0
späť
 

diskuze k tématu: Nissan Sunny 1.4 LX hatchback

kategórie zaradenia témy: japonská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 03.04.2007 07:10, Nissan
O Sunny se opravdu moc nemluví, aqle jestli je minimálně tak spolehlivý jako Almera, pak je to asi dobrá investice do staršího auta.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 03.04.2007 08:47, RE: Nissan
Martaslover napísal:
O Sunny se opravdu moc nemluví, aqle jestli je minimálně tak spolehlivý jako Almera, pak je to asi dobrá investice do staršího auta.
Musím potvrdit spolehlivost Sunnyho měl jsem ho tři roky, prodával jsem ho asi před rokem měl najeto podle tacho 187 tkm, reálně počítám ale tak 250 tkm a za celou dobu jsem měnil jenom spotřební věci, ale problémem je horší antikorzní ochrana přeci jen je to starší auto, takže při koupi pozor na zadní lemy a taky na zadní podběhy já je musel vyvařovat. Ale jinak fakt slušný auto za ty peníze co stojí, teď mám Primeru kombi r.v. 99 a nemůžu si ji vynachválit.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 03.04.2007 09:20, RE: Nissan
Martaslover napísal:
O Sunny se opravdu moc nemluví, aqle jestli je minimálně tak spolehlivý jako Almera, pak je to asi dobrá investice do staršího auta.
Vlastnili jsme doma Sunny 2,0D r.v.1992 od roku 1994(dovezena lehka bouračka z A).Najeto 40tisíc.Prodávali jsme ho v roce 2006 se slzama v očích-najeto 140tisic.Průměrná spotřeba 5,5l nafty/100km.Oprava?Co to je?Jen provozní zaležitosti(filtry,tlumiče-jen zadní(asi 4x);předni byli i po 14letech orig).2x se vysypal alternátor-diody.Pakto bylo OK.Škoda té koroze-začla se dost citelne projevovat v podbehu ,lemy a hlavně u "trubky"od nadrže-přepadová trubička shnilá totálně.Jinak max spokojenost.Krasne měkké svezení.Žádný sprinter,ale kdo ví,kde má zátah,dokáže s i naftáčkem zázraky.Jak se rozjede,je to komfort*zatlačil slzu*
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 03.04.2007 09:31, R19
mám r 19. větší výběr v bazarech a nižší cena. opravy krom topení 1200kč a generálky startéru za 700kč žádné. jen údržba, čepy, manžety, rozvoďák. Odhlučnění dobré. prostě motor do 3000 skoro neslyším. na neutrál se nepřenáší do interiéru žádné vybrace. motor 1,8
A větší výbava. Nissan sunny je pěkný jako hatchback.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 03.04.2007 09:33, RE: Nissan
Lumpix napísal:
Vlastnili jsme doma Sunny 2,0D r.v.1992 od roku 1994(dovezena lehka bouračka z A).Najeto 40tisíc.Prodávali jsme ho v roce 2006 se slzama v očích-najeto 140tisic.Průměrná spotřeba 5,5l nafty/100km.Oprava?Co to je?Jen provozní zaležitosti(filtry,tlumiče-jen zadní(asi 4x);předni byli i po 14letech orig).2x se vysypal alternátor-diody.Pakto bylo OK.Škoda té koroze-začla se dost citelne projevovat v podbehu ,lemy a hlavně u "trubky"od nadrže-přepadová trubička shnilá totálně.Jinak max spokojenost.Kra...
Sunnyho sice nevlastním, ale vím, že je to opravdu velmi spolehlivé auto, které má navíc skvělé jízdní vlastnosti (zadní náprava je víceprvková), a rovněž víborné motory. Osobně bych se pouze vyhnul karburátorovým verzím (do roku 1993), které trpěly různými vrtochy, kterým tady nikdo moc nerozumí (karburátor je elektronický), ale jinak auto je naprosto skvělé, stejně jako Primera P10/11, Almera N15 a Micra druhé generace a Maxima QX
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 03.04.2007 12:36, 37 tis
Myslim, ze za ty penize, co majitel auto koupil to je lepsi jak Favorit. Felici v obrem stavu moc nesezenete za tuto castku, mozna se stestim ano, ale za ty penize opravdu odbre auticko
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 03.04.2007 14:31, RE: 37 tis
mufik.martin napísal:
Myslim, ze za ty penize, co majitel auto koupil to je lepsi jak Favorit. Felici v obrem stavu moc nesezenete za tuto castku, mozna se stestim ano, ale za ty penize opravdu odbre auticko
To tak možná na inzerát.Co se tak čumím po bazarech,tak kolem té částky je jedna shnilejší než druhá.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 03.04.2007 15:41, RE: 37 tis
Roman napísal:
To tak možná na inzerát.Co se tak čumím po bazarech,tak kolem té částky je jedna shnilejší než druhá.
Tak tak Primera P10/11, Sunny, Almera N15 veľmi poctivo vyrobené autá ktoré vydržia bezproblémov aj 2x 200 000km na rýchlomery (ak to niekto stočí, čo 80% týchto áut stočených bolo) )
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 03.04.2007 16:29, RE: Nissan
Martaslover napísal:
O Sunny se opravdu moc nemluví, aqle jestli je minimálně tak spolehlivý jako Almera, pak je to asi dobrá investice do staršího auta.
Spolehlivost mohu potvrdit, mam jej uz 6 let (1,4LX 55kw 16v rv.92) a je naprosto bez poruch
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 03.04.2007 16:38, RE: 37 tis
anonym napísal:
Tak tak Primera P10/11, Sunny, Almera N15 veľmi poctivo vyrobené autá ktoré vydržia bezproblémov aj 2x 200 000km na rýchlomery (ak to niekto stočí, čo 80% týchto áut stočených bolo) )
Jo,jo.Primera P10 je primera P10.................A když je ještě benzínová!!!! Jo,jo.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 03.04.2007 21:04, RE: 37 tis
roman napísal:
Jo,jo.Primera P10 je primera P10.................A když je ještě benzínová!!!! Jo,jo.
Kámoš si koupil toto auto (motor 1,4i) cca. před 3 lety a kdykoliv ho potkám, tak se jen usmívá a z auta mi ukazuje vztyčený palec, nebo to byl prostředníček? No prostě je velmi spokojen.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 03.04.2007 23:01, Servis
Š@k@l napísal:
Kámoš si koupil toto auto (motor 1,4i) cca. před 3 lety a kdykoliv ho potkám, tak se jen usmívá a z auta mi ukazuje vztyčený palec, nebo to byl prostředníček? No prostě je velmi spokojen.
Prosím vás nevíte někdo o solidním nedrahém servise na Nissany v Praze nebo okolí? Mám Primeru P10 , co by potřebovala pár oprav. Prej nějaký horní ramena a tak. Díky
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 03.04.2007 23:20, RE: Servis
Jerryl napísal:
Prosím vás nevíte někdo o solidním nedrahém servise na Nissany v Praze nebo okolí? Mám Primeru P10 , co by potřebovala pár oprav. Prej nějaký horní ramena a tak. Díky
mate na mysli servis specializujici se na Japonske vozy nebo primo na Nissany, nebo proste sikovneho mechanika? O jednom sikovnem mechaniko bych vedel, akroat ma prace az nad hlavu, asi to je tim, ze nei moc drahy a opravdu orpavuje za rozumne ceny a je dosti zrucny. Z lidi nedela blbce a vse vysvetli, ze to pochopi i moje mamka, kdyz jde obcas auto vyzvednout. jestli chcete, tak me napiste mail na: mufik.martin@seznam.cz a ja vam dam kontakt
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 04.04.2007 21:23, RE: Servis
mufik.martin napísal:
mate na mysli servis specializujici se na Japonske vozy nebo primo na Nissany, nebo proste sikovneho mechanika? O jednom sikovnem mechaniko bych vedel, akroat ma prace az nad hlavu, asi to je tim, ze nei moc drahy a opravdu orpavuje za rozumne ceny a je dosti zrucny. Z lidi nedela blbce a vse vysvetli, ze to pochopi i moje mamka, kdyz jde obcas auto vyzvednout. jestli chcete, tak me napiste mail na: mufik.martin@seznam.cz a ja vam dam kontakt
A takové chlapíky aby člověk pohledal.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 26.07.2007 10:47, Nissan Sunny
Koupil jsem toto auto před pár dny- najeto již cca 2000km - paráda- Je to 1,4 SLX, r.v. 92 - orig.knížka z AT, předchozí majitel byl perfektní - spodek kompletně nastříkán, plechy paráda-auto garážoval, motor - dalo by se z něj jíst... Jednoduše řečeno - skvěly majitel auta. Po takovém radost kupovat. Vše zaznamenával - běžné údržby např. brzdy, olej atd. Co jsem videl na netu Nissany Sunny- měl sem fakt štěstí. Auto shlédli 2 nezávislí mechan. - údiv nad stavem a penízky? Skvělá cena...............
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.