0
späť
 

diskuze k tématu: Protisměrná autosedačka Nuna Prym

kategórie zaradenia témy: poradna, technické dotazy
Tony_cz
počet príspevkov19
dátum registrácie09.04.2019
Štvrtok 05.05.2022 12:33, Protisměrná autosedačka Nuna Prym
Dobrý den,
prosím o pomoc ohledně výběru auta, respektive vhodné velikosti. Mám dětskou sedačku Nuna Prym protisměrnou v Octavii, sedačka zabírá hodně místa v podélném směru a díky tomu musí být přední sedadlo posunuto téměř vpředu, což v případě Octavie problém není je tam dost místa, aby se dalo přední sedadlo plnohodnotně využít. Ale chci koupit nové auto a nemusí to být Octavia. Do Fabie se autosedačka za dodržení použitelnosti sedadla před ní nevejde. Má někdo zkušenost s touto sedačko v jiném autě?
Děkuji
reagovať
mufik.martin
počet príspevkov248
dátum registrácie09.05.2007
Piatok 06.05.2022 09:35, RE: Protisměrná autosedačka Nuna Prym
citácia:
reakce na: Tony_cz, 05.05.2022 12:33 (Dobrý den,prosím o pomoc ohled ...)


Nejlepší bude, dkyž se zkusíte podívat k prodejci/bazaru i s autosedačkou a zkusíte ji jen volně dát na zadní sedačku a hned sama uvidíte, zdali si někdo ještě dokáže pohodlně sednout dopředu nebo ne. Já mám dvě sedačky Britax Romer v Citroenu C5 kombi 2011 a přestože, to je velké auto, tak uvnitř zrovna moc místa není a je to jen tak tak. Naopak bratr měl Citroen Xsara Picasso a ted má Ford Galaxy a tam je místa opravdu hodně.
Pokud chcete vybírat auto o kategorii menší než je Octavia, tedy auta typu Fabia, Clio, Clio a podobně tak bych opravdu vzal sedačku do bazaru/k prodejci a vyzkoušel to, obávám se, že se tam totiž podélně moc nevejdete. Takže bych doporučoval držet se kategorie Octavia, Ceed, I30, GOLF, Astra a podobně, i tak ale doporučuji vždy vzít sedačku sebou, protože Octavia má poměrně hodně místa vzadu oproti přímým konkurentům, takže abyste pak nebyla třeba z Astry nebo jiného auta zklamaná. V krajním případě, pokud nechcete tahat sedačku do bazaru, tak si vemte alespoň metr, kterým snadno změříte, kolik místa v novém autě potřebujete.
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.