0
späť
 

diskuze k tématu: Lexus IS250 - Inteligentní Souhra

kategórie zaradenia témy: japonská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 08.12.2007 23:03, dobry auto
na cesky cesty, Ja jsem mel v nemecku pujceny lexus, ale na neomezenou rychlost a stim spojene vetsne pridavani a brzdeni neni uspusoben. japonci
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 08.12.2007 23:08, RE: dobry auto
anonym napísal:
na cesky cesty, Ja jsem mel v nemecku pujceny lexus, ale na neomezenou rychlost a stim spojene vetsne pridavani a brzdeni neni uspusoben. japonci
- kazda krajina vyrabi auta na svoje potreby, v USA a Japonsku stoji cely den v zacpe max. je nekde okolo 110, francouzi maji same diry proto potrebuji pohodlne auta atd... V Nemecku se bez premiove trojiky blbe jezdi, gs450 mi byl uz pri 200 nervozni, takovy pocit jsem u stare e39 neznal,
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 09.12.2007 11:06, RE: dobry auto
anonym napísal:
- kazda krajina vyrabi auta na svoje potreby, v USA a Japonsku stoji cely den v zacpe max. je nekde okolo 110, francouzi maji same diry proto potrebuji pohodlne auta atd... V Nemecku se bez premiove trojiky blbe jezdi, gs450 mi byl uz pri 200 nervozni, takovy pocit jsem u stare e39 neznal,
Lexus sa premiovej trojke v pohode vyrovná. A k tomu je lacnejší, lepšie vyzerá (o dosť lepšie teda), má bohatšiu výbavu a je o citelne tichší pri všetkých rýchlostiach. To čo čítam v príspevkoch nadomnou je len nezmyselné hľadanie chýb na perfektnom aute. A ešte k tej premiovej trojke, ja by som povedal že je to sôr Lexus, MB a BMW, kto tam patrí. Audi by som z nej vyradil.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 09.12.2007 13:36, RE: dobry auto
anonym napísal:
Lexus sa premiovej trojke v pohode vyrovná. A k tomu je lacnejší, lepšie vyzerá (o dosť lepšie teda), má bohatšiu výbavu a je o citelne tichší pri všetkých rýchlostiach. To čo čítam v príspevkoch nadomnou je len nezmyselné hľadanie chýb na perfektnom aute. A ešte k tej premiovej trojke, ja by som povedal že je to sôr Lexus, MB a BMW, kto tam patrí. Audi by som z nej vyradil.
Musím se smát, jak tady věčně někdo píše, že Lexus je nervózní kolem 200, že u BMW tohle nezažil a podobné kraviny. Už se jednou konečně proberte a pochopte, že jste jen maloměšťáci z malé zemičky s holou prdelí a že ten Lexus není ani moc na náš trh zvědavý. Jasně melte si dokola ty svoje kyselé hrozny, ale vězte, že ve světě, ve kterým lidi zajímá opravdová kvalita má Lexus skvělé jméno. Toto skvělé jméno měl i MB a BMW, než si ho začeli sami kurvit. Jo a vždyť přece ty Lexusy nemusíte kupovat, ne? Jistě máte každý aspoň na dve,že?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 10.12.2007 01:58, RE: dobry auto
anonym napísal:
- kazda krajina vyrabi auta na svoje potreby, v USA a Japonsku stoji cely den v zacpe max. je nekde okolo 110, francouzi maji same diry proto potrebuji pohodlne auta atd... V Nemecku se bez premiove trojiky blbe jezdi, gs450 mi byl uz pri 200 nervozni, takovy pocit jsem u stare e39 neznal,
Jezdim po USA, a jizda je vetsinou pozitek. To CR, tam je jizda cely den v zacpe, at se jede kam chce. Sice na dalnici tam muzete jet o neco rychleji, ale jen chvili, protoze do vaseho cile cesty obvykle zadna dalnice nevede a na mestskych silnicich stravite nejvice casu. CR je proste zacpana skoro cela a kde neni, tak kazdych par minut musite zpomalit kvuli vesnici.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 10.12.2007 23:08, Petr
Lexus IS je opravdu velmi povedené auto... Pocit "strachu" ve 200 jsem neměl. Právě naopak, až neuvěřitelné ticho celkem uklidňuje a poskytuje pocit bezpečí. Bohužel Lexus nevlastním, ale přesto jsem měl možnost ho řídit na služební ceste a kvalita jizdy odpovídá premiovému segmentu střední třídy, nebo alspň mým požadavkům. Se služební octavií se to absolutně srovnávat nedá..a octavie přitom není špatné auto.
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.