0
späť
 

diskuze k tématu: Jak vyřešit závadu u Peugeotu 406 HDI?

kategórie zaradenia témy: poradna, technické dotazy, automobilky, francouzská vozidla, typ vozidla, osobní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 01.11.2013 11:41, Jak vyřešit závadu u Peugeotu 406 HDI?
Popis závady: dobrý den, mám problém. U vozu 406 HDI (66kW) se mi při jízdě čas od času začala dusit motor. Po chvíli to ustane a jede zase dobře. Nevím si s tím rady vyměnil jsem pal. filtr. Můžete mi poradit jestli mate zkusenosti? Děkuji za odpověď.


vozidlo: Peugeot 406
rok výroby: 2000
palivo: nafta
výkon v kW: 66
kód motoru: rhy
reagovať
Abík
počet príspevkov93
dátum registrácie20.01.2009
Pondelok 04.11.2013 10:53, RE: Jak vyřešit závadu u Peugeotu 406 HDI?
nepřihlášený uživatel napísal:
Popis závady: dobrý den, mám problém. U vozu 406 HDI (66kW) se mi při jízdě čas od času začala dusit motor. Po chvíli to ustane a jede zase dobře. Nevím si s tím rady vyměnil jsem pal. filtr. Můžete mi poradit jestli mate zkusenosti? Děkuji za odpověď.vozidlo: Peugeot 406 rok výroby: 2000palivo: naftavýkon v kW: 66kód motoru: rhy


Měl jsem podobný problém, který se neustále zhoršoval. Sice ne u Peugeotu, ale nakonec jsem to vyřešil tím, že jsem navštívil Diesel servis ( nejbližší, i když vzdálený byl vychvalovaný Rada Soběslav), závadu specifikovali po objednání odstranili, cenu raději psát nebudu. Protože od té doby mi ojeté diesely nějak zhořkly.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.