0
späť
 

diskuze k tématu: Radio jak spárovat

kategórie zaradenia témy: poradna
Ony11
počet príspevkov2
dátum registrácie13.02.2020
Streda 27.05.2020 08:09, Radio jak spárovat
Dobrej prosím o radu nemůžu se spárovat mobil s rádiem Ford Custom děkuji za odpověď
reagovať
RadekMM
počet príspevkov10
dátum registrácie22.02.2020
Streda 27.05.2020 21:36, RE: Radio jak spárovat
citácia:
reakce na: Ony11, 27.05.2020 08:09 (Dobrej prosím o radu nemůžu se ...)

Toto je info z manualu... lepe to asi vysvetlit nejde. Mame “trandaka” v praci a podarilo se mi to na prvni dobrou...


První párování mobilního telefonu
Po spárování mobilního telefonu se systémem je možné přijímat příchozí hovory a uskutečňovat odchozí hovory pomocí zařízení hands-free.
Poznámka: Musíte zapnout zapalování a rádio.
Poznámka: Nabídkou procházejte pomocí tlačítek se šipkami nahoru a dolů nacházejících se na audio systému.
Před vyhledáváním se ujistěte, že je v mobilním telefonu aktivována funkce Bluetooth. V případě potřeby vyhledejte informace v příručce k zařízení.
Stiskněte tlačítko PHONE. Když displej audiojednotky signalizuje, že nejsou spárovány žádné telefony, stiskněte tlačítko pro přidání.
Když se na displeji audiojednotky objeví hlášení vyzývající k párování, vyhledejte v telefonu systém SYNC a zahajte proces párování.
Vyberte funkci SYNC ve svém mobilním telefonu.
Vyčkejte, než se na displeji telefonu zobrazí kód PIN. Porovnejte kód PIN na displeji telefonu s kódem PIN zobrazeným na displeji audiojednotky a potvrďte požadavek na displeji telefonu i vozidla. Úspěšné spárování bude znázorněno na displeji.
Poznámka: V některých případech bude telefon vyžadovat zadání kódu PIN. Zadejte šestimístný kód PIN zobrazený systémem na displeji audiojednotky. Úspěšné spárování bude znázorněno na displeji.
V závislosti na vlastnostech mobilního telefonu a na konkrétním trhu vás může systém vyzvat k nastavení aktuálního mobilního telefonu jako hlavního telefonu (po zapnutí zapalování se systém pokusí připojit nejprve k hlavnímu telefonu) nebo ke stažení telefonního seznamu.
reagovať
David V
počet príspevkov2056
dátum registrácie16.05.2007
Streda 27.05.2020 22:27, RE: RE: Radio jak spárovat
citácia:
reakce na: RadekMM, 27.05.2020 21:36 (Toto je info z manualu... lepe ...)


Mám jeden postřeh: po jednom z updatů mi telefon odmítal načíst auto. Načetl všechny auta v dosahu, jen ne to moje. Zavezl jsem to do servisu s podazřením na vadný modul, ale ukázalo se, že auto je vidět pro všechny telefony kromě mého. Dost k vzteku.
A pak mě napadla spásná myšlenka. Ze storu jsem zkusil pár jiných ovladačů blue tooth a voila, najednou se auto s telefonem kamarádí.
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.