0
späť
 

diskuze k tématu: Zatím nejdražší investice do auta? Přes 230 milionů Kč

kategórie zaradenia témy: německá vozidla, italská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 18.05.2010 07:33, SL 190
Byl jsem v Německu pro auto dvakrát, jednou v rodině lékaře, podruhé v rodině managera z Mercedesu. Vozový park: auto manžel, auto manželka, třetí auto - funcar - veterán, Mercedes-Benz kabrio z roku 123... tam je to velká móda
osobně bych si pořídil asi nejspíš Mustanga Fastback z roku 1967, to je auto podle mého gusta
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 18.05.2010 08:26, Povinné ručení
Nejsem si jistý,že by majitel veterána ušetřil na povinném ručení kdyby žil tady.Viz. moje vlastní zkušenosti s renovací starého Mercedesu (majitel je němec,žijící v ČR),potom co se auto dalo dohromady,byla technická ta nejlehčí zkouška.

Problém 1) Majitel chtěl s autem občas i normálně jezdit,takže se muselo přihlásit na normální značky + zaplatit ekologickou daň

Problém 2) Najděte pojišťovnu (u nás),která vám dojedná výhodné povinné ručení na skoro 50 let starý Mercedes jehož majitel žije ve větším městě a auto má skoro 6 litrů motor

Nakonec bylo levnější nechat auto přihlášené v Německu
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 18.05.2010 22:58, RE: Povinné ručení
Rover623 napísal:
Nejsem si jistý,že by majitel veterána ušetřil na povinném ručení kdyby žil tady.Viz. moje vlastní zkušenosti s renovací starého Mercedesu (majitel je němec,žijící v ČR),potom co se auto dalo dohromady,byla technická ta nejlehčí zkouška.

Problém 1) Majitel chtěl s autem občas i normálně jezdit,takže se muselo přihlásit na normální značky + zaplatit ekologickou daň

Problém 2) Najděte pojišťovnu (u nás),která vám dojedná výhodné povinné ručení na skoro 50 let starý Mercedes jehož majitel žije ve...
50let starý vůz s 5l motorem lze přihlásit na veteránské značky a platit 1/12 běžného ročního pojištění/cca450kč/,anebo přihlásit na normální značky a pak platit ročně tu nejvyšší sazbu,to znamená přes 2,5 l s bonusem cca 5000kč/to platím já z 5l vozu/ v tomto případě až tak nezáleží na stáří vozu,pouze obsah je měřítkem u většiny pojišťoven.V Německu jsou tyto pojistky o hodně dražší.Myslím zákonné pojištění.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.