0
späť
 

diskuze k tématu: Lexus IS250 - alternativa k dieselu - test spotřeby

kategórie zaradenia témy: japonská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 05.12.2007 00:28, Pepča/Lexus
Hehe, hnusnější káru těžko pohledat :D
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 05.12.2007 06:51, RE: Pepča/Lexus
anonym napísal:
Hehe, hnusnější káru těžko pohledat :D
Napis na com jazdis a potom mozeme porovnavat co je hnusnejsie...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 05.12.2007 07:10, RE: Pepča/Lexus
anonym napísal:
Hehe, hnusnější káru těžko pohledat :D
Vždyť je to nádhera, ty pako.
Hnusná je možná tvoje stará (stodvacítka) , ale ne Lexus.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 05.12.2007 09:22, RE: Pepča/Lexus
anonym napísal:
Hehe, hnusnější káru těžko pohledat :D
Ty trotle... viděl jsi tohodle lexuse na živo? Se jdi kouknout a nezapomeň si dát ruku před pusu, ať ho majiteli neposlintáš!!!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 05.12.2007 12:02, RE: Pepča/Lexus
anonym napísal:
Hehe, hnusnější káru těžko pohledat :D
Hehe, hele Pepo, zalez zpátky na Zetora a nepruď :D
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 05.12.2007 13:30, RE: Pepča/Lexus
anonym napísal:
Hehe, hele Pepo, zalez zpátky na Zetora a nepruď :D
Jasně že je hnusnej Pepčo, zcela určitě bych si ho taky nekoupil. U nás v hospodě říkal Franta, co jezdí na kombajnu, že bavorák je stejně nejlepčí, protože němec je němec, tak co. Jo popřejem Pepčovi a jemu podobným, aby nikdy neměli prachy a nemuseli si taková "hnusná" auta kupovat ())
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 05.12.2007 17:36, Utlumení
U 6V motorů by mi snad bylo i líto, že ho při normální jízdě neslyším. Líbila by se mi možnost regulace síly zvuku motoru v kabině. Prostě vedle kolečka na tlumení osvětlení plubovky by bylo kolečko, kterým by se zesiloval zvuk motoru v kabině , věřím, že by se pár podobných bláznů, co by to taky ocenili, našlo.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 05.12.2007 20:06, RE: Utlumení
David V napísal:
U 6V motorů by mi snad bylo i líto, že ho při normální jízdě neslyším. Líbila by se mi možnost regulace síly zvuku motoru v kabině. Prostě vedle kolečka na tlumení osvětlení plubovky by bylo kolečko, kterým by se zesiloval zvuk motoru v kabině , věřím, že by se pár podobných bláznů, co by to taky ocenili, našlo.
to souhlasím.. Hold musíš na to pořádně šlápnout aby si slyšel aspon to ševelení :) . Doufám, že snad našetřím na toho krasavce ale budu volit asi 220d....Kam se sere na lexuse nějaké BMW 3..(ted se určo ozvou M3jkaři)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 05.12.2007 21:28, RE: Pepča/Lexus
Šakal napísal:
Jasně že je hnusnej Pepčo, zcela určitě bych si ho taky nekoupil. U nás v hospodě říkal Franta, co jezdí na kombajnu, že bavorák je stejně nejlepčí, protože němec je němec, tak co. Jo popřejem Pepčovi a jemu podobným, aby nikdy neměli prachy a nemuseli si taková "hnusná" auta kupovat ())
strašně krásné auto moc moc moc a pak že japonci neumějí design. michal
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 05.12.2007 21:53, Paráda
Tento Lexus se fakt povedl,ale i třístovka je úžasná. Rád bych se někdy svezl v nové trojce BMW a potom hned v tomto vozítku.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 06.12.2007 12:21, M!
Ten lexus je super, měl jsem ho na testování, fakt paráda. Ale s tou spotřebou je to úlet, reálně se v průměru pod 11 moc nedostanete, což proti dieselu je přece jenom víc.
Jinak super kára, neuvěřitelně přijemná na jízdu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 07.12.2007 14:29, Lexus vs BMW
No autíčko je to celkom pekné ale ten dieselový motor je paskvil..teda aspoň oproti konkurencii..7litrov na sto pri jazde na spotrebu?? To je podľa mňa prúser, BMW 320d by to dalo za 5,5 minimálne...aj taká honda accord 2,2 iCdti má o dosť lepšiu spotrebu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 08.02.2008 13:20, Roman
Mám nový IS 250 3 neděle, najeto asi 1200 km, jestli se s tímhle motorem někdo dostane pod 11, natož pod 10 litrů, tak klobouk dolů. Svezení je to úžasný, krásný ticho. Ale pochybuju že i po zajetí to půjde pod 10 litrů. Jezdím naprosto normálně, ale pod 11 sem se ještě nedostal. Přes město 50, mimo lehce přes 100, dálnice 150-170. Možná kdybych přesně dodržoval předpisy dostal bych se k 10. Dojezd kolem 800 km je dle mého utopií. Možná v noci v Německu na dálnici s tempomatem na 130 km. Spotřeba mě ani tolik netrápí, jak spíš že nádrž mohla být o 10l větší, pak bych věřil dojezdu kolem 700 km, takhle to je kolem 550-580 ...
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.