0
späť
 

diskuze k tématu: Průsak převodovky 407

kategórie zaradenia témy: poradna, technické dotazy, automobilky, francouzská vozidla, typ vozidla, osobní
cobo
počet príspevkov43
dátum registrácie05.03.2015
Utorok 24.01.2017 11:39, Průsak převodovky 407
Zdravím, poprosím o radu. Mám Peugeot 407 sw 2.0i rv2008. Objevil se mi na manuální převodovce drobný průsak oleje. Evidentně to již řešil předchozí majitel nějakým lepením ale po dvou letech co to auto mám to zase začalo drobně kapat. V autorizovaným servise mi řekli že to prostě řešit neumí. Neporadil by mi někdo kde a jak tento problém řešit? Předem díky za radu
reagovať
sheogorath
počet príspevkov527
dátum registrácie27.05.2016
Utorok 24.01.2017 11:46, RE
Muj odhad je, ze v autorizaku proste nemaji papir s procedurou, takze "neumi resit".

Myslim, ze kazdy, slusne vybaveny (naradim i znalostmi) servis to opravit zvladne.
reagovať
ctverak
počet príspevkov255
dátum registrácie01.08.2007
Streda 25.01.2017 08:26, RE: RE
Jestli převodovka nemá prasklý obal, tak řešením by bylo přetěsnění převodovky.
Peugeot neznám, ale každý slušný výrobce má v dílenských příručkách postupy při opravách převodovky.
reagovať
HoNZA
počet príspevkov248
dátum registrácie28.04.2008
Streda 25.01.2017 18:04, RE: Průsak převodovky 407
cobo napísal:
Zdravím, poprosím o radu. Mám Peugeot 407 sw 2.0i rv2008. Objevil se mi na manuální převodovce drobný průsak oleje. Evidentně to již řešil předchozí majitel nějakým lepením ale po dvou letech co to auto mám to zase začalo drobně kapat. V autorizovaným servise mi řekli že to prostě řešit neumí. Neporadil by mi někdo kde a jak tento problém řešit? Předem díky za radu


Na jakém místě převodovky to prosakuje?
reagovať
cobo
počet príspevkov43
dátum registrácie05.03.2015
Streda 25.01.2017 20:06, re: prusak prevodovky
To se priznam ze nevim. Poznal jsem to podle fleků pred barakem a pak mi to akorat rekli v servisu a moc jsem o tom nepolemizoval protoze jsem to s tim jiz kupoval. Jake jsou moznosti/mista a v cem se pak lisi jejich reseni? Diky
reagovať
HoNZA
počet príspevkov248
dátum registrácie28.04.2008
Štvrtok 26.01.2017 10:14, RE: re: prusak prevodovky
cobo napísal:
To se priznam ze nevim. Poznal jsem to podle fleků pred barakem a pak mi to akorat rekli v servisu a moc jsem o tom nepolemizoval protoze jsem to s tim jiz kupoval. Jake jsou moznosti/mista a v cem se pak lisi jejich reseni? Diky


No variant je právě víc - prasklý plášť převodovky, stržené závity servisních otvorů, netěsnící gufera a další těsnění, atd. Zaráží mne, že si v servisu neví rady /a ani vám neřeknou kde je chyba/. Jeďte do jiného servisu. Jestli si opravu nebudete dělat sám tak nemá smysl sem psát co s tím Držím palec.
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.