0
späť
 

diskuze k tématu: Mercedes SLS AMG - první jízdní dojmy

kategórie zaradenia témy: německá vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 02.06.2010 13:41, Pěkné
Tento stroj se mi opravdu líbí, jednak designem a jednak použitou technikou.
A hodnota zrychlení je skvělá, skoro jako lyžař na startu do sjezdu nebo super G
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 02.06.2010 15:50, Moc pěkné
Toto vozidlo je nádherné, je a vždy bude exklusivní. Rád bych se taky alespoň svez. Doufám že se mi to jednou povede a třeba si ho taky koupím.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 02.06.2010 16:38, krása
Nádhera, tohle bych si také objednal ihned od stolu. Styl, krása, luxus, image, výkon, exkluzivita a neklesající hodnota...to auto má všechno, co potřebuji
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 02.06.2010 16:58, Když to má málo místa nad hlavou
tak to nechci.
Hezkej volant. Ten už jsem někde viděl. Asi z Kia Ceed. Ale švihli s ním o zem aby ho dole zplácli, bo je to dneska IN.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 03.06.2010 08:14, Tak kdy Šiklo??
Kdypak nám bude představen v redakčním testu???? ))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 03.06.2010 12:29, pěkný Medvěd
1) V garáži bych neotevřel dveře 2) Proporčně mi to připomíná Dodge Viper 3) Hodnotu Panamery 500ps toto nijak nesnižuje (btw dokolalost sama) ....ale, je to boží i tak !!! PS: mezi redaktory musela být bitka, kdo bude vyvolený že
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 03.06.2010 17:04, RE: pěkný Medvěd
Ráďa napísal:
1) V garáži bych neotevřel dveře 2) Proporčně mi to připomíná Dodge Viper 3) Hodnotu Panamery 500ps toto nijak nesnižuje (btw dokolalost sama) ....ale, je to boží i tak !!! PS: mezi redaktory musela být bitka, kdo bude vyvolený že
Taky se mi moc líbí,mám také rád vozy ze Stuttgartu jako Ty a koukám,že se Ti líbí i Panamera.Je fakt dobrá.Miluji její zvuk.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 04.06.2010 07:18, RE: pěkný Medvěd
wendys napísal:
Taky se mi moc líbí,mám také rád vozy ze Stuttgartu jako Ty a koukám,že se Ti líbí i Panamera.Je fakt dobrá.Miluji její zvuk.
Wendys: Jo Stuttgart je nej. Sám jeden mám, byť youngtimer. Zacvakneš za sebou ty tlusté dveře, rozvalíš se v kůžičce, tvé smysly pohladí vzdálené ševelení motoru, dáš si déčko a už se jen kocháš krajinou skrz svou dlouhou kapotu. Okolní hemžení a přiskoky všemi směry za stálého chrochtání a kvičení a nevím čeho všeho ještě pozoruješ nezůčastněně. Jak by bylo v kině a ty na gauči doma. Když to musí být, lehce přišlápneš . A cítíš zcela plynulý zátah až do omezovače. Zda jedeš 50 / 150 / 250 v autě téměř nerozeznáš. Byť pak se všecko hrozně rychle přibližuje a musíš si nechávat velký prostor před sebou. Stuttgart prostě umí. To je auto ze kterého po 16 hod vylezeš a první co bude je tvůj dotaz, a kdy jedem zpátky .... Toto SLSko už jsem viděl aj naživo, byť bílé (ta červená bude lepší, první medvěd co může být červený). Je dost agresivní, abnormálně nízké a dost široké. Kapota zabírá snad 50% auta. Do interiéru se leze dost nízko a je dost obtažený. Sedí se dost takový ten "lambo styl" tj nízký sedák a natažené nohy, ale to k sporťáku už patří. Ale pořád se dá. Materiály celkem v poho. (byť éra kdy se na interiérech nešetřilo ala Arnage už překonaná nikdy nebude) . To už máš mírně rozšířené zorničky a levý neopouštíš. Zvuk to má takový střední. V nízkých ševelí, ve vyšších hrubý. Ale má velké válce, takže takový fajně hluboký. Ta V8 6.3 je dobrý a spolehlivý motor. Možná by chtěla špetku víc okolo 1500 -2000 ot (njn my co začínali na dvouventilech) ale jinak fajn. Od 3000 ot už je to dobře agresivní a tlačí do sedadla ve všech rychlostech. Paradoxně s tím nejde jezdit moc pomalu. Nic násilného neděláš, přesto jsou na tachometru velmi vysoká čísla. S dveřma (racek) jsem se moc nezžil, byť se k tomu hodí. ... Jo, Panamera je miláček no. Hodně lidí na ten zadek esteticky nadávalo, ale mi se to aj líbí. Předek je pak pohádka. Elegantní, široká, dravá a luxusní zároveň. Úplně cítím jak klouže za úsvitu ranní rosou v levém. Ty její světla, ty její křivky, ten její zvuk. Zatáčky 160 rovinky 200-220, je hravá a ty jí vedeš, sice svěže a soustředěně, přesto máte oba rezervy. Něco se zas po delší době technicky povedlo jj. Třeba BMW 7 je fajn, jasně. Ale Panamera je chtě - nechtě, prostě o level jinde. Nejvíc se mi na tom líbí ta kombinace pohodlí (fakt je) a sportovnosti (prý neohrabaná, ale pche). Ať černé auta moc nemusím a beru je trochu jako pózu, tak černá Panameře vyloženě sluší. Jj souhlas, zvuk má vyloženě dokonalý. Ač mám citlivé ouško a mám rád žádný zvuk = dobrý zvuk, tak Panamera mě bere. Ta má tak hezkou barvu zvuku , bože bože, to se vždycky rozplývám )) (fakt lepší než to SLS). To i přítelkyně co je zamilovaná do familierního kombíku Q7, jak to slyšela v akci, tak že jojo. Že to je to, na co musím (kupodivu množné číslo nepoužila) šetřit. Jen ty prachy malinko poladit (njn) a výběr je jasný. Tak jsem zvědav, zda se podaří do redakčního testu ps: tobě se líbí nový Gullwing nejvíc v které barvě?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 04.06.2010 08:06, RE: pěkný Medvěd
Ráďa napísal:
Wendys: Jo Stuttgart je nej. Sám jeden mám, byť youngtimer. Zacvakneš za sebou ty tlusté dveře, rozvalíš se v kůžičce, tvé smysly pohladí vzdálené ševelení motoru, dáš si déčko a už se jen kocháš krajinou skrz svou dlouhou kapotu. Okolní hemžení a přiskoky všemi směry za stálého chrochtání a kvičení a nevím čeho všeho ještě pozoruješ nezůčastněně. Jak by bylo v kině a ty na gauči doma. Když to musí být, lehce přišlápneš . A cítíš zcela plynulý zátah až do omezovače. Zda jedeš 50 / 150 / 250 v...
Ráďa:Ty jsi úplný básník,čeče,ale mluvíš mi z duše.Jaká barva ,to je fakt těžký,když jsi zmiňoval tu Panameru,tak jsem také zprvu nevěděl,teď frčí bílá,ale u mě vyhrála také černá.I když nemusím stříbrnou,tak když vidím na F1 to SLSo ve stříbrné,tak se mi celkem líbí,ale kvůli těm ,pro mě nepraktickým dveřím nevím jestli bych si to koupil.Spíš to bude objekt pro sběratele za pár let.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.