0
späť
 

diskuze k tématu: Peugeot 206 - co způsobuje vibraci motoru při jízdě?

kategórie zaradenia témy: poradna, servisní náklady, technické dotazy, francouzská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 26.06.2009 17:30, 206
To jsem já co se tady ptá na problém. Chci jen dodat, že spojku mám novou. Tou to tedy asi nebude. Opravdu asi ty silentbloky.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 19.09.2009 18:57, RE: 206
maniaksoft napísal:
To jsem já co se tady ptá na problém. Chci jen dodat, že spojku mám novou. Tou to tedy asi nebude. Opravdu asi ty silentbloky.
Já mám 206tku rok výroby 2005 a mám podobný problém, hlavně co se týče toho cukání při sundání nohy z plynu atd. V současné chvíli je najeto cca 50t km. Také jsem myslel, že je to spojkou, ale nedělá nic co by neměla. Zatím jsem závadu nevyřešil. Pokud se Vám podařilo problém vyřešit budu rád za reakci.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 20.09.2009 18:27, RE: 206
miky104 napísal:
Já mám 206tku rok výroby 2005 a mám podobný problém, hlavně co se týče toho cukání při sundání nohy z plynu atd. V současné chvíli je najeto cca 50t km. Také jsem myslel, že je to spojkou, ale nedělá nic co by neměla. Zatím jsem závadu nevyřešil. Pokud se Vám podařilo problém vyřešit budu rád za reakci.
Čau. Tak jsem to nakonec vyřešil sám. Nemusel se vůbec měnit zadní silentblok. Dělal to spínač na pedálu spojky. Byl povylezlý ( uvolněný )
tím pádem nefungoval. Zamáčkl jsem ho a pootočil aby držel. Tempomat nemám. Někdo radil, že je právě na tempovat. Možná taky. Ten spínač má totiž funkci přes ŘJ upravit dávkování paliva když je spojka rozepnutá. Při jeho poruše diagnostika nic nehlásí.
Od té doby autí necuká. Krásně se řadí a bez rázů nebo vibrací.
Přeju ti aby jsi měl v tom lepším případě to samé.
Napiš na mi.for@seznam.cz jak si dopadl. Hodně štěstí a čau.
reagovať
magor-ghost
počet príspevkov1
dátum registrácie08.11.2016
Utorok 08.11.2016 19:33, Cukaní
Ve 150 000 km spojkové ložisko, po třech letech, místo pískání začalo hučet a prapodivně chrastit. A tak došlo k výměněně spojky. Už od 100 000 tisíc se začalo projevovat ono cukání při puštění a přidání plynu. Také jsem laborobal se silentbloky, které měly vůli, kterou jsem vymezil podložkami. Po výměně spojky, jede bez cukání. Pružiny ve spojce již měly vůli.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.