0
späť
 

diskuze k tématu: PEUGEOT 206 - Hezké vozy to mají lehčí

kategórie zaradenia témy: francouzská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 15.08.2005 10:19, Proč ne 1,4 HDI?
To jsem nepochopil, proč nebrat 1,4 HDI?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 15.08.2005 10:42, RE: Proč ne 1,4 HDI?
Kybergreg napísal:
To jsem nepochopil, proč nebrat 1,4 HDI?
Motor 1,4 HDI je samozřejmě druhým z doporučených motorizací. Za chybu se omlouváme.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 15.08.2005 12:50, RE: Proč ne 1,4 HDI?
Karel - TipCars.com napísal:
Motor 1,4 HDI je samozřejmě druhým z doporučených motorizací. Za chybu se omlouváme.
Ano, u tohoto modelu není žádný motor tak špatný, abychom před ním museli varovat, snad jen pozor na 1,9D s čerpadlem Lucas EPIC. Proto tentokráte dva doporučené motory.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 23.08.2005 09:45, Dotaz ohledne vozu peugeot 206
Muj dotaz zni ohledne motoru 1.6 (8 ventil 88ps). V clanku doporucujete motor 1.4 (55 kw) i pres klepani klikovych hrideli. Ktera varianta motoru je podle Vas vhodnejsi? Ja bych preferoval radeji obsah 1.6 uz protoze lepe pojede a spotreba dle me uvahy nebude o tolik vyssi oproti 1.4, kterou bych musel vic honit. Poradite mi?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 23.08.2005 10:01, RE: Dotaz ohledne vozu peugeot 206
Tomas napísal:
Muj dotaz zni ohledne motoru 1.6 (8 ventil 88ps). V clanku doporucujete motor 1.4 (55 kw) i pres klepani klikovych hrideli. Ktera varianta motoru je podle Vas vhodnejsi? Ja bych preferoval radeji obsah 1.6 uz protoze lepe pojede a spotreba dle me uvahy nebude o tolik vyssi oproti 1.4, kterou bych musel vic honit. Poradite mi?
1,6 8V je klasický, pružný a pro 206 dosti dynamický motor, spotřeba skutečně o mnoho vyšší nebude. Zatímco ve větších a starších modelech PSA je velmi rozšířen, tak ve 206 se vyskytuje pouze vzácně. Proto jsem doporučoval převažující 1,4i.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 23.08.2005 15:41, RE: Dotaz ohledne vozu peugeot 206
Martin Vaculík napísal:
1,6 8V je klasický, pružný a pro 206 dosti dynamický motor, spotřeba skutečně o mnoho vyšší nebude. Zatímco ve větších a starších modelech PSA je velmi rozšířen, tak ve 206 se vyskytuje pouze vzácně. Proto jsem doporučoval převažující 1,4i.
Diky za informace
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 22.04.2007 11:15, smerovky
Zaujala ma informácia o samovolnom prepínaní smeroviek. Na otcovej 205ke sa vyskytuje podobná závada, treba trhnnúť volantom aby sa smerovka vypla. Žeby dedičná chyba?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 12.07.2008 15:03, tachomert
Dobry den preji vsem chtel bych se vas zeptat jestli by nekdo nemel tachometr na 206HDi s obsahem1997 z roku 2001 proste prestal sam od seby jit a nekdy ukazuje treba kdyz jedu asi tech 90km/h tak to ukazuje ze jedu asi nejakych30km/h jinak vsechno funguje dekuji za odpoved nebo za odepsani pepa pesek
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 12.10.2010 21:07,
Dobry den mal by som na Vas taku otazku.
Rozhodujem sa medzi Fiat Punto 1.2 druha generacia a Peugeotom 206 1.4 nad rok 2000, ako viac sa mi paci 206-ska ale pocul som ze su to dost kazlive auta? co je natom pravdy?? a co je lepsia kupa?? dakujem za informaciu.
reagovať
BobanHTP
počet príspevkov2404
dátum registrácie19.08.2015
Utorok 25.08.2015 13:14, Motor 1.1 44kw na běžné ježdění stačí
Dobrý den, chtěl jsem se podělit o zkušenost s p206 1.1 44kw benzín. Potřebovali jsme nutně druhé auto na ježdění do práce. Rozpočet byl velmi omezený, ale chtěl jsem ABS, 2xairbag a hlavně klimatizaci. Nakonec jsem vzdal hledání Fabie I 1.4 MPI, jednak byly drahé, jednak zničené a jednak s takovou výbavou skoro nenalezitelné.
Celý život mám škodovky, tak opravdu byla sranda přivést domů francouze a to rok výroby 2002. Co mě překvapilo, byl komfort interiéru, motor do 110km/h velmi kultivovaný a velmi dobře fungující klimatizace s porovnáním Fabi II HTP i velmi tichá
Dále pak ceny náhradních dílů, pokud nechcete originál, jsou často ještě nižší než pro Fabi I. Autem jezdím jak okresky, tak dálnice a motor jede pěkně, nic se nepřehřívá a to ani ve vedrech co byly toto léto. Auto je dovezené z Itálie, takže koroze není prakticky nikde.
Opravdu toto auto můžu doporučit jako dobrého sluhu rodině. J
inak p206 1.1 mají ještě dvě moje kamarádky a to dokonce ještě staršího data výroby a u obou zatím žádná fatální závada, jen drobnosti
reagovať
zmazaný používateľ
počet príspevkov
dátum registrácie
Štvrtok 27.08.2015 21:45, RE: Motor 1.1 44kw na běžné ježdění stačí
BobanHTP napísal:
Dobrý den, chtěl jsem se podělit o zkušenost s p206 1.1 44kw benzín. Potřebovali jsme nutně druhé auto na ježdění do práce. Rozpočet byl velmi omezený, ale chtěl jsem ABS, 2xairbag a hlavně klimatizaci. Nakonec jsem vzdal hledání Fabie I 1.4 MPI, jednak byly drahé, jednak zničené a jednak s takovou výbavou skoro nenalezitelné. Celý život mám škodovky, tak opravdu byla sranda přivést domů francouze a to rok výroby 2002. Co mě překvapilo, byl komfort interiéru, motor do 110km/h velmi kultivovaný a velmi dobře fungující klimatizace s porovnáním Fabi II HTP i velmi tichá Dále pak ceny náhradních dílů, pokud nechcete originál, jsou často ještě nižší než pro Fabi I. Autem jezdím jak okresky, tak dálnice a motor jede pěkně, nic se nepřehřívá a to ani ve vedrech co byly toto léto. Auto je dovezené z Itálie, takže koroze není prakticky nikde. Opravdu toto auto můžu doporučit jako dobrého sluhu rodině. Jinak p206 1.1 mají ještě dvě moje kamarádky a to dokonce ještě staršího data výroby a u obou zatím žádná fatální závada, jen drobnosti


Dobrý den, popište prosím Vaše zkušenosti s autem i tady http://www.tipcars.com/#vlozit-zkusenost
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.