0
späť
 

diskuze k tématu: Portál Tipcars byl koupen firmou AAA ?

kategórie zaradenia témy: ostatní, diskuze o tipcars
jendan
počet príspevkov1
dátum registrácie26.10.2010
Nedela 12.01.2020 16:36, Portál Tipcars byl koupen firmou AAA ?
Zdá se mi to, nebo byl tento nestranný portál zobrazující všechny možné inzerenty (malé / velké / soukromé) nyní zobrazuje v drtivé většíně nabídky fitmy AAA, ve které je většina nabízrných aut fiktivních (údajně bylo ZROVNA prodáno nebo převezeno jinam), a donutí Vám si prohlédnout "podobné" vozidlo které zrovna náhodou mají nově.

Byla by to škoda, vždy se tu dobře hledalo a odfiltrovalo to právě ty falešné molochy AAA a AutoESA.
reagovať
danet - redakce TipCars
počet príspevkov538
dátum registrácie16.11.2012
Pondelok 13.01.2020 10:33, RE: Portál Tipcars byl koupen firmou AAA ?
citácia:
reakce na: jendan, 12.01.2020 16:36 (Zdá se mi to, nebo byl tento n ...)


Dobrý den, firma AAA auto u nás inzeruje v běžném režimu jako jiní prodejci, tak jak je tomu na dalších konkurenčních inzertních serverech. Součástí naší spolupráce je dodržování podmínek inzerování, jako je např. pravidelná aktualizace inzerovaných vozů, správné zatřídění inzerce, uvádění konečné ceny, apod. Pokud naleznete inzerát, který je podle Vás zavádějící/ chybný/nepravdivý, podejte prosím námitku k inzerátu (tlačítko "námitka k inzerátu" na kartě vozu vlevo dole). Pokud je námitka oprávněná, takový inzerát je následně odstraněn z inzerce. Díky za Váš zodpovědný přístup. Hezký den!
reagovať
BobanHTP
počet príspevkov2404
dátum registrácie19.08.2015
Pondelok 13.01.2020 12:59, RE: Portál Tipcars byl koupen firmou AAA ?
citácia:
reakce na: jendan, 12.01.2020 16:36 (Zdá se mi to, nebo byl tento n ...)

Ahoj, AAA a ESA už si vydobyli takovou "pověst", že musí dávat obrovské částky na reklamu, tak to holt chodí, když se podvádí
Každý rok potkám někoho, kde se nechal napálit, rozhodně k nim patří i Hity, taky parta k "pohledání"
reagovať
JARDA3
počet príspevkov89
dátum registrácie15.01.2010
Pondelok 13.01.2020 18:15, RE: RE: Portál Tipcars byl koupen firmou AAA ?
citácia:
reakce na: danet - redakce TipCars, 13.01.2020 10:33 (Dobrý den, firma AAA auto u ná ...)

no můžu vám říct že mě to pěkně otrávilo vždycky sem tady rád projížděl nabídky různých aut tak ted už teda ne.
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.