0
späť
 

diskuze k tématu: peugeot 307 a závada

kategórie zaradenia témy: poradna, technické dotazy, automobilky, francouzská vozidla, typ vozidla, osobní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 14.01.2015 10:03, peugeot 307 a závada
Mám 10let starého kombíka 307, stěrač na zadních dveřích si dělal co chtěl, spouštěl se při otvírání vozu, při zavírání dveří, při zamykání vozu. Nevěděl jsem si s tím rady ve značkovém servisu mi nabídli výměnu centrální jednotky. Stejně jako u problému s přepínačem blinkrů.
dík
reagovať
Pepe
počet príspevkov1133
dátum registrácie09.05.2007
Streda 14.01.2015 17:18, RE: peugeot 307 a závada
nepřihlášený uživatel napísal:
Mám 10let starého kombíka 307, stěrač na zadních dveřích si dělal co chtěl, spouštěl se při otvírání vozu, při zavírání dveří, při zamykání vozu. Nevěděl jsem si s tím rady ve značkovém servisu mi nabídli výměnu centrální jednotky. Stejně jako u problému s přepínačem blinkrů. dík


Stačí zajet k trochu zkušenějšímu autoelektrikáři, problém bude nejspíš ve svazku do 5. dveří. 10 let je dost. Com na blinkry se opravdu mění celý, stojí asi 3tis Kč.
reagovať
pakr
počet príspevkov3
dátum registrácie14.01.2015
Streda 14.01.2015 20:43, peugeot 307 závada
Zdravím, přesně totéž mi dělávalo na 206.Pomohla výměna motorku. Zkus se tedy vydat touto cestou
reagovať
zmazaný používateľ
počet príspevkov
dátum registrácie
Štvrtok 15.01.2015 23:22, RE:
Dobrý den. Diagnostikovat závadu takto na dálku je spíše hádání, nicméně na vině může být pravděpodobně špatný stav přívodních vodičů do motorku stěrače (zoxidované ukostření), motorek samotný, nebo i již zmíněná centrální jednotka. Více by Vám měl říci nějaký zkušený mechanik.
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.