Takže věz, že já bych si Fluence nekoupil, ani kdyby stál polovinu toho, co Octavia. A myslím, že lidí nechtějících sedan tu bude opravdu dost... Takže Octavia může být v klidu.
Jediné, co so dokáži představit, je jistý přesun zakázek fleetových vozů směrem k Fluence. Nicméně tam to bude spíš otázkou celkové cenové politiky a vstřícnosti dodavatelů vozů vzhledem k firmám. A tam to má pravděpodobně koncern celkem v rukávu (nebo se mýlím?).
Částečně se mýlíte. Politika Renaultu v ČR vůči firmám je daleko vstřícnější než má Škoda. Například u Celní správy ČR se Škodovky naposledy kupovaly jako Felicie. V současné době vede Renault a Seat Ibiza, takže asi nabídka ze strany Renaultu musela být hodně výhodná.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 23.12.2009 20:00, celní správa a cenové nabídky
klobrch napísal:
Částečně se mýlíte. Politika Renaultu v ČR vůči firmám je daleko vstřícnější než má Škoda. Například u Celní správy ČR se Škodovky naposledy kupovaly jako Felicie. V současné době vede Renault a Seat Ibiza, takže asi nabídka ze strany Renaultu musela být hodně výhodná.
To, že se u Celní správy kupovaly Škodovky naposledy jako Felície nemusí mít nic společného s politikou výrobců a hlavně s cenou kupovaných vozidel. Při známé míře korupce v ČR, a zejména ve státní správě kam celníci patří, nepochybně záleží hlavně na "obratnosti" konkrétního prodejce a jeho dobrých vztazích s příslušným úředníkem. Možná by jsme se divili, co takový Renault pro celníky stojí, stejně jako se divíme různým Mondeům a Passátům pro policajty a hlavně různým Audinám a BMW pro kdejaké úřednické nebo poslanecké hovno.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 28.12.2009 00:23, RE: super
rohYpnol napísal:
Variabilitou na Octavii už z podstaty sedanu naprosto nemá. Takže věz, že já bych si Fluence nekoupil, ani kdyby stál polovinu toho, co Octavia. A myslím, že lidí nechtějících sedan tu bude opravdu dost... Takže Octavia může být v klidu.
Jediné, co so dokáži představit, je jistý přesun zakázek fleetových vozů směrem k Fluence. Nicméně tam to bude spíš otázkou celkové cenové politiky a vstřícnosti dodavatelů vozů vzhledem k firmám. A tam to má pravděpodobně koncern celkem v rukávu (nebo se mýlím?).
To mozno, ale su tu aj ludia co by si len tazko kupili liftback, napr. ja. Mam rad sedany pretoze maju najvacsiu tuhost karoserie a tym padom aj najmenej vrzgaju, a okrem toho 3priestorove autaky su mi najsympatickejsie. Sedan mi proste staci, stejne vacsinou v kufri nosim len povinnu vybavu a sem tam nejaky mensi nakup. Ak idem na dlhsi cas prec, tak do kufra zbalim v pohode vsetko co potrebujem.

Ale uznavam, ze liftbacky su praktickejsie - raz sa mi stalo, ze som potreboval odviezt opachu - velky televizor - ten sa mi do kufa nezmestil a musel ist na zadne sedadla.

A samozrejme Fluence by som si nekupil uz len preto ze to je renault....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 29.12.2009 15:30, RE: super
bubu napísal:
To mozno, ale su tu aj ludia co by si len tazko kupili liftback, napr. ja. Mam rad sedany pretoze maju najvacsiu tuhost karoserie a tym padom aj najmenej vrzgaju, a okrem toho 3priestorove autaky su mi najsympatickejsie. Sedan mi proste staci, stejne vacsinou v kufri nosim len povinnu vybavu a sem tam nejaky mensi nakup. Ak idem na dlhsi cas prec, tak do kufra zbalim v pohode vsetko co potrebujem.

Ale uznavam, ze liftbacky su praktickejsie - raz sa mi stalo, ze som potreboval odviezt opa...
Renault umí vyrobit nádherná auta a s kvalitou se též hodně zlepšili, tak nevím co pořád proti nim máte! Rozhodně bych si radši koupil hodně vybaveného Fluence než očesanou Octavii za stejné peníze. A jizdí vlastnosti radši nebudu srovnávat. Však kdo jel s francouzským autem tak ví.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 15.01.2010 14:43, RE: super
dhs1 napísal:
Renault umí vyrobit nádherná auta a s kvalitou se též hodně zlepšili, tak nevím co pořád proti nim máte! Rozhodně bych si radši koupil hodně vybaveného Fluence než očesanou Octavii za stejné peníze. A jizdí vlastnosti radši nebudu srovnávat. Však kdo jel s francouzským autem tak ví.
Tak vi co...? Ze je to mizerie. Moje prvni dve auta byly Renaulty, posledni Megane. Vzpominam na ne s nostalgii ale nikoli jako na spolehlive. Ted mam Oktavii II a k Meganovi bych se nevratil ani kdybyjste mne na kolenou prosili.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 17.01.2010 17:13, RE: super
Georgez napísal:
Tak vi co...? Ze je to mizerie. Moje prvni dve auta byly Renaulty, posledni Megane. Vzpominam na ne s nostalgii ale nikoli jako na spolehlive. Ted mam Oktavii II a k Meganovi bych se nevratil ani kdybyjste mne na kolenou prosili.
Spolehlivost záleží na lidech, jak se k autu chovají, ne na autech. Když myslíte že OCT II je spolehlivé auto tak Vám přeji hodně štěstí.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.