0
späť
 

diskuze k tématu: Peugeot 207 - lev mezi malými auty

kategórie zaradenia témy: francouzská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 26.10.2006 09:19, typický Peugeot
Nepřehlédnutelná snaha automobilky dohnat nedostatky superlíbivým designem. Proto nejlepší na autě jsou oku lahodící interiér i exteriér, ostatní za moc nestojí. Dal bych přednost jiné značce japonského nebo korejského původu, ale vím, že v Česku je Peugeot až nekriticky favorizován.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 26.10.2006 10:17, novy peugeot nikdy!!!
Taketo volaco neodporucam kupit ziadnemu rozumnemu cloveku. Zhasinajuci stredovy panel a posrata rucna brzda po tak kratkej dobe su dokazom o vysokej poruchovosti francuzskych automobilov sucasnej produkcie. Co to bude nabuduce? Preskoci rozvodovy remen alebo prestanu fungovat brzdy? Priklad za vsetky drobne: Moja suseda predala spolahlivu mazdu 323 kombi a kupila si (hlupacka) novu 307micku. O tri mesiace som jedneho rana zbadal pod jej zaparkovanym autom velku kaluz oleja. Bolo odtiahnute do opravy. Nepytal som sa ze co konkretne sa stalo, ale podla mna by z noveho auta nemal vytiect liter oleja v priebehu jednej noci.
Posledny docela dobry peugeot bol podla mna typ 405 a moznoze este 406.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 26.10.2006 10:44, RE: typický Peugeot
donald napísal:
Nepřehlédnutelná snaha automobilky dohnat nedostatky superlíbivým designem. Proto nejlepší na autě jsou oku lahodící interiér i exteriér, ostatní za moc nestojí. Dal bych přednost jiné značce japonského nebo korejského původu, ale vím, že v Česku je Peugeot až nekriticky favorizován.
Tak že by byl P. nekriticky favorizován, nevím, spíš se najde spousta demagogů, kterým se vysypala 405 stará 20 let a teď tvrdí, že jim nic francouzskýho nesmí do domu (aby jo, když jim garáž osqattovala Š. favorit). Takže každej ať si koupí za svý co chce, ostatní ať se mu smějou nebo záviděj, jejich boj. Jinak 207 spíš zvenku vypadá jen jako facelift 206 (podobně jako to vyvedli s 307). Zevnitř je to už něco jiného, jenom škoda toho řazení. Uvidíme, jestli přijde kombi s přestavbou N1, ať je nějaká alternativa k fobii combi.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 26.10.2006 10:50, RE: novy peugeot nikdy!!!
bubu napísal:
Taketo volaco neodporucam kupit ziadnemu rozumnemu cloveku. Zhasinajuci stredovy panel a posrata rucna brzda po tak kratkej dobe su dokazom o vysokej poruchovosti francuzskych automobilov sucasnej produkcie. Co to bude nabuduce? Preskoci rozvodovy remen alebo prestanu fungovat brzdy? Priklad za vsetky drobne: Moja suseda predala spolahlivu mazdu 323 kombi a kupila si (hlupacka) novu 307micku. O tri mesiace som jedneho rana zbadal pod jej zaparkovanym autom velku kaluz oleja. Bolo odtiahnute do o...
A co když příště nebude nic , jen pravidelný servis? Já jasnovidec nejsem.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 26.10.2006 11:07, RE: novy peugeot nikdy!!!
neodborník napísal:
A co když příště nebude nic , jen pravidelný servis? Já jasnovidec nejsem.
no, co ja viem, pravidelny servis... no dobre. Ak budes chodit aj s najhorsim autom na pravidelny servis kazdu chvilu a cpat donho prachy tak bude fungovat
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 26.10.2006 14:32, RE: novy peugeot nikdy!!!
bubu napísal:
no, co ja viem, pravidelny servis... no dobre. Ak budes chodit aj s najhorsim autom na pravidelny servis kazdu chvilu a cpat donho prachy tak bude fungovat
Do každýho auta budeš cpát prachy - dřív nebo později, více či méně... Prostě až si někdo udělá radost, a koupí si nový auto (a nemusí to být Peugeot, ani jinej francouz), tak mu to přej, nezáviď, nestraš ho, nedávej mu najevo, že TY by sis tohle nikdy nekoupil (pokud to po TOBĚ nechtěl zaplatit) a radši zkus přijít s nějakými vlastními postřehy. To že nějaký soused, nějaký kamarád u piva, nějaký kolemjdoucí říkal... Časem snad přijdeš na to, že spousta řečí, co slyšíš, jsou jenom silný kecy, nic víc. Měj se hezky, a u nějakýho dalšího příspěvku (a nemusí být o autě z F) zdar.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 26.10.2006 14:39, RE: novy peugeot nikdy!!!
Pepe napísal:
Do každýho auta budeš cpát prachy - dřív nebo později, více či méně... Prostě až si někdo udělá radost, a koupí si nový auto (a nemusí to být Peugeot, ani jinej francouz), tak mu to přej, nezáviď, nestraš ho, nedávej mu najevo, že TY by sis tohle nikdy nekoupil (pokud to po TOBĚ nechtěl zaplatit) a radši zkus přijít s nějakými vlastními postřehy. To že nějaký soused, nějaký kamarád u piva, nějaký kolemjdoucí říkal... Časem snad přijdeš na to, že spousta řečí, co slyšíš, jsou jenom silný kecy, ni...
Ja nic, mozno ze si suseda kupila piatocny kus, ale rozhodne teda nikomu nezavidim peugeot (neplati pre 405 Turbo 16 - rally, ten zavidim :)) )
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 26.10.2006 20:52, RE: novy peugeot nikdy!!!
bubu napísal:
Ja nic, mozno ze si suseda kupila piatocny kus, ale rozhodne teda nikomu nezavidim peugeot (neplati pre 405 Turbo 16 - rally, ten zavidim :)) )
Proč ne... Každej rád něco, pro mě, když to není kombi, tak to neni auto
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 27.10.2006 12:00, RE: novy peugeot nikdy!!!
Pepe napísal:
Do každýho auta budeš cpát prachy - dřív nebo později, více či méně... Prostě až si někdo udělá radost, a koupí si nový auto (a nemusí to být Peugeot, ani jinej francouz), tak mu to přej, nezáviď, nestraš ho, nedávej mu najevo, že TY by sis tohle nikdy nekoupil (pokud to po TOBĚ nechtěl zaplatit) a radši zkus přijít s nějakými vlastními postřehy. To že nějaký soused, nějaký kamarád u piva, nějaký kolemjdoucí říkal... Časem snad přijdeš na to, že spousta řečí, co slyšíš, jsou jenom silný kecy, ni...
No ne, tebe někdo praštil do hlavy? Ještě před týdnem jsi tady každýmu nadával, a teď takovýhle hezký tolerantní řečičky...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 27.10.2006 13:00, RE: novy peugeot nikdy!!!
Máca napísal:
No ne, tebe někdo praštil do hlavy? Ještě před týdnem jsi tady každýmu nadával, a teď takovýhle hezký tolerantní řečičky...
Ty holt máš permanentně rozostřeno. Nikomu jsem nenadával, jen jsem konstatoval, že jsi ubožák. Což ve tvém případě není nadávka, jen realistické pojmenování stavu, ve kterém se nacházíš. Pokud je plivání na národy a jejich výrobky, včetně urážek na mou osobu, součástí nějaké terapie, tak se nezlobím, jen si přeji, aby sis onen problém (nebo komplex?) vyléčil. Nashle. Nebo radši sbohem....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 28.10.2006 13:42, RE: novy peugeot nikdy!!!
Pepe napísal:
Ty holt máš permanentně rozostřeno. Nikomu jsem nenadával, jen jsem konstatoval, že jsi ubožák. Což ve tvém případě není nadávka, jen realistické pojmenování stavu, ve kterém se nacházíš. Pokud je plivání na národy a jejich výrobky, včetně urážek na mou osobu, součástí nějaké terapie, tak se nezlobím, jen si přeji, aby sis onen problém (nebo komplex?) vyléčil. Nashle. Nebo radši sbohem....
Do nikoho jsem se tady nikdy nenavážel a nikomu nenadával, to se o tobě říct nedá. Jenom jsem napsal, že "Francouz mi nesmí přes práh". Tahle věta vychází z mojí osobní zkušenosti se 3 francouzskými značkami. Dal jsem zde najevo pouze můj názor. Jediný, kdo na něj reagoval urážkou jsi byl ty, PEPE. Pokud má někdo tragickou zkušenost s francouzskými auty, ještě nemusí být ubožák. Zvlášť když o mně absolutně nic nevíš.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 28.10.2006 13:49, RE: novy peugeot nikdy!!!
Pepe napísal:
Ty holt máš permanentně rozostřeno. Nikomu jsem nenadával, jen jsem konstatoval, že jsi ubožák. Což ve tvém případě není nadávka, jen realistické pojmenování stavu, ve kterém se nacházíš. Pokud je plivání na národy a jejich výrobky, včetně urážek na mou osobu, součástí nějaké terapie, tak se nezlobím, jen si přeji, aby sis onen problém (nebo komplex?) vyléčil. Nashle. Nebo radši sbohem....
Pokud tady mluvíš o tom, že jsem urážel tvojí osobu, tak se podívej zpět na diskusi k článku "Test Spotřeby: Peugeot 207 lev s apetitem lvíčka" zhruba 10 dní zpátky. Kdopak to tam uráží? Jsi to TY, PEPE. Než tady začneš něco anonymně plkat, tak si udělej jasno v tom, co vůbec říkáš.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 31.10.2006 08:16, RE: novy peugeot nikdy!!!
Máca napísal:
Pokud tady mluvíš o tom, že jsem urážel tvojí osobu, tak se podívej zpět na diskusi k článku "Test Spotřeby: Peugeot 207 lev s apetitem lvíčka" zhruba 10 dní zpátky. Kdopak to tam uráží? Jsi to TY, PEPE. Než tady začneš něco anonymně plkat, tak si udělej jasno v tom, co vůbec říkáš.
Tak jsem se tam podíval, a musím se ti hluboce omluvit. Kdybych věděl, že moje reakce na tvý stupidní narážky zdeptá tvojí labilní duši tak, že tady budeš ještě 14 dní brečet, tak jsem si to odpustil. Nemůžu ale za to, že mých 5 peug. ve firmě funguje tak jak má (na rozdíl třeba jiných značek, které jsem opusti) a proto mám jistou zkušenost (pozitivní), než někteří smolaři. Jejikož ale Francouzi mají omezenou pracovní dobu a navíc pořád stávkujou, není divu, že hodně modelů se vyrábí mimo zemi. Takže v řadě problémů fakt nejedou. Proto tě prosím: si odpust ty šovinistický kecy, když k tomu autu nemáš co říct, tak se tam nemotej. Dík a měj se hezky. P.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.