0
späť
 

diskuze k tématu: Lexus IS250 F-Sport - pro méně odvážné

kategórie zaradenia témy: japonská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 01.07.2010 09:26,
Za ty prachy se dá s přehledem koupit 330i s Mpaketem a další slušnou výbavou.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 01.07.2010 10:47, Kola
No teda ty různý kola vzadu a vpředu je hnus. Ještě bych akceptoval, kdyby se s šířkou měnil i profil, aby měly pneumatiky stejnou výšku běhounu, ale takhle to fakt vypadá otřesně, jako nějakej dragster. To zas někdo používal hlavu....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 01.07.2010 11:47, RE: bez předmětu
Valnoha napísal:
Za ty prachy se dá s přehledem koupit 330i s Mpaketem a další slušnou výbavou.
Presne tak - prestoze Lexus IS je moc pekny vuz, cena 1,3M je hodne optimisticka.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 01.07.2010 13:17, RE: Kola
David V napísal:
No teda ty různý kola vzadu a vpředu je hnus. Ještě bych akceptoval, kdyby se s šířkou měnil i profil, aby měly pneumatiky stejnou výšku běhounu, ale takhle to fakt vypadá otřesně, jako nějakej dragster. To zas někdo používal hlavu....
Nějak váš výkřik nechápu. Kola mají různou šířku, ale stejný průměr - nechápu na co jste použil svou hlavu. "dragsterově" přikrčené auto vypadá celým svým designem - a mě je to velmi sympatické.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 01.07.2010 14:40, RE: Kola
Pavlik napísal:
Nějak váš výkřik nechápu. Kola mají různou šířku, ale stejný průměr - nechápu na co jste použil svou hlavu. "dragsterově" přikrčené auto vypadá celým svým designem - a mě je to velmi sympatické.
225/40 a 255/40 obě R18 mají rozdílný vnější průměr celého kola. Kola se liší výškou běhounu. Myslím, že jako znalý motorista bys toto měl Pavlíku vědět. Těch 40 je výška boku pneumatiky a znamená 40% šířky běhounu.
Pokud mají kola mít stejný průměr při různé šířce běhounu, tak se musí lišit jejich procentuální poměr výšky. Stejně tak pokud se liší průměr ráfku, tak se při stejné šířce běhounu musí lišit opět procentuální poměr výšky. (tak třeba Mondeo umožňuje 205/55 R16 nebo 205/50 R17 nebo i další, které nevím z hlavy tak, aby vnější průměr pneumatiky se lišil minimálně a neproměřoval tachometr)
Takže moje hlava je v pořádku, protože kola prostě stejný průměr nemají a je to vidět i na obrázcích.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 02.07.2010 08:22, RE: Kola
David V napísal:
225/40 a 255/40 obě R18 mají rozdílný vnější průměr celého kola. Kola se liší výškou běhounu. Myslím, že jako znalý motorista bys toto měl Pavlíku vědět. Těch 40 je výška boku pneumatiky a znamená 40% šířky běhounu.
Pokud mají kola mít stejný průměr při různé šířce běhounu, tak se musí lišit jejich procentuální poměr výšky. Stejně tak pokud se liší průměr ráfku, tak se při stejné šířce běhounu musí lišit opět procentuální poměr výšky. (tak třeba Mondeo umožňuje 205/55 R16 nebo 205/50 R17 nebo i...
Rozdíl ve vnějším průměru kola s pneumatikou tam je - cca 3cm. Jestli poznáš takový rozdíl v rozměru na fotce z nějakých 10 metrů nebo při reálném pohledu - klobouk dolů. Podle mého ten dojem nestejně velkých kol způsobuje spíše tráva na které auto stojí. Ono celý design tohoto vozu je koncipován (jak jsem četl) jako "šelma před skokem" - asi proto ten přikrčený dragsterový dojem. Jak říkám, vnímání designu je individuální - mě se tento lexus líbí (navíc jsem měl možnost jej s 2,2 d řídit) a musím konstatovat, že bych jej ve své garáži klidně zaparkoval. Rozhodně raději nežli BMW řady 3.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 02.07.2010 08:34, RE: Kola
Pavlik napísal:
Rozdíl ve vnějším průměru kola s pneumatikou tam je - cca 3cm. Jestli poznáš takový rozdíl v rozměru na fotce z nějakých 10 metrů nebo při reálném pohledu - klobouk dolů. Podle mého ten dojem nestejně velkých kol způsobuje spíše tráva na které auto stojí. Ono celý design tohoto vozu je koncipován (jak jsem četl) jako "šelma před skokem" - asi proto ten přikrčený dragsterový dojem. Jak říkám, vnímání designu je individuální - mě se tento lexus líbí (navíc jsem měl možnost jej s 2,2 d řídit) a mus...
Fotka 11 a 12. Je to vidět pouhým okem. 3 cm je rozdíl víc než palec.
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.