0
späť
 

diskuze k tématu: Auto pro začátečníka (student)

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, automobilky, německá vozidla, francouzská vozidla, japonská vozidla, korejská vozidla, typ vozidla, osobní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 13.08.2014 00:19, Auto pro začátečníka (student)
Dobrý den, jsem zatím studentem SŠ, ale v blízké době si plánuji pořídit své první auto. Mám pár vybraných jedinců, jenže ani s jedním nemám osobní zkušenosti, tak bych vás rád poprosil o radu. Mými favority jsou: Mitsubishi Carisma, Hyundai Elantra, Peugeot 406 1.8, Opel Astra/Vectra a Nissan Primera. Určitě chci benzín, nepředpokládám vysoký nájezd a také bych rád auto nezajímavé pro zloděje.
Měřím téměř dva metry, takže určitě nechci Fabii, Polo apod, čímž bych i rád vynechal \"koncernová\" auta. Chtěl bych poradit s výběrem vhodné motorizace a automobilu, aby to nejlíp vyšlo pro moji peněženku :) (U peugeotu uvádím motorizaci, protože s ní mám dobré zkušenosti u známých) Předem díky za všechny tipy a rady :)
reagovať
zmazaný používateľ
počet príspevkov
dátum registrácie
Utorok 19.08.2014 22:48, RE:
Dobrý den. Nejlepší vozem z Vašeho výběru bude podle mého názoru Nissan Primera. S benzínovými motory, které doporučuji, je prakticky absolutně spolehlivá. Velmi dobrou volbou může být také Ford Mondeo, nebo menší Focus, jejichž spolehlivost je také velmi dobrá a při základním servisu vydrží sloužit velmi dlouho. Opět volte benzínový motor. Při výběru se nezajímejte až tak o počet najetých kilometrů, jako spíše o aktuální stav vozu.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.