0
späť
 

diskuze k tématu: Mini Cooper 2007 - jak vypadá uvnitř?

kategórie zaradenia témy: anglická vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 30.03.2005 10:56, Mini a jeho cíl
Mini se podle mně snaží zaujmout za každou cenu. Čím víc to bude výstřední, tím lépe. Upoutá na sebe pozornost a tím si buduje komunitu. Proto se prodává a já mu fandím. Teď k interiéru - ocobně se mi ten nový, který je na těchhle fotkách nelíbí. Současný je podle mně lepší - není tak extravagantní a já coby majitel Mini můžu ještě pořád tvrdit, že jedzdív v autě a ne v retrovozítku.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 30.03.2005 13:29, Palubovka
Nějak jsem ještě nikdy nepřišel moc na chuť tomu tachometru uprostřed. Podle mně, je nejlepší mít to všechno přehledně pod volantem
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 30.03.2005 14:00, RE: Palubovka
Vymča napísal:
Nějak jsem ještě nikdy nepřišel moc na chuť tomu tachometru uprostřed. Podle mně, je nejlepší mít to všechno přehledně pod volantem
Nevíš co je hezký!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 30.03.2005 14:30, RE: Palubovka
MINI milovník napísal:
Nevíš co je hezký!
Věc vkusu...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 30.03.2005 15:58, RE: Mini a jeho cíl
yeti napísal:
Mini se podle mně snaží zaujmout za každou cenu. Čím víc to bude výstřední, tím lépe. Upoutá na sebe pozornost a tím si buduje komunitu. Proto se prodává a já mu fandím. Teď k interiéru - ocobně se mi ten nový, který je na těchhle fotkách nelíbí. Současný je podle mně lepší - není tak extravagantní a já coby majitel Mini můžu ještě pořád tvrdit, že jedzdív v autě a ne v retrovozítku.
No každopádně si myslím, že MINI může líbat nohy Rowan Atkinsonovi, nebít jeho určitě by MINI nebyl tak populární... Ale hezké autíčko to je
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.