0
späť
 

diskuze k tématu: Smart City Coupé/Fortwo - Módní a navíc bezproblémový

kategórie zaradenia témy:
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 03.10.2005 19:26, super auto
mel jsem smarta pujceneho na 4 dny. najel sem 850 km, jak po meste, tak po dalnici i beznych cestach. sice je poznat kazda nerovnost, ale je to opravdu vyjimecne auto. krasne zive a predevsim pohodlne. kazdy se smeje, ale kdyz se sveze, tak mluvi jinak. i velci lide v nem maji dostatek prostoru. neni to stehovak, ale neco se v nem prece odvez da. jako dopravni prostredek do prace a zpet idealni. mit dva smarty a k tomu mercedes vito pro vetsi naklady, tak pro rodinu super. co se tyce spotreby (6,5 l/100km - benzinovy motor), tak je srovnatelna s fabii 1,2. tedy aspon tak, ze jsem s tim jezdil spis na hranici moznosti i otacek.

jednoduse a proste receno - kdo nezkusi, ten neuveri.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 03.10.2005 21:57, RE: super auto
lukas napísal:
mel jsem smarta pujceneho na 4 dny. najel sem 850 km, jak po meste, tak po dalnici i beznych cestach. sice je poznat kazda nerovnost, ale je to opravdu vyjimecne auto. krasne zive a predevsim pohodlne. kazdy se smeje, ale kdyz se sveze, tak mluvi jinak. i velci lide v nem maji dostatek prostoru. neni to stehovak, ale neco se v nem prece odvez da. jako dopravni prostredek do prace a zpet idealni. mit dva smarty a k tomu mercedes vito pro vetsi naklady, tak pro rodinu super. co se tyce spotreby (...
Kdyz jsem ve Smartu ostatni predjizdel na jizni spojce v levem pruhu ve 120 km/hod., tak kolegové řidiči nechapali.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 05.10.2005 14:26, RE: super auto
yeti napísal:
Kdyz jsem ve Smartu ostatni predjizdel na jizni spojce v levem pruhu ve 120 km/hod., tak kolegové řidiči nechapali.
ja sem nechapal v nedeli 2.10. na D1 kdy sem videl narvaneho smarta zezadu do kamionu.... fakt "bezpecne" auto.. maximalne do mesta, jinak bych to nechtel...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 09.10.2005 10:20, RE: super auto
anonym napísal:
ja sem nechapal v nedeli 2.10. na D1 kdy sem videl narvaneho smarta zezadu do kamionu.... fakt "bezpecne" auto.. maximalne do mesta, jinak bych to nechtel...
Tiez som mal moznost vidiet v nemecku na dialnici ako niekto poslal Smarta cez korbu a sediet by som v nom veru nechcel....
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.