0
späť
 

diskuze k tématu: auto pro mladého kluka

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, automobilky, francouzská vozidla, typ vozidla, osobní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 13.01.2014 20:08, auto pro mladého kluka
Dobrý den, jmenuji se Martin a chci se zeptat, po jakých autech se mám dívat a mezi jakými vybírat. Je mi 23 let, týdně najezdím něco okolo 100-200km, převážně mimo obce. Potřebuji auto s větším kufrem, protože často převážím sportovní vybavení a různé věci, takže kufr mám často naplněný k prasknutí. Taky bych rád, aby to auto trošku jelo, abych si pěkně zajezdil. Hledám něco do 250 000. Zaujal mě například Renault Fluence, dá se pořídit rok starý za 200 000. Někdo mi říká, ať pořídím spíše starší auto třeba od VW, někdo zase novější například od KIA. Sám se v autech moc nevyznám, tak bych byl rád, kdybyste mi poradili.
reagovať
zmazaný používateľ
počet príspevkov
dátum registrácie
Štvrtok 05.06.2014 16:02, re:
Dobrý den. Pokud Vám u vozu jde o velmi dobré jízdní vlastnosti a řidičské zážitky, odkáži Vás na Ford Mondeo. Příkladně drží stopu a má velmi dobrou zpětnou vazbu od kol. Na druhou stranu nabídne i dostatek vnitřního prostoru a objemný zavazadlový prostor. Alternativou k Mondeu může být například Mazda 6.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.