0
späť
 

diskuze k tématu: Renault Clio II. po 80601 km jako nový

kategórie zaradenia témy: poradna, ostatní, francouzská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 03.07.2006 08:35, Manual
Pekný stav. Keby sa každý z nás takto staral o auto...V autobazare nájsť taký kus, to vyžaduje riadnu trpezlivosť.
V specifiace vozu je uvedené "automat". No podľa fotiek je to jednoznačne Clio s manuálnou prevodovkou.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 03.07.2006 09:55, RE: Manual
Kolega zo Slovenska napísal:
Pekný stav. Keby sa každý z nás takto staral o auto...V autobazare nájsť taký kus, to vyžaduje riadnu trpezlivosť.
V specifiace vozu je uvedené "automat". No podľa fotiek je to jednoznačne Clio s manuálnou prevodovkou.
Ano, narazit na takto zachovalý kousek dá opravdu zabrat a nám se to podařilo. Chtěli jsme ukázat, že i v autobazarech lze narazit na kvalitní vozy se servisní knížkou a po 1.majiteli. Cena navíc odpovídala technickému stavu a stáří vozidla.

Máte pravdu, jedná se o vůz s manuální převodovkou. Specifikaci jsem opsal přímo ze stránek daného autobazaru, kde je tato skutečnost chybně uvedena.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 03.07.2006 15:17, RE: Manual
Petr - TipCars.com napísal:
Ano, narazit na takto zachovalý kousek dá opravdu zabrat a nám se to podařilo. Chtěli jsme ukázat, že i v autobazarech lze narazit na kvalitní vozy se servisní knížkou a po 1.majiteli. Cena navíc odpovídala technickému stavu a stáří vozidla.

Máte pravdu, jedná se o vůz s manuální převodovkou. Specifikaci jsem opsal přímo ze stránek daného autobazaru, kde je tato skutečnost chybně uvedena.
A jaká byla cena tohoto vozu?jestli to není tajné
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 03.07.2006 15:27, RE: Manual
bruno napísal:
A jaká byla cena tohoto vozu?jestli to není tajné
Doopravdy si již nevzpomenu, ale vím, že se prodal velmi rychle a po náhlednutí do tabulek cen ojetých vozidel jsem si říkal, že bych ho za ty peníze koupil
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 03.11.2007 11:39, clio
ahoj - nevies my poradit ci sa na renault cliu stretnu ventili pri pretrhnuti rozvodového remena? DIKY!!!
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.