0
späť
 

diskuze k tématu: Mini John Cooper Works – malá pila

kategórie zaradenia témy: anglická vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 24.03.2009 12:44, to je pořád dokola
samý rychlý "navoněný" auta.Mini, Impreza,BMW atd. pořád dokola.Já bych si rád pane Šikl přečet alespoň občas nějakou recenzi na něco užitkovějšího.Třeba nové Berlingo, nebo Doblo nebo Kangoo, nebo srovnat třeba Vito, Transportera, Transita a novou H1.Nešlo by s tím do budoucna něco udělat.Věřím že nejsem sám, kdo by podobné oživení uvítal.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 24.03.2009 16:34, RE: to je pořád dokola
salix napísal:
samý rychlý "navoněný" auta.Mini, Impreza,BMW atd. pořád dokola.Já bych si rád pane Šikl přečet alespoň občas nějakou recenzi na něco užitkovějšího.Třeba nové Berlingo, nebo Doblo nebo Kangoo, nebo srovnat třeba Vito, Transportera, Transita a novou H1.Nešlo by s tím do budoucna něco udělat.Věřím že nejsem sám, kdo by podobné oživení uvítal.
souhlas, taky bych si rad precetl treba o tranzitu jako o mozne alternative bud pro velikou rodinu nebo sportovne zalozeny jedince, nenasel by se nejakej clanek, co?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 24.03.2009 17:58, RE: to je pořád dokola
ladis napísal:
souhlas, taky bych si rad precetl treba o tranzitu jako o mozne alternative bud pro velikou rodinu nebo sportovne zalozeny jedince, nenasel by se nejakej clanek, co?
no konečně se někdo přidal, už jsem tady na to upozorňoval před pár týdny, fakt je to už trapný, tohle je servr ojetých aut a redakce si vozí zadky jen ve voňavkách...je to fakt už na nic tady...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 24.03.2009 21:29, NEvěděčníci ...
... TAKový povedený motůrek od CITROËN a vy "takhle" ,-)
A já vím, že v česku se zatím prodává VÍCe ojetin, než nových vozů, ale ...
PS: A teď tu byl staříčký nezničitelný Peugeot 405 a Vento či jiná varianta do 70ti t. (o moc méně to skoro NEjde) a pak "stupínek" NAD Vento něco do 100 t. a starý Civic a VELMi stará Corolla a ... a když si projdu poměr stará/nová - tak cca odpovídá realitě českého trhu = více starých, ale nová se TAKÉ prodávají ... tak to vidím já
Pěkný den (a ten motor je SUPER i v "obyč" verzi 150 PS ,-)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 25.03.2009 10:29, RE: NEvěděčníci ...
Kylie napísal:
... TAKový povedený motůrek od CITROËN a vy "takhle" ,-)
A já vím, že v česku se zatím prodává VÍCe ojetin, než nových vozů, ale ...
PS: A teď tu byl staříčký nezničitelný Peugeot 405 a Vento či jiná varianta do 70ti t. (o moc méně to skoro NEjde) a pak "stupínek" NAD Vento něco do 100 t. a starý Civic a VELMi stará Corolla a ... a když si projdu poměr stará/nová - tak cca odpovídá realitě českého trhu = více starých, ale nová se TAKÉ prodávají ... tak to vidím já
Pěkný den (a ten motor ...
Jen bych upřesnil, že ten motor je společným dílem BMW/PSA a údajně (neměl jsem tu čest) je velmi povedený, a to v obou výkonových variantách. BMW snad plánuje jeho osazení bo řady 1.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 25.03.2009 18:50, RE: NEvěděčníci ...
NN_N napísal:
Jen bych upřesnil, že ten motor je společným dílem BMW/PSA a údajně (neměl jsem tu čest) je velmi povedený, a to v obou výkonových variantách. BMW snad plánuje jeho osazení bo řady 1.
NN_N má SAMOZŘEJMĚ pravdu ....
A momentálně se nabízejí snad 3 výkonové varianty a "plán" byl (je), aby to NEJlepší bezínová(-vé) 1.6 byl(y) .... byl-li plán splněn na 100% je "skoroJISTO", že "se dílo povedlo" - ANO ("JISTĚjisto" ,-)
Pěkný den
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.