0
späť
 

diskuze k tématu: Koupit Peugeot 205 GTI jako investici?

kategórie zaradenia témy: francouzská vozidla
benetbenet
počet príspevkov2
dátum registrácie28.04.2011
Sobota 28.10.2017 14:24, 205 1.6 GTI
Měj jsem to štěstí ho vlastnit a provozovat cca od roku 1998 do roku 2002. Šlo o slabší variantu 1.6 GTI. Najel jsem s ním cca 35 tis km. (cca 155 tis km - 190 tis km). Dostával včas vše, co bylo potřeba (myslím tím běžný spotřební materiál) a odměnil se bezporuchovostí. Nutno podotknout, že neměl nic v elektrice, neměl klimatizaci a nebyl provozován v zimě. Koroze tehdy žádná. Dodnes lituji, že jsem ho prodal a taky tak nějak pokukuji po nějakém kousku do garáže. Přeji šťastnou ruku při koupi, už moc není z čeho vybírat!
reagovať
zmazaný používateľ
počet príspevkov
dátum registrácie
Sobota 28.10.2017 15:43, RE: 205 1.6 GTI
benetbenet napísal:
Měj jsem to štěstí ho vlastnit a provozovat cca od roku 1998 do roku 2002. Šlo o slabší variantu 1.6 GTI. Najel jsem sním cca 35 tis km. (cca 155 tis km - 190 tis km). Dostával včas vše, co bylo potřeba (myslím tím běžný spotřební materiál) a odměnil se bezporuchovostí. Nutno podotknout, že neměl nic v elektrice, neměl klimatizaci a nebyl provozován v zimě. Koroze tehdy žádná. Dodnes lituji, že jsem ho prodal a taky tak nějak pokukuji po nějakém kousku do garáže. Přeji šťastnou ruku při koupi, už moc není z čeho vybírat!


také jsem měl 1.6 GT, krásná doba, jednoduchý auta.... bohužel tehdejší partnerka mi ho zbořila
reagovať
Giorgio
počet príspevkov814
dátum registrácie09.05.2007
Sobota 28.10.2017 18:46, Otázka
Otázka čtenáře je položena jinak, než jak ji uvádí budoucí článek. Jako investiční auto se 205 GTI nehodí - tolik odpověď na otázku redakce. Ale jestli auto koupit, což je otázka čtenáře? Ano, protože na ceně už opravdu klesat nebude. Člověk si má dělat radost. A pokud si to auto můžete dovolit pořídit, jste ochoten se o něj starat a nečekáte, že na něm jednou zbohatnete a stanete se rentiérem, tak ho kupte.
reagovať
zmazaný používateľ
počet príspevkov
dátum registrácie
Nedela 29.10.2017 07:23, re
Ceny dolů již nepůjdou u žádného takového youngtimeru, pokud je v dobrém stavu, ale pokud chce člověk zhodnocení peněz, tak nejvyšší růst u nás mají československé automobily a motocykly.
Dám příklad, před pěti lety jsem zakoupil Jawu 250 pérák za 40 tis. kč, dnes mi ji jeden sběratel ohodnotil na 100-120 tis. kč, v poslední době to hodně lidí kupuje jako investici takže ceny letí raketově vzhůru
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.