0
späť
 

diskuze k tématu: Odkup firemniho P308sw

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, automobilky, francouzská vozidla, typ vozidla, osobní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 22.01.2014 19:34, Odkup firemniho P308sw
Dobrý den, od zaměstnavatele mám možnost odkoupit Peugeot 308sw 1.6hdi slabší verze r2010 za pěkné peníze.. Má najeto lehce přes 200tis, vím kdo s tím jezdí, pravidelný servis v autorizáku. Doteď žádný problém, mění se jen spotřební věci - žárovky, brzdy, olej. Zajímalo by mě jestli se po koupi mám připravit na nějaké velké výdaje anebo to tak zůstane dalších xtisíc km..?
reagovať
xtrox
počet príspevkov233
dátum registrácie01.11.2012
Pondelok 27.01.2014 11:02, RE: Odkup firemniho P308sw
nepřihlášený uživatel napísal:
Dobrý den, od zaměstnavatele mám možnost odkoupit Peugeot 308sw 1.6hdi slabší verze r2010 za pěkné peníze.. Má najeto lehce přes 200tis, vím kdo s tím jezdí, pravidelný servis v autorizáku. Doteď žádný problém, mění se jen spotřební věci - žárovky, brzdy, olej. Zajímalo by mě jestli se po koupi mám připravit na nějaké velké výdaje anebo to tak zůstane dalších xtisíc km..?


jestli znáte historii a stav, pak víte víc než všichni tady...
reagovať
stréc od piva
počet príspevkov652
dátum registrácie23.11.2007
Pondelok 27.01.2014 11:14, historie
200 000 km za 3 roky je celkem pěkná dávka a a jestli není po nehodě a jezdilo opravdu jen štreky (ideálně dálniční) a víte kdo s ním jezdil...tak proč jej nebrat? obzvláště jestli je za dobrou cenu.Pokud to stejné auto budete hledat v bazarech,nejenže to bude ruská ruleta (bourané,totální vrak,stočené km...atd) ale asi lepší a průhlednější než to firemní neseženete.
reagovať
zmazaný používateľ
počet príspevkov
dátum registrácie
Štvrtok 05.06.2014 15:49, re:
Dobrý den. Při takto vysokém nájezdu je vysoká pravděpodobnost, že bude v nejbližší době potřeba vyměnit například vstřikovače nebo jiné části systému Common-Rail. Já osobně bych Vám koupi tohoto vozu spíše nedoporučoval, jelikož základní výkonové verze příliš nevynikají životností. V Peugeot u 407 zpravidla nevydrží více než 150-200 tis. km.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.