0
späť
 

diskuze k tématu: Jaké Auto - Hatchback, automat Benzín do 1600 cm3?

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, automobilky, německá vozidla, francouzská vozidla, japonská vozidla
pokajmu
počet príspevkov1
dátum registrácie13.09.2016
Utorok 13.09.2016 13:08, Jaké Auto - Hatchback, automat Benzín do 1600 cm3?
Dobrý den,

chtěl bych požádat o radu jaké auto vybrat v automatu do objemu 1600 cm3 (benzín).

Další všeobecné požadavky : cena do 130 000, r.v. od 2006., lepší bezp. prvky (manželka v něm bude vozit dítě, Kufr aspoň 350 l., nechceme combi.
Auto bude jezdit hlavně po městě velmi vzácně vzdálenosti do 200 km. Roční nájezd předpokládám do 10 tis. km.
Když jsem se pokoušel vybírat, tak jsem moc nekoukal po VW koncernu kvůli ceně - ale nebráním se. Přemýšlel bych o Opel Astra 1,6 nebo jsem našel i jednu Mazdu 3 1,6i r.v. 2006 (nějaké zkušenosti?). Co si myslíte o francouzích Peugeot 306, 206 nebo Citroen C4? Kolem těchto aut je spousta předsudků, tak jsem raději ani nehledal, ale třeba se i od nich najdou vydařené modely.

Předem děkuji za rady.

Pavel
reagovať
BobanHTP
počet príspevkov2404
dátum registrácie19.08.2015
Štvrtok 15.09.2016 12:54, Ford C-MAX
Ahoj, automat ve tvé cenové relaci, to je vstupenka do dalších velkých investic, prostě příliš velké riziko. Pokud bys přemluvil manželku, doporučil bych obyčejný Ford C-MAX 1.6 s mech. převodovkou, který je spolehlivý, sice si ve městě veme 8.5l, ale to je tak vše co se mu dá vyčíst
reagovať
sheogorath
počet príspevkov527
dátum registrácie27.05.2016
Štvrtok 15.09.2016 13:39, RE: Automat
Proc? Stejne tak muze byt vyverglovanej manual, kdyz s tim jezdilo nejaky jelito, co neumi radit. Kulisa v haji, pokrouceny vidlicky....
Totez spojka. Automat je tezsi znicit pouzivanim.
Fakt ale je, ze kdyz uz se podari, a automat to zabali, byva to drazsi. Navic automat vyzaduje udrzbu navic (vymeny oleje a filtru oleje).

Kazdopadne jde udelat repas, klidne i preventivni treba u Kaps Kojetin, nebo ZP Automatic v Blucine.

Urcite bych si zjistil, kdo tu prevodovku v danym aute vyrabi. ZF, Getrag bude v pohode, GM nevim, Jatco radsi ne.

Nevim jak jsou spolehlivy automaty v tehle tride, u vyssich celkem vydrzi...
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.