0
späť
 

diskuze k tématu: Mercedes-Benz CLS 350 CDI 4Matic - špičkový šestiválec přesvědčí

kategórie zaradenia témy: německá vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 30.05.2012 11:54, Ceník
Kouknul jsem do ceníku a co nevidím. Verzi 4x4 si mohu dopřát pouze s 3 litrovým turbochrochtem, což je škoda. Nicméně nezajímavé určitě není, že rozdíly spotřeb mezi 3,5 ltr atmo benzín V6 a 3,0 t d jsou do 1 litru (0,9 pro verzi 2x4 a 0,1 při použití 4x4), přičemž rozptyl cen je asi 60 tisíc a benzínová verze je v polovině mezi 2x4 nafta a 4x4 nafta). Ale jezdit s 3,5 V6 za 7 mi přijde skoro mimo, i když jde o blue efficiency...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 30.05.2012 13:33, RE: Ceník
David V napísal:
Kouknul jsem do ceníku a co nevidím. Verzi 4x4 si mohu dopřát pouze s 3 litrovým turbochrochtem, což je škoda. Nicméně nezajímavé určitě není, že rozdíly spotřeb mezi 3,5 ltr atmo benzín V6 a 3,0 t d jsou do 1 litru (0,9 pro verzi 2x4 a 0,1 při použití 4x4), přičemž rozptyl cen je asi 60 tisíc a benzínová verze je v polovině mezi 2x4 nafta a 4x4 nafta). Ale jezdit s 3,5 V6 za 7 mi přijde skoro mimo, i když jde o blue efficiency...
včera jsem jedno nové CLS okukoval, 350CDi, podle zvuku jsem nevěřil že je to nafta, líp odhlučněnýho ropáka jsem ještě neslyšel, na tři metry tichoučko, nastartování nebylo skoro slyšet . bylo v bílé, nádherný auto, ten majestátní čumák á la SLS, prostě paráda. toho bych mohl, a možná i v naftě tedy pokud bych jezdil ročně 50+, jinak jednoznačně benzín V8, pětilitr, jestli ho ještě dělají.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 30.05.2012 16:20, RE: Ceník
tomaskrtek napísal:
včera jsem jedno nové CLS okukoval, 350CDi, podle zvuku jsem nevěřil že je to nafta, líp odhlučněnýho ropáka jsem ještě neslyšel, na tři metry tichoučko, nastartování nebylo skoro slyšet . bylo v bílé, nádherný auto, ten majestátní čumák á la SLS, prostě paráda. toho bych mohl, a možná i v naftě tedy pokud bych jezdil ročně 50+, jinak jednoznačně benzín V8, pětilitr, jestli ho ještě dělají.
Nedělají. Je to 4,7 biturbo. V CLS jsem nejel, ale když jsem se rozhodoval, co koupit tak jedno z aut, které jsem vyzkoušel bylo E 350 CGI kombi, v plné náloži. Neuvěřitelně vybavené auto s cenovkou 2,3 bylo k mání s najetými 40 tkm za 800.
To auto mělo úplně všechno, výhřev i klimatizaci sedaček, i vzadu!!! a spoustu dalších vymyšleností. Žel bohu, stačilo se projet a bylo po nadšení. Tak tupou převodovku jako je 7G tronic aby člověk pohledal. Celé auto to degraduje, navíc se to nedá koupit s manuálem... hrůza. Dokud jedeš vláčně, je to v pohodě, ale když tomu začneš trochu šlapat na krk, převodovka vůbec netuší co má zařadit a všechno jí hrozně trvá...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 30.05.2012 17:02, RE: Ceník
Michal napísal:
Nedělají. Je to 4,7 biturbo. V CLS jsem nejel, ale když jsem se rozhodoval, co koupit tak jedno z aut, které jsem vyzkoušel bylo E 350 CGI kombi, v plné náloži. Neuvěřitelně vybavené auto s cenovkou 2,3 bylo k mání s najetými 40 tkm za 800.
To auto mělo úplně všechno, výhřev i klimatizaci sedaček, i vzadu!!! a spoustu dalších vymyšleností. Žel bohu, stačilo se projet a bylo po nadšení. Tak tupou převodovku jako je 7G tronic aby člověk pohledal. Celé auto to degraduje, navíc se to nedá koupit s ...
Jo jo tohle mě taky pěkně štve. Nechápu že jedna převodovka může řadit dobře a jiná - podobná řadí někdy úplně nemožně, takže raději řadím tlačítkama, což ale ve městě často nejde. Kolikrát si říkám, co je tak těžkého naprogramovat nějakou rozumnou mapu pro řazení
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.