0
späť
 

diskuze k tématu: Mazda 2 - Jde proti proudu

kategórie zaradenia témy: japonská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 10.12.2007 08:59,
Vůbec se mi nelíbí, doufám, že její sestřenice F Fiesta bude hezčí.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 10.12.2007 09:01, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Vůbec se mi nelíbí, doufám, že její sestřenice F Fiesta bude hezčí.
me se libi moc a hlavne je to opet kvalitne udelane auto!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 10.12.2007 12:49, RE: bez předmětu
anonym napísal:
me se libi moc a hlavne je to opet kvalitne udelane auto!
No prostě někomu se líbit bude, jinému ne. A jestli to je kvalitní se uvidí, ale jistý předpoklad kvality tu je.



No jo,ale za ty prachy se dá koupit i 15leté BMW 7xx )))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 10.12.2007 22:06, RE: bez předmětu
edmund napísal:
No prostě někomu se líbit bude, jinému ne. A jestli to je kvalitní se uvidí, ale jistý předpoklad kvality tu je.



No jo,ale za ty prachy se dá koupit i 15leté BMW 7xx )))
Anebo skoro 20 let staré koště ...-:)))) Vtipálku
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 11.12.2007 18:09, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Vůbec se mi nelíbí, doufám, že její sestřenice F Fiesta bude hezčí.
Jen hlupák u vozu kouká pouze na jeho vzhled.
Hlavně u auta je to blbost. A osobní setkání a svezení je o něčem jiném, tohle auto se pak člověku až nečekaně zalíbí. Velkým plusem je kvalita vozu, super motor na svou třídu, super spotřeba - rozhodně menší než u slabší Fabie. Prostor? Usadil se tam i můj brácha - měří 190 cm, váží 125 kg , takovej cvalík - koho většího by jste ještě chtěli nacpat za volant malýho vozu? A v pěti budete jako sardinky i ve Fabii - je totiž uzoučká! Kdo ví, že bude jezdit plně obsazenej, s narvaným kufrem, ať si koupí velký auto !!!
S tím kufrem to taky není tak hrozný, jasně že to není auto na dovolenou, ale normální věci, či nákup se tam složí - mimo to, Fabie má řekl bych užší kufr.
Lišty na dveřích mě fakt netrápí - stačí dokoupit, a je to!
Pravda že vůz není odzkoušený léty provozu, ale zkrátka je to Mazda - pakliže na Šestce vydrží podvozek bez vůlí víc jak 100 000 km, tady to bude s kvalitou stejné - zkrátka ocel kde má být (míním podvozek), na rozdíl od mnohých jiných konkurentů. Znáte to ze Škodovek, Audin, VW, ,,Frantíků" a pod. odcházející stabilizátory, čepy, ramena atd...... po poloviční dávce kilometrů.
Nejsem zastáncem ,,všeho Japonského" jak by se zdálo, to hovoří pouze zkušenosti - Renault, Opel, Audi, VW, Škoda, Fiat, Peugeot. Pak Mazda (323, 626, 2 a 6) a už nikdy jinak.
Občas mi přijde že se v recenzích moc nadržuje Německým vozům, a to co má ,,šikmé oči" není dokonalé. Pod povrchem ale ano, pro ty co jen nekecají, ale mají zkušenost! Ne jedno svezení, ale dlouhodobou a spousty najetých kilometrů!
Děkuji
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.