0
späť
 

diskuze k tématu: Nové MINI: premiéra za 5 týdnů

kategórie zaradenia témy: anglická vozidla
Petr S
počet príspevkov1250
dátum registrácie28.11.2008
Utorok 08.10.2013 23:57, Kam zmizel článek kde se uživatel ptá jaké kompaktní auto má pořídit?
Tuším že nadpis byl: Uvažuju o Toyota Corolla.

Během údržby IT systému ste přišli o poslední zálohu MySQL databáze nebo něco podobného? Je opravdu škoda sem pak psát nějaké komentáře když články mizí beze stopy včetně komentářů...

Už jednou jsem zaznamenal že Pepe reagoval na můj příspěvek a jeho příspěvek druhý den zmizel. Pepe tehdy označil autora článku (dle mě oprávněně) za amatéra. Že by tu fungovala takto tvrdá cenzura? To by byla škoda. Protože to pak poškozuje celý tipcars.
reagovať
Petr S
počet príspevkov1250
dátum registrácie28.11.2008
Streda 09.10.2013 00:14, RE: Kam zmizel článek kde se uživatel ptá jaké kompaktní auto má pořídit?
Petr S napísal:
Tuším že nadpis byl: Uvažuju o Toyota Corolla. Během údržby IT systému ste přišli o poslední zálohu MySQL databáze nebo něco podobného? Je opravdu škoda sem pak psát nějaké komentáře když články mizí beze stopy včetně komentářů... Už jednou jsem zaznamenal že Pepe reagoval na můj příspěvek a jeho příspěvek druhý den zmizel. Pepe tehdy označil autora článku (dle mě oprávněně) za amatéra. Že by tu fungovala takto tvrdá cenzura? To by byla škoda. Protože to pak poškozuje celý tipcars.


Omlouvám se, ten článek co jsem zmiňoval jsem našel zapadlý v historii ve fóru
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.