0
späť
 

diskuze k tématu: Mazda 323 F - zkušenosti majitele po 11 letech

kategórie zaradenia témy: japonská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 22.06.2009 15:13, To by(va)lo ...
SKVĚLÉ auto!!!
PS: K dokonalostí chybí snad jen motor V6..
Pěkný den ,-)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 22.06.2009 16:30, RE: To by(va)lo ...
Kylie napísal:
SKVĚLÉ auto!!!
PS: K dokonalostí chybí snad jen motor V6..
Pěkný den ,-)
Přesně tak)
Měl bych k Vám prosbu. Vím, že máte C5 a protože píši rozsáhlý článek o otmto voze do časopisu AutoOjetiny, napadlo, mě, zda-li byste nám nechtěla poskytnout svůz názor na tento vůz, jakož i cenné rady u jeho vlastnictví. Předem díky za případnou spolupráci. Zdraví Tomáš Dusil
email: dusil@autoojetiny.cz
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 22.06.2009 20:57, RE: To by(va)lo ...
Kylie napísal:
SKVĚLÉ auto!!!
PS: K dokonalostí chybí snad jen motor V6..
Pěkný den ,-)
Kylie, nabídku pana Dusila musíš vzít! Tady už sice všichni o C5 víme prakticky vše, ale ne každý čtenář Autoojetin chodí na tyto diskuse a byla by škoda nešířit osvětu i do tištěných médií .
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 22.06.2009 21:08, RE: To by(va)lo ...
Muroň napísal:
Kylie, nabídku pana Dusila musíš vzít! Tady už sice všichni o C5 víme prakticky vše, ale ne každý čtenář Autoojetin chodí na tyto diskuse a byla by škoda nešířit osvětu i do tištěných médií .
Panebože, jenom to ne. Autoojetiny si kupuji každý měsíc, od prvního čísla,zatím jsem si jej rád kupoval, protože informace v nich obsažené byly vždy validní. Číst si názor mírně tupé blondýny opravdu nemusím. A až bude další číslo, kde na obálce bude C5, raději si tento časopis nekoupím.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 22.06.2009 21:27, RE: To by(va)lo ...
david_b napísal:
Panebože, jenom to ne. Autoojetiny si kupuji každý měsíc, od prvního čísla,zatím jsem si jej rád kupoval, protože informace v nich obsažené byly vždy validní. Číst si názor mírně tupé blondýny opravdu nemusím. A až bude další číslo, kde na obálce bude C5, raději si tento časopis nekoupím.
Přesně tak.Autoojetiny je super časopis a auta objektivně popsaná.Bohužel z dřívějších článků od Kylie bych si už s objektivním hodnocením jistý nebyl.Přece jen k odborníkovi přes auta má hooodně daleko.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 22.06.2009 21:44, NEmoc milý david(e)_b(eéé)!
david_b napísal:
Panebože, jenom to ne. Autoojetiny si kupuji každý měsíc, od prvního čísla,zatím jsem si jej rád kupoval, protože informace v nich obsažené byly vždy validní. Číst si názor mírně tupé blondýny opravdu nemusím. A až bude další číslo, kde na obálce bude C5, raději si tento časopis nekoupím.
NE"přehnal" jste to s tím "mírně tupé"?
PS: Já "tupé" přeci NEnosím..
(NEmůžete přeci na každého stále používat to vaše: "Podle SEBE soudím TEBE" .-)
PPS: NAŠTĚSTí NEjsou všichni jako vy..
Pěkný den ,-)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 22.06.2009 21:48, RE: To by(va)lo ...
toomash napísal:
Přesně tak.Autoojetiny je super časopis a auta objektivně popsaná.Bohužel z dřívějších článků od Kylie bych si už s objektivním hodnocením jistý nebyl.Přece jen k odborníkovi přes auta má hooodně daleko.
Třeba blííííže než si myslíte ,-)
PS: Já říkala že ZDE si jen "hraji" (se ODreagovávám .-)
PPS: Jsem si VĚDOMA, že mám NE"masové" názory, ale i když je to možná občas TĚŽKO k uvěření, tak VĚTŠINOU píši vskutku JEN "fakta a pravdu" ..
Pěkný den ,-)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 22.06.2009 23:54, RE: To by(va)lo ...
koos napísal:
Přesně tak)
Měl bych k Vám prosbu. Vím, že máte C5 a protože píši rozsáhlý článek o otmto voze do časopisu AutoOjetiny, napadlo, mě, zda-li byste nám nechtěla poskytnout svůz názor na tento vůz, jakož i cenné rady u jeho vlastnictví. Předem díky za případnou spolupráci. Zdraví Tomáš Dusil
email: dusil@autoojetiny.cz
Jako od pana Dusila príma trik, jak vytáhnout naši anonymní mluvku na světlo boží, nicméně s úspěchem se tento pokus pravděpodobně nesetká. A to z jednoho prostého důvodu - panímáma by musela položit vařečku, vypnout vařič pod polívkou, zajistit dětem hlídání a především se bleskurychle vydat hledat věci znalou osobu, která by se před redaktorem byla ochotna vydávat se za ni samotnou.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 23.06.2009 00:49, NO KONECNE
No konecne jste tu kozu prokoukli, aby mi nejaky mongol tvrdil, ze C5 je nejlepsi vuz na svete s jeste lepsim designem jak ma pininfarina a kvalitativne predci japonske vozy atd. atd. tak to jste ji zrali moooc dlouho. A nedej boze za ty jeji zvratky jeste platit.
PS: ja vim Karlicko C5 je nejlepsi OFF-ROAD na svete, protoze si muzes zvednout podvozek o 8,3 cm.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 23.06.2009 09:44, Milý Rudlíku!
Muroň napísal:
Kylie, nabídku pana Dusila musíš vzít! Tady už sice všichni o C5 víme prakticky vše, ale ne každý čtenář Autoojetin chodí na tyto diskuse a byla by škoda nešířit osvětu i do tištěných médií .
RÁDA tě po delší době "čtu" .-)
PS: Už jsem "kývla" a řekla ANO
Pěkný den ,-)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 23.06.2009 09:59, NEmoc milý anonymní anonim(e)!
anonim napísal:
No konecne jste tu kozu prokoukli, aby mi nejaky mongol tvrdil, ze C5 je nejlepsi vuz na svete s jeste lepsim designem jak ma pininfarina a kvalitativne predci japonske vozy atd. atd. tak to jste ji zrali moooc dlouho. A nedej boze za ty jeji zvratky jeste platit.
PS: ja vim Karlicko C5 je nejlepsi OFF-ROAD na svete, protoze si muzes zvednout podvozek o 8,3 cm.
Vám nějaký obyvatel Mongol(ska) tvrdil, že Citroën C5 je "nejlepší vůz na světě"? Bože to byl ale "mongol" ,-)
PS: S tím studiem Pininfarina jste si to TAKÉ "popletl" - od nich byla třeba cupka Peugeot 406 a NE Citroën C5 - designově "zajímavý" byl třeba Citroën SM (s motorem Maserati .-)
PPS: Já s tímto (před- i po- faceliftovým C5) vozem náhodou mám (pár set tisíc) zkušeností a i když víceméně KLADNÝCH, tak TAKový NEsmysl bych určitě NEřekla (já spíše říkám něco jako:
"Hodně PODceňovaný vůz za /v bazaru/ výbornou/výhodnou cenu" - TO myslím docela "sedí" .-)
A "kvalitativně" lepší než JAPONSKÉ vozy? Nu já sama zatím měla jen TŘI japonské vozy a docela SPOKOJENA jsem byla (pravda u toho třetího docela NEčekaně - ještě v záruce - "odešel" motor, ale VÍM že šlo o VELKOU výjimku ... která prostě "vyšla" zrovna na mně .-)
PPS: Vaši "Karličku" NEznám, ale NEměl byste jí takhle "plést hlavu" - OFF Road je něco úúúúúplně jiného - Citroën C5 je velice pohodový/pohodlný vůz střední třídy ... o kterém panuje (hlavně v česku) SPOUSTA "klišé" - stačí si koupit nějaký německý Gebrauchtwagen-Katalog a ... anebo české OJETINY ,-)
Pěkný den (a možná dříve "2x měř a až PAK zde piš" - aby jste zase NEnapsal TAKové "bubosti" .-)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 23.06.2009 10:32, RE: To by(va)lo ...
Muroň napísal:
Kylie, nabídku pana Dusila musíš vzít! Tady už sice všichni o C5 víme prakticky vše, ale ne každý čtenář Autoojetin chodí na tyto diskuse a byla by škoda nešířit osvětu i do tištěných médií .
Pokud tam budou i nějaké Kylie akty, tak si ten časopis koupím !
Fakta mně nezajímají ...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 23.06.2009 10:35, RE: NEmoc milý anonymní anonim(e)!
Kylie napísal:
Vám nějaký obyvatel Mongol(ska) tvrdil, že Citroën C5 je "nejlepší vůz na světě"? Bože to byl ale "mongol" ,-)
PS: S tím studiem Pininfarina jste si to TAKÉ "popletl" - od nich byla třeba cupka Peugeot 406 a NE Citroën C5 - designově "zajímavý" byl třeba Citroën SM (s motorem Maserati .-)
PPS: Já s tímto (před- i po- faceliftovým C5) vozem náhodou mám (pár set tisíc) zkušeností a i když víceméně KLADNÝCH, tak TAKový NEsmysl bych určitě NEřekla (já spíše říkám něco jako:
"Hodně PODceňovaný...
Kylieno, tebe hned tak někdo nenaštve ...
Doufám že to s těmi akty vyjde !
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 23.06.2009 16:57, RE: NEmoc milý anonymní anonim(e)!
Kylie napísal:
Vám nějaký obyvatel Mongol(ska) tvrdil, že Citroën C5 je "nejlepší vůz na světě"? Bože to byl ale "mongol" ,-)
PS: S tím studiem Pininfarina jste si to TAKÉ "popletl" - od nich byla třeba cupka Peugeot 406 a NE Citroën C5 - designově "zajímavý" byl třeba Citroën SM (s motorem Maserati .-)
PPS: Já s tímto (před- i po- faceliftovým C5) vozem náhodou mám (pár set tisíc) zkušeností a i když víceméně KLADNÝCH, tak TAKový NEsmysl bych určitě NEřekla (já spíše říkám něco jako:
"Hodně PODceňovaný...
.. hle jak se potrefená husa opět ozvala andrzén v ní zakejhal a máme tady opět hodnotný příspěvek.. nebo jakýsi výlev? Odpovězte vážená, ale pěkně, po vašem ať si tady přečteme zase nějaká invektiva ovšem já už se sem nepodívám, nechť to zas posoudí někdo jiný ..
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 23.06.2009 17:43, To je zas diskuse :-)
O Mazde 323 F jsem dozvedel pouze moudry poznatek ze: K dokonalostí chybí snad jen motor V6.

A pak uz nasleduje jen serie hlasek o Kylii a jeji C5. Ach jo...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 23.06.2009 19:21, Také mne to ...
Petr S napísal:
O Mazde 323 F jsem dozvedel pouze moudry poznatek ze: K dokonalostí chybí snad jen motor V6.

A pak uz nasleduje jen serie hlasek o Kylii a jeji C5. Ach jo...
... "muzí" (že JEDINÁ "Kylie" alespoň "vzdáleně" něco napsala "k věci" ,-)
Pěkný den
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 26.06.2009 20:36, Milý Riccardo!
Riccardo napísal:
Pokud tam budou i nějaké Kylie akty, tak si ten časopis koupím !
Fakta mně nezajímají ...
Prozatím JEN ta FAKTa ,-)

http://www.danielbrezina.com/data/pred-devatero-zimami.pdf

(to je server "mého" hackera a po hrozbou SMUTi z něj o mně NIC NEdostanete .-)
Pěkný den
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.