0
späť
 

diskuze k tématu: je nissan 350z dobrá volba

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, automobilky, japonská vozidla, typ vozidla, osobní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 21.06.2014 18:34, je nissan 350z dobrá volba
Dobrý den už delší dobu se mi moc líbí nissan 350z a moc zvažuji o jeho koupi. O spotřebu mi nejde, je mi jasné že to auto nebude jezdit za pár litrů. Jen potřebuji vědět na co si dát u tohoto auta při koupi pozor a jak jsou drahé náhradni díly. děkuji za odpověd
reagovať
zmazaný používateľ
počet príspevkov
dátum registrácie
Pondelok 23.06.2014 22:48, RE:
Dobrý den. Nissan 350Z Vám bez obav doporučím. Je to poměrně spolehlivé a odolné auto určené pro řidiče, kteří hledají za volantem zábavu, ale nechtějí si pořizovat BMW. Pokud najdete zachovalý vůz v dobrém stavu, neměl byste s ním mít žádné vážnější problémy. Ceny náhradních dílů jsou v porovnání s běžnými vozy o něco vyšší.
reagovať
Corlis
počet príspevkov135
dátum registrácie14.03.2007
Utorok 24.06.2014 17:54, 370z
vodím kluka do školy a jeden tatínek tam má 370z v decentní úpravě, no nádhera. Měl, jak jsem se s ním dal do řeči, 350z a po několika letech přesedlal na novější 370 a NEDÁ na to auto, i 350, dopustit, jak říkal, je na vození do školy, do práce on a o víkendech si vyjíždí ráno na okresky. Smál se u toho, pusu od ucha k uchu. Řešil nějakou drobnost, vyšla ho dráž než normální auto, ale byla jen jedna za dlouhou dobu, auto se nekazí. Vynikající motor, zábava za volantem.
reagovať
driver111
počet príspevkov528
dátum registrácie13.03.2013
Streda 25.06.2014 11:04, 350Z
To auto jsem měl jako showcar na audio od obchodního partnera z německa asi na 14 dní. Prostě to svezení je neskutečné,prostě sportovní auto s duší a zvuk motoru byl úchvatný a podvozek taktéž. Samozřejmě bylo to lehce upraveno, ale úžasné auto a doteď na to vzpomínám a občas se dívám i do inzerce . Prostě auto se srdcem. A na německých dálnicích to byla jízda Každopádně nemůžu říct nic o nástrahách tohoto vozu, ale já bych se toho nebál. To auto jezdilo po celé evropě u různých dealerů, takže muselo něco vydržet. Hlavně se dá koupit za rozumný peníz. Tady je ten "můj" kousek:
https://www.flickr.com/photos/vongerman/4746202527/
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.