0
späť
 

diskuze k tématu: Výběr vozu pro přítelkyni

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, automobilky, česká vozidla, německá vozidla, japonská vozidla, americká vozidla, anglická vozidla, ostatní, typ vozidla, osobní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 11.09.2013 21:14, Výběr vozu pro přítelkyni
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na názor odborníků ohledně výběru vozu pro přítelkyni na dojíždění do práce. Denní nájezd celkem kolem 40 km. Přítelkyni se líbí buď Mazda 3, Volvo C30 (k tomu jsem ji ukecal já) případně by prý šla i nová Fabie (snad první člověk, kterému se líbí). Pak tam byl také Mini Cooper a dokonce i Lupo GTI. Nicméně rozhodujeme se hlavně mezi prvními třemi typy. To je její pohled z hlediska estetiky, ke kterému musím přihlížet, neb to bude její vůz. Zároveň preferujeme vznětový motor, výuka řízení probíhala na nafťáku, tak u toho chce přítelka zůstat (to je problém u Mazdy). Proto jsem se chtěl zeptat, co byste z toho doporučili. Děkuji.
reagovať
David V
počet príspevkov2054
dátum registrácie16.05.2007
Streda 11.09.2013 21:43, RE: Výběr vozu pro přítelkyni
nepřihlášený uživatel napísal:
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na názor odborníků ohledně výběru vozu pro přítelkyni na dojíždění do práce. Denní nájezd celkem kolem 40 km. Přítelkyni se líbí buď Mazda 3, Volvo C30 (k tomu jsem ji ukecal já) případně by prý šla i nová Fabie (snad první člověk, kterému se líbí). Pak tam byl také Mini Cooper a dokonce i Lupo GTI. Nicméně rozhodujeme se hlavně mezi prvními třemi typy. To je její pohled z hlediska estetiky, ke kterému musím přihlížet, neb to bude její vůz. Zároveň preferujeme vznětový motor, výuka řízení probíhala na nafťáku, tak u toho chce přítelka zůstat (to je problém u Mazdy). Proto jsem se chtěl zeptat, co byste z toho doporučili. Děkuji.


Asi bych začal tím, že bych přítelkyni posadil do auta s normálním benzínovým motorem aby si zjistila rozdíly, protože kupovat malé auto s nafťákem na 10-15 tisíc km ročně jen proto, že na tom dělala autoškolu, je nesmysl.
Navíc jaksi není patrné, jestli se bavíme o nových autech nebo o něčem použitém...a v druhém případě nám pak chybí cenové rozpětí.
reagovať
brin
počet príspevkov727
dátum registrácie28.03.2011
Streda 11.09.2013 21:51, Doplnění
Uvedl jsem cenu při zadávání inzerátu, ale tady se to nezobrazuje. Cena do 200000. Přítelkyně seděla v benzínu a nevyhovuje ji. Přes to vlak nepojede... Tak trochu s vyššími náklady počítám.

edit: cena může být čistě za auto, rezervy na servis apod. jsou.
reagovať
radek.slivaFB
počet príspevkov181
dátum registrácie16.03.2013
Štvrtok 12.09.2013 09:13, pro přítelkyní
Dobrý den,
nebude se přítelkyni líbit např kia Pro-ceed... je to jen nápad.. je za přijatelnou cenu s jednoduchými naftovými motory a pro mne i s atraktivním vzhledem.
p.s. v inzerci často býva pod názvem ceed ,ale je to coupe.
reagovať
brin
počet príspevkov727
dátum registrácie28.03.2011
Piatok 13.09.2013 10:43, Kia
Obávám se, že Kia už mne také napadla a byla odmítnuta se slovy, že se nelíbí. Tož tak.
reagovať
zmazaný používateľ
počet príspevkov
dátum registrácie
Streda 16.10.2013 22:47, re:
Dobrý den. Vzhledem k nájezdu, který i při každodenním jezdění 40 km vychází celkem na cca 14 tis. km za rok, by Vám i přítelkyni doporučil spíše benzínový motor. Ani s jedním z trojice Mazda3, Volvo C30 a Škoda Fabia byste neměl udělat chybu, vybíral bych tedy spíše podle vkusu. Já osobně bych Vám doporučil Mazdu 3.
reagovať
David V
počet príspevkov2054
dátum registrácie16.05.2007
Štvrtok 17.10.2013 09:55, RE: Kia
brin napísal:
Obávám se, že Kia už mne také napadla a byla odmítnuta se slovy, že se nelíbí. Tož tak.


Pokud chce člověk poradit, musí být připraven na fakt, že mu bude porazeno jinak, než si představuje a pak by měl:
a) dát na radu a nechat si poradit
b) jít si vlastní cestou bez ohledu na rady

Reagovat stylem, nechci - nelíbí se mi - jsem na něco zvyklá/ý na dobře míněné rady povede stejně k variantě b).
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.