0
späť
 

diskuze k tématu: Peugeot 207 na českém trhu - ceny, srovnání s konkurencí a první dojmy

kategórie zaradenia témy: francouzská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 25.05.2006 00:25, Peugeot?
Peugeot z produkce posledních 15let mi nesmí do domu....poslední,který stál za řeč byla 205 1,9GTI 88kW (lehká raketa),a na počátku 80-tých let revoluční diesel v 505,kterým i zaskočili konkurenci...ale pak? Jen desing a spolehlivost na úrovni Lady či Dacie,ne-li horší. Jistě tím naštvu příznivce "pažoutů",ale to je mi úplně jedno,protože mi takový jeden francouzký krám stále jen zahříval místo v autorizovaném servisu místo toho,aby jezdil...jendalo se 607 v třílitru,za první dva měsíce 27 rozličných závad. Už nikdy více,grrrrrrrr
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 25.05.2006 08:42, 207ka
vypadá opravdu dobře, pokud jsou jízdní vlastnosti lepší než u 206ky, tak není co dodat. Jen škoda toho řazení i když je ale "gumové", neslyšel jsem o jeho závadách.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 25.05.2006 09:43, RE: Peugeot?
Pavel J. napísal:
Peugeot z produkce posledních 15let mi nesmí do domu....poslední,který stál za řeč byla 205 1,9GTI 88kW (lehká raketa),a na počátku 80-tých let revoluční diesel v 505,kterým i zaskočili konkurenci...ale pak? Jen desing a spolehlivost na úrovni Lady či Dacie,ne-li horší. Jistě tím naštvu příznivce "pažoutů",ale to je mi úplně jedno,protože mi takový jeden francouzký krám stále jen zahříval místo v autorizovaném servisu místo toho,aby jezdil...jendalo se 607 v třílitru,za první dva měsíce 27 rozli...
Tak proč se vůbec obtěžuješ číst článek? Bafni lítačku a vodfrč s MHD, tam servis vyřeší za tebe...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 25.05.2006 09:45, RE: 207ka
Yeti napísal:
vypadá opravdu dobře, pokud jsou jízdní vlastnosti lepší než u 206ky, tak není co dodat. Jen škoda toho řazení i když je ale "gumové", neslyšel jsem o jeho závadách.
To je škoda, že se nedokážou poučit s tím řazením. Jinak na mě 207 působí spíš jako radikální facelift, než jako nový model. Větší změny vypadají uvnitř....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 25.05.2006 10:53, RE: Peugeot?
Pepe napísal:
Tak proč se vůbec obtěžuješ číst článek? Bafni lítačku a vodfrč s MHD, tam servis vyřeší za tebe...
ja myslim ze ma pravdu, kvalita produkce za posledni roky je fakt kolisava....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 25.05.2006 11:50, RE: Peugeot?
Pepe napísal:
Tak proč se vůbec obtěžuješ číst článek? Bafni lítačku a vodfrč s MHD, tam servis vyřeší za tebe...
Pepe,nejsem Ty...za svůj melcek chci dostat kvalitní auto,ne paskvil. Kdybych auto nepotřeboval,tsak tím MHD asi jezdím,ne! Se zamysli,než něco vypotíš
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 25.05.2006 15:42, Váha
Jjeste bych chtel poukazat na vahu ... docela silenost na takovyhle malinkaty auticko ... vazi to vic jak Octavia ...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 26.05.2006 21:16, RE: Peugeot?
Pavel J. napísal:
Pepe,nejsem Ty...za svůj melcek chci dostat kvalitní auto,ne paskvil. Kdybych auto nepotřeboval,tsak tím MHD asi jezdím,ne! Se zamysli,než něco vypotíš
At´ se potím, jak se potím, nenapadá mě, proč kategoricky zavrhnout nějakou značku. To, že to nechci, neznamená, že na to budu plivat. A že se ti vys.ala nějaká paštika zflikovaná z bůhví kolika aut (byt¨ 607), neznamená, že všechny stojí za ho.no... Odráží to stav Tvé inteligence a obecného rozhledu (k Tvé smůle, bohužel). Nikdy bych si nekoupil třeba Dacii, ale beru, že spoustě lidí bude vyhovovat, a třeba si tím splní i svůj sen - koupit si nové auto. Respektuju je. V tom je asi ten rozdíl. Tvá omezenost zaslouží jen lítost, ne nevraživost nebo rozhořčení. Měj se hezky...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 27.05.2006 02:39, RE: Peugeot?
Pepe napísal:
At´ se potím, jak se potím, nenapadá mě, proč kategoricky zavrhnout nějakou značku. To, že to nechci, neznamená, že na to budu plivat. A že se ti vys.ala nějaká paštika zflikovaná z bůhví kolika aut (byt¨ 607), neznamená, že všechny stojí za ho.no... Odráží to stav Tvé inteligence a obecného rozhledu (k Tvé smůle, bohužel). Nikdy bych si nekoupil třeba Dacii, ale beru, že spoustě lidí bude vyhovovat, a třeba si tím splní i svůj sen - koupit si nové auto. Respektuju je. V tom je asi ten rozdíl. T...
Pepe,z čeho usuzuješ moji iinteligenci? A jak jsi přišel na moji omezenost? Řekl jsem svůj názor na auto,jenž jsem koupil fungl nové,a od takového auta čekám to,aby mi sloužilo,ne abych sloužil já jemu. Díky svému případu jsem se seznámil s 12lidmi,jenž měli problémy s novými Peugeoty,a to již o něčem svedčí. Takže mě laskavě nenapadej a takhle si reaguj na někoho,kdo neví,o čem je reč...prostě tuhle značku jsem zavrhnu,a vím moc dobře proč. A svůj názor si mohu ptrezentovat svobodně,takže máš prostě smůlu,komunismus již skončil,chalpče,tak si to uvědom.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 27.05.2006 18:16, RE: Peugeot?
Pavel J. napísal:
Pepe,z čeho usuzuješ moji iinteligenci? A jak jsi přišel na moji omezenost? Řekl jsem svůj názor na auto,jenž jsem koupil fungl nové,a od takového auta čekám to,aby mi sloužilo,ne abych sloužil já jemu. Díky svému případu jsem se seznámil s 12lidmi,jenž měli problémy s novými Peugeoty,a to již o něčem svedčí. Takže mě laskavě nenapadej a takhle si reaguj na někoho,kdo neví,o čem je reč...prostě tuhle značku jsem zavrhnu,a vím moc dobře proč. A svůj názor si mohu ptrezentovat svobodně,takže máš p...
Vždyt´ ti nikdo nebrání, aby ses vyplakal, jaký jsou Peug. krámy. Jen se divím, že to taháš do článku o 207.... A k té omezenosti - takhle to naházet do jednoho pytle ? Např. matka mé ženy (záměrně neužívám slovo tchyně, nebot´ mi zní příliš pejorativně, což nechci) měla několik problémů s novou fabií (např. 3x výměna alternátoru v záruce), nově jí zastávkovalo čidlo v brzovém pedálu v Oct 2 - prostě v garáži svítily brzdovky do zmrtvění baterky... Znamená to, že může prohlásit, že Škodovka dělá šmejdy a že už nikdy? Dost nereprezentativní vzorek, co? P.S. Ve firmě mám Peugeoty - 2x Boxer, 1 x 306, 1x 307 - vše bez nespotřebních výdajů (kromě 2 hadic od turba a 3 pružin od spojkových pedálů) Tak se měj. Jo a agituj na náměstí, tam je to ted´ třeba...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 27.05.2006 19:47, RE: Peugeot?
Pepe napísal:
Vždyt´ ti nikdo nebrání, aby ses vyplakal, jaký jsou Peug. krámy. Jen se divím, že to taháš do článku o 207.... A k té omezenosti - takhle to naházet do jednoho pytle ? Např. matka mé ženy (záměrně neužívám slovo tchyně, nebot´ mi zní příliš pejorativně, což nechci) měla několik problémů s novou fabií (např. 3x výměna alternátoru v záruce), nově jí zastávkovalo čidlo v brzovém pedálu v Oct 2 - prostě v garáži svítily brzdovky do zmrtvění baterky... Znamená to, že může prohlásit, že Škodovka děl...
Můžu Ti říct,že jsem kupoval pažouty 20let,měl jsem jich celkem 15.od různých vraků až po fungl nové,ale cojsem si zažil se 405,306,206cc a 607 už mi stačí...klidně "vypláču",nevidím v tom nic špatné (je to lidské). Teď mám Subaru Legacy,a přístup salonu i kvalita je neporovnatelná,přesně takový přístup,služby i auto jsem si představoval. Jestli má 207 stejnou kvalitu,jako ostatní svého druhu,tak informativně sem chci vložit i svoji zkušenost...ať lidé ví,co je může čekat. Měj se též,a invektivy či osočován příště vynech...děkuji.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 27.05.2006 20:11, RE: Peugeot?
Pavel J. napísal:
Peugeot z produkce posledních 15let mi nesmí do domu....poslední,který stál za řeč byla 205 1,9GTI 88kW (lehká raketa),a na počátku 80-tých let revoluční diesel v 505,kterým i zaskočili konkurenci...ale pak? Jen desing a spolehlivost na úrovni Lady či Dacie,ne-li horší. Jistě tím naštvu příznivce "pažoutů",ale to je mi úplně jedno,protože mi takový jeden francouzký krám stále jen zahříval místo v autorizovaném servisu místo toho,aby jezdil...jendalo se 607 v třílitru,za první dva měsíce 27 rozli...
Jj,souhlas...kvalita všelijaká,mám obdobné zkušenosti s 307SW...pro další takové nespokojené zákazníky doporučuji http://www.reklamace.vyrobce.cz/
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 27.05.2006 22:16, RE: Peugeot?
anonym napísal:
Můžu Ti říct,že jsem kupoval pažouty 20let,měl jsem jich celkem 15.od různých vraků až po fungl nové,ale cojsem si zažil se 405,306,206cc a 607 už mi stačí...klidně "vypláču",nevidím v tom nic špatné (je to lidské). Teď mám Subaru Legacy,a přístup salonu i kvalita je neporovnatelná,přesně takový přístup,služby i auto jsem si představoval. Jestli má 207 stejnou kvalitu,jako ostatní svého druhu,tak informativně sem chci vložit i svoji zkušenost...ať lidé ví,co je může čekat. Měj se též,a invektiv...
Tak to se omlouvám. Mít tak bohaté (negativní) zkušenosti s jednou značkou, a přesto do toho jít znova (opakovaně), a doufat, že se to otočí, to je bez komentáře. Napadá mě analogie s kamny. Lituju, že jsem vůbec reagoval. Úplná ztráta času. Jestli něco znělo jako invektiva, tak se omlouvám, nicméně aplikovat na článek o 207 (kterou ještě asi moc lidí neřídilo) poznatky o 607 je jako "Osobo nešly tudy děti?". At¨ ti to Legacy vydrží, nepochybuju o tom, že je to daleko lepší auto než jakejkoli Peugeot. Mě by se nejvíc líbil Outback. Tak dobrou...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 27.05.2006 22:56, RE: Peugeot?
Pepe napísal:
Tak to se omlouvám. Mít tak bohaté (negativní) zkušenosti s jednou značkou, a přesto do toho jít znova (opakovaně), a doufat, že se to otočí, to je bez komentáře. Napadá mě analogie s kamny. Lituju, že jsem vůbec reagoval. Úplná ztráta času. Jestli něco znělo jako invektiva, tak se omlouvám, nicméně aplikovat na článek o 207 (kterou ještě asi moc lidí neřídilo) poznatky o 607 je jako "Osobo nešly tudy děti?". At¨ ti to Legacy vydrží, nepochybuju o tom, že je to daleko lepší auto než jakejkoli ...
Taktéž se omlouvám za nekteré výpady,k takové negativní debatě to nemělo dojít. Je fakt,že jsem do toho šel znovu a znovu,byl jsem věrný značce,se kterou jsem byl ze začátku velmi a nad nadmíru spokojený,pak se to postupně začalo obracet k horšímu....405 měla horzně špatně udělanou zadní nápravu a navíc nepřístupnou,jinak sloužila dosti dobře,u 306 mi kolaboval motor-stále spaloval na tři válce,padaly otáčky volnoběh,až k úplnému zhasnutí motoru a nikdo nedokázal určit příčinu,206cc byla spolehlivá,jenže mi u ní dvakrát vypověděla službu elektroinstalace,a u 607 jsem neměl asi štěstí na kus,jinak si to nedokáýžu vysvětlit. Navíc,dorazilo mě jednání autorizovaného prodejce-bylo neskutečně argantní,a teprve až to začali řešit právnici,jendání se pohnulo...pravda k 207 se to nehodí,uznávám svoji chybu,ale prostě mám strach,že to auto nebude o moc lepší. Je pěkné,moc,ale po těch zkušenostech už mám opravněný strach. Subaru slouží výtečně,Outback je taky parádní,rozhodoval jsem se i pro něj...ale původně jsem chtěl Imprezu STI (páč jsem již tak trošku stařík,ale stále hravý),jenže mi vážně onemocněl otec a tak jsem se rozhodl raději pro combi,kvůli rehabilitačním pomůckám,jenž otec ptořebuje (chodítko,invalidní vozík). Legacy zvítězilo jen proto,že tu byla právě v tu dobu zvýhodněná nabídka tohoto modelu.
Ale i přesto všechno,přeji Ti monoho šťastných kilometrů za volantem Tvých ořů a nadále lepší a lepší zkušenosti s Peugeoty,jenž vlastníš...snad nastane doba,kdy Subaru opět vyměním za Peugeot a budu s ním jako kdysi opět spokojený. Ještě jednou omluva z mé strany.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 29.05.2006 11:30, RE: Peugeot?
Pavel J. napísal:
Taktéž se omlouvám za nekteré výpady,k takové negativní debatě to nemělo dojít. Je fakt,že jsem do toho šel znovu a znovu,byl jsem věrný značce,se kterou jsem byl ze začátku velmi a nad nadmíru spokojený,pak se to postupně začalo obracet k horšímu....405 měla horzně špatně udělanou zadní nápravu a navíc nepřístupnou,jinak sloužila dosti dobře,u 306 mi kolaboval motor-stále spaloval na tři válce,padaly otáčky volnoběh,až k úplnému zhasnutí motoru a nikdo nedokázal určit příčinu,206cc byla spolehl...
Nic se neděje, konečně jsme se dostali k tomu, kvůli čemu tady ten portál je - výměna zkušeností. Silná slova jsou pro ty, co se nemaj o co podělit. Koneckonců u tebe je znát posun nahoru - "dorostl" jsi pro jiný sortiment zboží, výběrovou značku. Protože Subaru není otázka masovosti, ale spíš filozofie, nebo jak bych to nazval. Já se taky vyvíjím, vím že u Peug. nezůstanu doživotně, i přes absenci nepříjemných zážitků. Jinak u těhle masových salónů je jednání asi všude diskutabilní. Mám velmi nepříjemné zážitky od 2 dealerů Škody v Plzni - třeba i proto moje matka (postupně 2x felicie, 1 x oct.)i tchyně (1x felicie, 1x fabie, 1x oct 2) jezdí do 30 km vzdálenému dealerovi. Je to prostě hodně o lidech. Takže hezký den a zase někdy....
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.