0
späť
 

diskuze k tématu: Kombi střední třídy

kategórie zaradenia témy: poradna, automobilky, francouzská vozidla, typ vozidla, osobní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 06.10.2015 19:20, Kombi střední třídy
Dobrý den,

jelikož mi již dosluhuje stará škoda octavia r.v.97 koukám po novějším kombi střední třídy.

Po podrobnějším zkoumání mě z nabídky nejvíce zaujaly tyto vozy: peugeot 508 sw, ford mondeo, opel insignia a wv passat. Seřazeno podle mých sympatií.

Nejvíce se mi líbí Peugeot 508 sw pro svůj vzhled a interiér.
Chtěl bych se zeptat na zkušenosti s ním a zároveň mám dotaz ohledně verze GT. Ta se dá sehnat mírně nad 400000. Vyplatí se připlatit cca 100000 za tuto lepší verzi?

Auto bych kupoval kolem vánoc nebo po novém roce Na auto bych měl cca 400 tisíc. Pokud by bylo vážně v top stavu, tak o trošku více.


požadavky na auto:
spolehlivé auto, které nemá zbytečně drahý servis.
dostatečný výkon (např.u toho peugota 120 kw s automatickou převodovkou).
převodovka spíše automatická, ale může být i manuál.
palivo spíše nafta, ale nebráním se i benzínu (jen s ním mám malé zkušenosti). Nájezd kolem 20 t. km ročně. Převážně cesta do práce 25 km tam a zpět. Potom jednou za 14 dní cesta cca 100 km tam, zpět. Plus nějaké výlety a cesty na dovolenou.
Rád bych zabudovanou navigaci, pohodlná sedadla a automatickou klimatizaci
bezklíčové otevírání/startování by se mi také líbilo, ale není podmínkou.

Nechci žádný nový automobil, ale raději se vydám cestou mírně ojetého vozu s dobrou výbavou.
Mám trošku předsudky k Peugeotu, ale zatím je to u mě favorit, tak mě zajímají názory na toto auto.

reagovať
zmazaný používateľ
počet príspevkov
dátum registrácie
Streda 14.10.2015 01:01, RE:
Dobrý den. Provedení GT u Peugeotu 508 má dokonalejší přední nápravu, což sice přináší lepší jízdní vlastnosti, ale také vyšší servisní náklady. Silný motor spolupracuje s automatem, který řadí poměrně pomalu a dynamiku motoru tak citelně tlumí. Příplatek za GT je podle mého názoru vzhledem k Vašim požadavkům zbytečný.
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.