0
späť
 

diskuze k tématu: Peugeot 405 - jaký je po 370 tis. km?

kategórie zaradenia témy: francouzská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 23.03.2009 12:14, Zajímavé počty
Peugeot 405 nebylo špatné auto, ale u téhle recenzer mě zarazil věk pisatele. Je mu 20, auto používá 5 let a předtím vlastnil Peugeot 605. Někdy je snad lepší napsat pravdu nebo nepsat nic než hloupě blafovat.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 23.03.2009 12:42, RE: Zajímavé počty
duch napísal:
Peugeot 405 nebylo špatné auto, ale u téhle recenzer mě zarazil věk pisatele. Je mu 20, auto používá 5 let a předtím vlastnil Peugeot 605. Někdy je snad lepší napsat pravdu nebo nepsat nic než hloupě blafovat.
hahahahahahah
dobrej postřeh duchu, moc jsem se nasmál
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 23.03.2009 12:42, RE: Zajímavé počty
duch napísal:
Peugeot 405 nebylo špatné auto, ale u téhle recenzer mě zarazil věk pisatele. Je mu 20, auto používá 5 let a předtím vlastnil Peugeot 605. Někdy je snad lepší napsat pravdu nebo nepsat nic než hloupě blafovat.
hahahahahahah
dobrej postřeh duchu, moc jsem se nasmál
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 23.03.2009 14:05, RE: Zajímavé počty
Reno napísal:
hahahahahahah
dobrej postřeh duchu, moc jsem se nasmál
:) dobrej postřeh , mě tam nesedělo ani to,že měl P605 a pak šel do cca stejně staré vrány jako je 405.Lidi většinou hledají lepší auto a ne větší sračku...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 23.03.2009 14:57, RE: Zajímavé počty
Tomi napísal:
:) dobrej postřeh , mě tam nesedělo ani to,že měl P605 a pak šel do cca stejně staré vrány jako je 405.Lidi většinou hledají lepší auto a ne větší sračku...
Docel zarážející, že už i majitelé frantíků začínají mít sklony k přehánění. většinou to byla výsada milovníků "das auto" ))))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 23.03.2009 15:05, Peugeot 405
Ten věk pisatele, to opravdu sedí... Kamarád si v roce 1997 dovezl ze SRN 405-ku z roku 1990, benzín, 1.6. Auto mělo servisku, po majitelce najeto okolo 180.000km, výbava chudá (žádné okna v elektrice atd.). Já mu říkal co blbne, takovej střep. Jezdí s ním po městě už 12 let do práce každý den a za každého počasí, to auto drží a drží a drží. Co pamatuji, tak ho umyl asi 2x (pozvánky na svatbu-musel). Do Peugeota leje jen olej a benzín. Žertem říká, když to funguje, proč bych něco měnil, organismus má být v rovnováze, jak jednou začnu, tak se nezastavím.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 23.03.2009 15:37, Peugeot
No pisatel je asi trochu pan pohádka . Jinak je pravda, že to jsou opravdu jedny z posledních dobrých peugeotů. Spotřebě jsem nejddříve nevěřil, ale ěli jsme v rodině 205 1.8 GRD a když se nehonila tak opravdu dálky jezdila za 4,2-4,5l /100. Naštěstí jsem dostal rozum a koupil si Celicu 2.0 GT-i Natural rulez.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 23.03.2009 17:06, SUPER AUTO!!!
S tímto doslova "kočárem" jsem křížil evropu asi osm let, jako soukromá osoba. Najeto bez poruchy asi 220tkm. Naprosto úžasné auto, s téměř nulovými náklady na údržbu. V mém případě benzin, trochu slabší (101k) motor, ale tehdy mě docela stačil. Spotřeba se pohybovala kolem 7L. Prostor pro celou posádku je úžasný, pohodlí je neuvěřitelné, křesla jsou "tak akorát". Tehdy opravdu dobré auto.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 23.03.2009 17:33, RE: Zajímavé počty
duch napísal:
Peugeot 405 nebylo špatné auto, ale u téhle recenzer mě zarazil věk pisatele. Je mu 20, auto používá 5 let a předtím vlastnil Peugeot 605. Někdy je snad lepší napsat pravdu nebo nepsat nic než hloupě blafovat.
No jo, taky se dívám. Že si to ti lidi nepohlídají, když už nás chtějí balamutit. Ale podle mě něco na tom pravdy bude, protože tyhle Peugeoty se starými diesely byly opravdu držáky, hlavně motory při správném zacházení vydržely neuvěřitelné porce kilometrů. Akorát nechápu jak mohl sednout z 605 do 405. Tyto dvě auta jsou úpně o něčem jiném a hlavně kdybych už musel vyměnit strarou 605, díval bych se po nějaké novější 605. Tenhle francouzský koráb udělal dojem i na mě, a to jsem vždy preferoval a i preferuji německá auta. Škoda že na něj 607 nenavázala, ve všech ohledech.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 23.03.2009 17:47, Mám ho doma taky
Rok 1993, 1,9TD, 230.000km. Už jen jako druhý auto, sešel bohužel věkem a dojíždím ho již bez údržby, ale kdyby byl k mání novej, klidně ho beru zase.
VW je proti tomu hlučnej žebřiňák.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 23.03.2009 19:30, RE: Mám ho doma taky
Honza42 napísal:
Rok 1993, 1,9TD, 230.000km. Už jen jako druhý auto, sešel bohužel věkem a dojíždím ho již bez údržby, ale kdyby byl k mání novej, klidně ho beru zase.
VW je proti tomu hlučnej žebřiňák.
jo tohle byl držák, znám člověka, který to má od doby, co mě bylo asi 7 :) a má to dodnes...najeto půl mega...sice si koupil něco novějšího, ale hrubou práci na chalupě zajišťuje stále 405 :)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 24.03.2009 10:15, RE: Mám ho doma taky
logins01 napísal:
jo tohle byl držák, znám člověka, který to má od doby, co mě bylo asi 7 :) a má to dodnes...najeto půl mega...sice si koupil něco novějšího, ale hrubou práci na chalupě zajišťuje stále 405 :)
Dodnes? Tak ty 3 roky...tomu se neda rikat drzak... :)))
Sry, ale nemohl jsem si pomoct, nic osobniho :)

Jinak,co se tyka 405tky, meli jsme v rodine jednu 1.9TD, rok 93. Na muj vkus moc mekky sedadla, zadny bocni vedeni. Motor celkem jel - 66kW, ale za tu dobu co byl v rodine...cca. 2 roky....docela dost problemu. Updaly servo....unik oleje... ale na co jsem hlavne cumel,ze se tomu nedaji sklopit zadni sedadla, resp. je tam nejake susplech, kterej uzitnost toho auta na muj vkus docela dost snizuje.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 06.10.2009 12:10, P405 1,6
Mám taktéž 405 už nějaký ten pátek(10let) s 1,6 motorem. To co píše recenzent je blbost, pokud si dovezu neznámé auto, je nutností vyměnit rozvodový řemen a vš kolem, cena kolem 6K. Měnil jsem už i zadní nápravu -repas 15K. Pravdou je že auto je spolehlivé, na silnici se ladně houpe a místo uvnitř je jak na piknik. V pohodě 180km při cestě do chorvatska.
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.