0
späť
 

diskuze k tématu: Mazda5 1.8i - v čem je jiná?

kategórie zaradenia témy: japonská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 14.01.2008 10:42, C Max
Dobrý den, proč nebyl mezi konkurenty uveden Ford C Max? Kvalitou i cenou je srovnatelný, designem (čistě subjektivní, osobní názor) mi připadá sportovnější, ne tolik těžkopádný jako Mazda
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 14.01.2008 20:44, RE: C Max
anonym napísal:
Dobrý den, proč nebyl mezi konkurenty uveden Ford C Max? Kvalitou i cenou je srovnatelný, designem (čistě subjektivní, osobní názor) mi připadá sportovnější, ne tolik těžkopádný jako Mazda
Velikosti se ale Mazda 5 blizi spis Fordu S-Max, rekl bych.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 14.01.2008 22:24, RE: C Max
anonym napísal:
Velikosti se ale Mazda 5 blizi spis Fordu S-Max, rekl bych.
souhlas, C-Max je proti 5 drobek
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 15.01.2008 09:38, RE: C Max
anonym napísal:
souhlas, C-Max je proti 5 drobek
C Max je určitě srovnatelný, Mazda 5 je sice delší o cca 10cm, ale je užší. S Max je o 25cm delší než Mazda, to už je rozdíl.. Naproti tomu Verso, které je v tabulce konkurentů, je kratší i užší než C Max, Zafira jen o 6 cm delší, šířka skoro stejná.. Takže C Maxe bych nevynechával
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 20.01.2008 00:39, RE: C Max
anonym napísal:
Dobrý den, proč nebyl mezi konkurenty uveden Ford C Max? Kvalitou i cenou je srovnatelný, designem (čistě subjektivní, osobní názor) mi připadá sportovnější, ne tolik těžkopádný jako Mazda
Ford oproti Mazde miva zakladni cenu dobrou, ale je treba jeste doplacet za to, co maji Mazdy uz v zakladu (napr. hlavove airbagy). Pri srovnatelne vybave bych u Fordu cekal cenu vyssi, ale jinak C-maxe mohli zminit samozrejme taky.
BTW podobne to plati i o skodovkach, doplaci se treba i za ESP a to i ve verzi Elegance...
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.