0
späť
 

diskuze k tématu: Jak jezdí první Porsche s "nafťákem"?

kategórie zaradenia témy: německá vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 06.07.2009 12:58, Porsche
Tohle je jen pro pitomce co chtějí Porsche (tedy to logo na kapotě).Vždyť to vypadá jak 911 do které zezadu narazil teréňák.Je tedy fakt,že na rozdíl od X5,pokud to vytáhnete někam do terénu,tak to tam nezůstane dokud to nevytáhne traktor,ale to auto je paskvil,vlastně všechna SUV jsou paskvil,blba co to vymyslel by měli zastřelit.Ovšem když se tak po zimě koukám na naše silnice,zase si říkám,že u nás se to majiteli vyplatí
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 07.07.2009 00:16, Velké ZKLAMÁNí...
Rover623 napísal:
Tohle je jen pro pitomce co chtějí Porsche (tedy to logo na kapotě).Vždyť to vypadá jak 911 do které zezadu narazil teréňák.Je tedy fakt,že na rozdíl od X5,pokud to vytáhnete někam do terénu,tak to tam nezůstane dokud to nevytáhne traktor,ale to auto je paskvil,vlastně všechna SUV jsou paskvil,blba co to vymyslel by měli zastřelit.Ovšem když se tak po zimě koukám na naše silnice,zase si říkám,že u nás se to majiteli vyplatí
... mi u Porsche připravili...
... když už nutně SUV, tak asi RADĚJi bmw X6 (lepší vůz, lepší podvozek, a hlavně LEPŠí diesel!)
Cayenne mne NEoslovilo/NEbere, ale TENTO motor - no to je O-S-T-U-D-A!!! V Audi A4 není "špatný" (i když Mercedes 350 CDi je LEPŠí, o 35d od BMW NEmluvě a VELMi zajímavý je i nový dvouturbový Jaguar s 202 kW/600 Nm), ale v Porsche je to prostě S-L-A-B-O-T-A! Je to o to HORŠí, že "obyčejný" Citroën C5 V6 3.0 HDi má LEPŠí motor - s dvěma turby a kráááásně plochou křivkou točivého momentu a Porsche mne tímto modelem/motore NAPROSTO TOTÁLNĚ a ZCELA "zklamalo" ,-(
Pěkný den (ale NE v Cayenne a už VŮBEC ne v naftové verzi .-)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 07.07.2009 03:37, RE: Velké ZKLAMÁNí...
Kylie napísal:
... mi u Porsche připravili...
... když už nutně SUV, tak asi RADĚJi bmw X6 (lepší vůz, lepší podvozek, a hlavně LEPŠí diesel!)
Cayenne mne NEoslovilo/NEbere, ale TENTO motor - no to je O-S-T-U-D-A!!! V Audi A4 není "špatný" (i když Mercedes 350 CDi je LEPŠí, o 35d od BMW NEmluvě a VELMi zajímavý je i nový dvouturbový Jaguar s 202 kW/600 Nm), ale v Porsche je to prostě S-L-A-B-O-T-A! Je to o to HORŠí, že "obyčejný" Citroën C5 V6 3.0 HDi má LEPŠí motor - s dvěma turby a k...
Dobry den Kylie.Mam kamarada (nejlepšiho) a jeho maminka má BMW X5 3.0 sd.Asi ten motor všichni znají ale jen s článků!!! V tom autě sem jel a můžu říct že je to jeden z nejlepších naftových motorů které znám. Tímto se chci zeptat na BMW 528i E39 v automatu které chci koupit, poraďte mi prosím, protože neznám nikoho kdo má tohle auto.Děkuji předem a za pravopis se omlouvám!!! Zyxe
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 07.07.2009 09:28, RE: Velké ZKLAMÁNí...
zyxe napísal:
Dobry den Kylie.Mam kamarada (nejlepšiho) a jeho maminka má BMW X5 3.0 sd.Asi ten motor všichni znají ale jen s článků!!! V tom autě sem jel a můžu říct že je to jeden z nejlepších naftových motorů které znám. Tímto se chci zeptat na BMW 528i E39 v automatu které chci koupit, poraďte mi prosím, protože neznám nikoho kdo má tohle auto.Děkuji předem a za pravopis se omlouvám!!! Zyxe
prosím Vás, už mám fakt po krk těch řečí, že porsche je jenom 911 a nic jiného, to by ta automobilka dávno zkrachovala... a řeči o tom, jaké je to zklamání, dieselový cayenne, kdyby Vám dal paní Kylie někdo vybrat, jestli 3.0 naftu nebo 4,5 turbo S, to jsem zvědavý co byste si vybrala a jak dlouho by Vás bavilo živit mrchu, co žere 25 litrů na 100 km... je to první auto od porsche, nepochybuju o tom, že se tam dříve nebo později dostane silnější naftový motor, v koncernu je jich dost...
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.