0
späť
 

diskuze k tématu: Jake mini MPV pro maly najezd kilometru do 100.000Kc?

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, automobilky, německá vozidla, francouzská vozidla, typ vozidla, osobní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 11.01.2014 13:44, Jake mini MPV pro maly najezd kilometru do 100.000Kc?
Dobry den, rad bych Vas pozadal o radu pri vyberu automobilu. Mam relativne maly najezd, 3-4x tydne po meste/nakupech/sportu 10km max, takze diesel asi vzhledem k tomu, ze se ani nezahreje (zejmena v zime), nehrozi. Mezi kvetnem a zarim pak cca 5-8x rocne delsi cesty kolem 700km. Tyto cesty jsou ale vzdy podnikany ve vice lidech se spoustou zavazadel \"az po strechu\", stany, komplet kempovaci potreby, basy piva atd. Proto uprednostnuji male MPV. V hledacku se mi objevuje Xsara Picasso, Focus C-Max, Opel Zafira... Jenze jaky zvolit kvalitni benzinovy motor? Nebo mate jeste nejake oblibene velkoprostorove auto, ktere mi vypadlo z vyberu? Predem dekuji za odpoved.
reagovať
puskin
počet príspevkov1
dátum registrácie11.01.2014
Sobota 11.01.2014 13:54, Doplneni
Abych predesel moznym dotazum jeste doplnim, ze mam zkratka slabost pro vetsi (az krabicoidni) auta, Xara Picasso se mi zkratka hodne libi (mozna jsem nejaky divny ) a kdyz ne mini MPV, tak jsem jeste uvazoval o Citroenu C5 - ale to je stejny problem, jako s Picasem - jaky benzinak do toho, aby to bylo spolehlive a nezralo 13 litru? Diky moc!
reagovať
zmazaný používateľ
počet príspevkov
dátum registrácie
Štvrtok 05.06.2014 16:07, re:
Dobrý den. Správně volíte benzínový motor. Opel Zafira bude velmi dobrou volbou, s benzínovými motory řad Ecotec nebývají problémy. Alternativou k Vámi vybraným vozů může být například některé MPV z trojice VW Sharan, Ford Galaxy nebo Seat Alhambra.
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.