0
späť
 

diskuze k tématu: Opel Vectra C 1,6i

kategórie zaradenia témy: německá vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 09.03.2006 09:41,
dobrá kára, ale 1.6 je past
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 09.03.2006 10:45, objektivní
Konečně objektivní recenze, většinou se tu setkáváme spíš s recenzí vozů s nadpřirozenými vlastnostmi od majitelů, viz ten borec s tou svou zázračnou 2,0 Vectrou B. Obecně platí, že z každýho auta bude jednou Opel, já o tom něco vim, páč jsem měl hned dva Oply a už nikdy více.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 09.03.2006 15:41, RE: objektivní
Roman Janeček napísal:
Konečně objektivní recenze, většinou se tu setkáváme spíš s recenzí vozů s nadpřirozenými vlastnostmi od majitelů, viz ten borec s tou svou zázračnou 2,0 Vectrou B. Obecně platí, že z každýho auta bude jednou Opel, já o tom něco vim, páč jsem měl hned dva Oply a už nikdy více.
Holt musím souhlasit, mam VeBe, jsem spokojenej, ale cca. 60 tacu po trech letech provozu v nahradnich dilech mi pripada hodne....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 09.03.2006 16:09, RE: objektivní
Roman Janeček napísal:
Konečně objektivní recenze, většinou se tu setkáváme spíš s recenzí vozů s nadpřirozenými vlastnostmi od majitelů, viz ten borec s tou svou zázračnou 2,0 Vectrou B. Obecně platí, že z každýho auta bude jednou Opel, já o tom něco vim, páč jsem měl hned dva Oply a už nikdy více.
Je fakt, že ten borec to přeháněl, jezdím přesně s tím tipem béčkové vectry 2.0, nějaké muchy tam byly, za 7 roků provozu jsem investoval do nd. nějakých 30 tis. a to je fakt, nejsem nějaký zaritý opelista abych to tady hájil, a to auto nijak nešetřím spíš naopak. Nepočítám do toho výměny olejů, rozvodáků, filtrů, gum atd., jsem s tím zatím spokojený.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 11.03.2006 15:31, RE: objektivní
Joža napísal:
Je fakt, že ten borec to přeháněl, jezdím přesně s tím tipem béčkové vectry 2.0, nějaké muchy tam byly, za 7 roků provozu jsem investoval do nd. nějakých 30 tis. a to je fakt, nejsem nějaký zaritý opelista abych to tady hájil, a to auto nijak nešetřím spíš naopak. Nepočítám do toho výměny olejů, rozvodáků, filtrů, gum atd., jsem s tím zatím spokojený.
co se tyka tech lozisek. 2002 elegance se to myslim menuje 2.2benzin a presne to same po 25tisicich loziska.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 11.01.2007 20:53, RE: objektivní
tim napísal:
co se tyka tech lozisek. 2002 elegance se to myslim menuje 2.2benzin a presne to same po 25tisicich loziska.
Co se tyče Vebe 2.0 mam ho ve sportu a nemůžu si stěžovat nikdy mně nezklamala kdo počítá ojej, filtry, čepy a pod. do investic ten není v pořádku.
Teď jsem si koupil vectru C 2003 obsah 2,2 benzin a jezdím s menší spotřebou zatím vůbec žádný problém jízdní vlastnosti super. Neříkám že jsou to perfektní auta ale kvalitou šly dost nahoru. Určitě nejsou tak nespolehlivé jak tady někdo píše.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.