0
späť
 

diskuze k tématu: Mitsubishi Colt CZT - za výkon se musí platit - test spotřeby

kategórie zaradenia témy: japonská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 10.08.2006 06:52,
Colt se mi nelibi a ani nikdy libit nebude, kazdy je hnusny!
Pojizdna plechovka se silnym motorem a vysoka jako krabice, proste humus!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 10.08.2006 08:44, design
Musí říci, že design Coltu by mě od koupi odradil a to i přesto, že si myslím, že to bude velmi spolehlivé autíčko, ale přece jen vhled je pro mě důležitý a nedokážu si představit, že by jsem si koupi nové auto (u staršího vozu by jsem přece jen více preferoval spolehlivost), které se mně nelíbí.
Proto bych v tomto segmentu sáhl po Grande Punto, které jízdními vlasnostmi na tom bude ještě lépe Colt a cena nejspíš bude taky nižší nebo by jsem zvolil C2 VTR nejlépe v modré metalí, která tomuto mini ďáblíkovi vyloženě sedí.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 10.08.2006 10:18, RE: design
Falco napísal:
Musí říci, že design Coltu by mě od koupi odradil a to i přesto, že si myslím, že to bude velmi spolehlivé autíčko, ale přece jen vhled je pro mě důležitý a nedokážu si představit, že by jsem si koupi nové auto (u staršího vozu by jsem přece jen více preferoval spolehlivost), které se mně nelíbí.
Proto bych v tomto segmentu sáhl po Grande Punto, které jízdními vlasnostmi na tom bude ještě lépe Colt a cena nejspíš bude taky nižší nebo by jsem zvolil C2 VTR nejlépe v modré metalí, která tomuto min...
No, musim suhlasit. Vidím, že nielen mne sa nepáči. Colt , ktorý sa ešte dal bol model z pred 10 rokov. Dizajn minivanu sa mi vôbec nepozdáva. Ja by som preferoval Fiestu ST (biela+modré pásy), to aspon vyzerá ako auto, prípadne Puno Grande (Fiat KONEČNE vyrobil niečo oku lahodiace!).
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 10.08.2006 23:38, Colt CZT
Nabízí se srovnání se staršími přeplnovanými GTI hlavně s Fiatem Uno ie Turbo a Renaultem 5 GT Turbo.je fajn, že už zase výrobci tlačí turbodmychadla i do takto malých aut.V ie Turbo jsem párkrát jel a zátah to má úžasnej.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 11.08.2006 10:13, RE: bez předmětu
Zigi napísal:
Colt se mi nelibi a ani nikdy libit nebude, kazdy je hnusny!
Pojizdna plechovka se silnym motorem a vysoka jako krabice, proste humus!
Colt ma byt siroky a nizky jak byval a ne takoveto nestabilni vysoke vajicko. To je tak, kdyz do vyvoje kecaji obchodni manazeri, kteri firmy, potazmo obory stridaji jako ponozky.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 11.08.2006 10:36, RE: design
clint eastwood napísal:
No, musim suhlasit. Vidím, že nielen mne sa nepáči. Colt , ktorý sa ešte dal bol model z pred 10 rokov. Dizajn minivanu sa mi vôbec nepozdáva. Ja by som preferoval Fiestu ST (biela+modré pásy), to aspon vyzerá ako auto, prípadne Puno Grande (Fiat KONEČNE vyrobil niečo oku lahodiace!).
Co sa tyka Fiatiek, tak prvy oku lahodiaci automobil co vyrobili za poslednych 20 rokov bol Fiat Coupe. Inac suhlas, Grande Punto je obzvlast vydareny voz a Fiesta ST je takisto pecka, nad novym Coltom netreba uvazovat, ked jej konkuruju take skvosty...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 14.08.2006 13:12, Colt 1.8 GTI
Je pravda že co udělali Coltum je neodpustitelné. Měl jsem 3dvéřko 1.8 GTI z roku 90 - to byl žralok - prostorný uvnitř ale přitom nízký, stabilní a hlavně trhač asfaltu, prostě paráda. nasledující modely už nestály za nic
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 17.08.2006 16:06, RE: Colt 1.8 GTI
Michal napísal:
Je pravda že co udělali Coltum je neodpustitelné. Měl jsem 3dvéřko 1.8 GTI z roku 90 - to byl žralok - prostorný uvnitř ale přitom nízký, stabilní a hlavně trhač asfaltu, prostě paráda. nasledující modely už nestály za nic
-))) jak vzacna "schoda" nazoru - jasne "male buggati"=fiat grande punto se povedlo...............ale tenhle "coltik" s 5ti dveri a normalnim motorem(1.3) je zase idalni vozitko do mesta a na nakupy pro "baaby")))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 18.10.2006 16:48, RE: Colt 1.8 GTI
Michal napísal:
Je pravda že co udělali Coltum je neodpustitelné. Měl jsem 3dvéřko 1.8 GTI z roku 90 - to byl žralok - prostorný uvnitř ale přitom nízký, stabilní a hlavně trhač asfaltu, prostě paráda. nasledující modely už nestály za nic
No vidíte a mně se nejvíce líbí Colt z let 1992-1996, takový ten hodně kulatý, hlavně GTI s 1,8 16V a 140 ks musí jezdit skvěle, je-li v dobrém stavu, což už bohužel většinou není. Z malých aut se mi líbí dneska Clio 3, Grande Punto a Fiesta.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.