0
späť
 

diskuze k tématu: Peugeot 407-praskla hlava, těsnění?

kategórie zaradenia témy: poradna, technické dotazy, automobilky, francouzská vozidla
peugeman
počet príspevkov12
dátum registrácie17.01.2015
Nedela 06.12.2015 11:03, Peugeot 407-praskla hlava, těsnění?
Prosim o radu, dnes jsem zjistil u Peugeotu 407 2.0 hdi 100kw, že mám spinavou nadobku s chladici kapalinou a pod olejovym vickem takovou mastnou divnou hmotu, ale vodu mi to nezere a olej taky ne..

Nevíte co s tim, cim by to mohlo byt?
reagovať
Zdeny60
počet príspevkov1232
dátum registrácie08.09.2009
Nedela 06.12.2015 15:20, RE: praskla hlava, těsnění?
peugeman napísal:
Prosim o radu, dnes jsem zjistil u Peugeotu 407 2.0 hdi 100kw, že mám spinavou nadobku s chladici kapalinou a pod olejovym vickem takovou mastnou divnou hmotu, ale vodu mi to nezere a olej taky ne.. Nevíte co s tim, cim by to mohlo byt?


Nechal bych to zkontrolovat, to jistě. Ale jedno ti povím: máme doma Clio s 1,2 benzínem,. POd olejovým víčkem je toho smetanového bordelu kupa. Plašil sjem se taky a zajel do servisu. Zkontrolovalo se kdeco, na nic se nepřišlo. PO 3 letech ježdění stav trvá, bordel utřu, po týdnu je tam zase. Olej nemizí ani o fous, voda se neztrácí ani o fous, auto jede, kouř z výfuku nejde... Jeden mechanik i pak řekl, že tohle není vada, ale vlastbost těchto mtorů, prostě kondenzuje voda a pára ohřátého oleje. Situace je horší vždy v přechodném období na jaře na podzim, asi když je vyšší vlhkost vzduchu, jinak si to nemuím vysvětlit. Prostě vše funguje jak má, nic se neztrácí ani nepřibývá, takže klid.
reagovať
peugeman
počet príspevkov12
dátum registrácie17.01.2015
Nedela 06.12.2015 21:52, olej ve vodě
Ok, díky tak jste mě aspoň trochu uklidnil, já taky hned začal plašit, co s tím.. raději to proberu s mechanikem, ale je fakt, že když vše funguje, nic nemizí atd. tak že to snad bude ok, ale pro jistotu to asi nechám omrknout, a myslíte že to nemůže způsobit, nějakou další závadu?
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.