0
späť
 

diskuze k tématu: Range Rover V8 Supercharged - S královským majestátem

kategórie zaradenia témy: ostatní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 25.02.2010 20:58, LR
Jak píšu v diskusi u LR Defendera, hrozně moc se mi tyhle auta líbí a přeju jim úspěch.
Rakouské zastoupení bude, myslím, fungovat mnohem lépe, než ti vykukové, kteří dováželi LR v minulosti. Hlavně co se týče záruk a poprodejního servisu...

S defenderem mám zkušenosti z práce, a nejsou to zkušenosti dobré (viz zmíněná diskuse). Ale Range a Discovery jsou úplně jiná auta a doufám, že i kvalitativně jsou někde jinde, nebo se pletu?
Nemá někdo dlouhodobé zkušenosti s nimi nebo neví někdo o opravdu objektivním dlouhodobém testu těchto aut? Dost by mě zajímalo, jak to s (ne)spolehlivostí doopravdy je!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 25.02.2010 21:45, RE: LR
d.a.m. napísal:
Jak píšu v diskusi u LR Defendera, hrozně moc se mi tyhle auta líbí a přeju jim úspěch.
Rakouské zastoupení bude, myslím, fungovat mnohem lépe, než ti vykukové, kteří dováželi LR v minulosti. Hlavně co se týče záruk a poprodejního servisu...

S defenderem mám zkušenosti z práce, a nejsou to zkušenosti dobré (viz zmíněná diskuse). Ale Range a Discovery jsou úplně jiná auta a doufám, že i kvalitativně jsou někde jinde, nebo se pletu?
Nemá někdo dlouhodobé zkušenosti s nimi nebo neví někdo o oprav...
Mluvil jsem s dvěma majiteli /RR Sport, Velký Range/ a oba dva se shodovali na tom, že se to sere a sere.
Btw. 2,7 není motor od Jaguaru, ale 2,7 HDI od Peugeotu...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 25.02.2010 22:20, RE: LR
Reno napísal:
Mluvil jsem s dvěma majiteli /RR Sport, Velký Range/ a oba dva se shodovali na tom, že se to sere a sere.
Btw. 2,7 není motor od Jaguaru, ale 2,7 HDI od Peugeotu...
Tak to je smutný, je zajímavý, že tyhle zkušenosti asi převládaj...
Jak je ale možný, že to samotné firmě nevadí?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 26.02.2010 08:36, RE: LR
d.a.m. napísal:
Tak to je smutný, je zajímavý, že tyhle zkušenosti asi převládaj...
Jak je ale možný, že to samotné firmě nevadí?
to nevím, ale zajímavé podle mně je, že tak jak to čtu v česko/britském Autocaru, tak díly na RR nejsou nikterak drahé, teda pokud se kupují v UK, a ne u tady těch zlodějů...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 26.02.2010 10:20, RE: LR
Reno napísal:
to nevím, ale zajímavé podle mně je, že tak jak to čtu v česko/britském Autocaru, tak díly na RR nejsou nikterak drahé, teda pokud se kupují v UK, a ne u tady těch zlodějů...
Kamárád děla mechanika v autorizáku a říká že EGRy, vstřiky, měchy + +mnoho dalšího tam umí už každej mechanik poslepu na Rangích
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 28.02.2010 14:55, RE: LR
Valnoha napísal:
Kamárád děla mechanika v autorizáku a říká že EGRy, vstřiky, měchy + +mnoho dalšího tam umí už každej mechanik poslepu na Rangích
prosím o info, co se tady vlastně dělo v AMT Group? prý to bylo provázáno na Autec BMW /Udo Richter/, který také zkrachoval.
Jinak také přidám negativum, mám kamaráda, co má přítelkyni, která jezdí v Discovery 3 a je neustále v servise i s naprosto banálními závadami, co se u normálních aut nevyskytnou.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 01.03.2010 17:42, RE: LR
Corlis napísal:
prosím o info, co se tady vlastně dělo v AMT Group? prý to bylo provázáno na Autec BMW /Udo Richter/, který také zkrachoval.
Jinak také přidám negativum, mám kamaráda, co má přítelkyni, která jezdí v Discovery 3 a je neustále v servise i s naprosto banálními závadami, co se u normálních aut nevyskytnou.
V tom článku vyzdvihují kvality, který má i můj nissan patrol z roku 99, 2,8 td, v terenu parada, na silnici to urcite neni tak obratny jako RR, ale neni tam tolik kravin co by se mohlo vys...t, takze slouzi porad coz mi prijde lepsi nez nekam jet a pak na půli cesty shanet servis , z toho bych se asi "vobjel". Verim tomu ze ta elektronika v RR ma neco do sebe , ma tam mody na snih, koleje, silnici, blato a ja nvm co vsechno, ale kdyz jste ridic (ne pako) tak pomoci plynu , redukci prevodovky a obcas uzaverky diferencialu zvladnete vse jako RR s elektronikou. Prijde mi ze delaji auta pro blbce ted, je to neco takovyho jako driv byl DOS na PC ale protoze to nebyl OS kterej by byl graficky zpracovanej tak tam nacpali windowse vsude a zpocatku hruza a ted taky nic moc, proste jen predelavka aby se pitomci v operacnim systemu neztraceli :D
reagovať
zmazaný používateľ
počet príspevkov3
dátum registrácie29.04.2024
Pondelok 11.08.2014 22:11, Spolehlivost RR
mám LM r.v.2002, 3.0TDV6, auto mám 1/2 roku, najeto 20000km, bylo v anglii i s vlekem, chorvatsko, najeto dle tacho 191000km, kolik má doopravdy se ani nechci dopátrávat, ale na autě jsem udělal pouze všechny oleje a filtry, nevím zda je to na hodnocení spolehlivosti málo času, nebo km, ale předtím bylo XC90 a RR je co se spolehlivosti týče úplně jinde s díly za 1/2 ceny a s výběrem od několika prodejců.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.