0
späť
 

diskuze k tématu: Nissan Qashqai 1.5 dCi Tekna - japonec s francouzským srdcem

kategórie zaradenia témy: japonská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 25.07.2007 10:28, Dave
No nic moc, takovej prumernej lidak na polni cestu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 25.07.2007 13:48, nevim,nevim
Vypada to pekne a je za hodne zajimavou cenu. Otazka je, co motor. 1.5 od renaultu nema nej povest a 106 koni mi prijde zoufale malo. Kdyz to auto bude nalozeny, dynamika bude asi dost trpet. Tchan ma CR-V 2.2 i-CTDi a kdyz z nej prelezu do sveho auta, tak sem nas.. jak mam hlucnej motor Honda je sice proti Nissanu drazsi, ale myslim, ze i svezeni bude o tridu jinde. Tohle mi prijde spis imageovka pro ty, co nechtej O2,Mondeo atd, ale drazsi si nemuzou dovolit.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 27.07.2007 19:57, RE: nevim,nevim
Womaida napísal:
Vypada to pekne a je za hodne zajimavou cenu. Otazka je, co motor. 1.5 od renaultu nema nej povest a 106 koni mi prijde zoufale malo. Kdyz to auto bude nalozeny, dynamika bude asi dost trpet. Tchan ma CR-V 2.2 i-CTDi a kdyz z nej prelezu do sveho auta, tak sem nas.. jak mam hlucnej motor Honda je sice proti Nissanu drazsi, ale myslim, ze i svezeni bude o tridu jinde. Tohle mi prijde spis imageovka pro ty, co nechtej O2,Mondeo atd, ale drazsi si nemuzou dovolit.
No vždyť jo. Nebo co sis myslel že tím Nissan chtěl docílit? Myslím, že jsi přesně auto zařadil tam kde ho Nissan chtěl mít.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 19.09.2007 14:34, aky motor do opelu astra
Dobry den chcel bi som sa poradit medzy opel astra caravan 1.8i alebo 1.7DTI uspora a kvalitu motoru od roku 2000 dakujem
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.