0
späť
 

diskuze k tématu: Range Rover Evoque TD4: Styl až na prvním místě

kategórie zaradenia témy: automobilky, ostatní
Alda
počet príspevkov36
dátum registrácie25.05.2007
Pondelok 05.11.2012 21:47, Kudla
takový pěkný auto a žádná reakce... Hlavně že Mondea a jiné staré vergly se tu řeší pořád dokola
Jinak by to spíš měla být konkurence pro X3 a ne X1 .
reagovať
Ricky001
počet príspevkov12
dátum registrácie15.03.2011
Utorok 06.11.2012 11:42, Evoque je ;-)
Však on se nějaký rejpal najde. Nicméně si myslím, že auto je to po vzhledové stránce hodně povedené. Měl jsem možnost porovnat dvě motorové varianty, zmiňovanou naftu i benzín a benzín jede o poznání lépe. Nafta v táhlém stoupání na dálnici byla ve 160km/hod mrtvá. Spotřeba u turbo benzínu odpovídá vyšší stavbě a váze auta a samozřejmě jízdnímu stylu , ale tichý benzín i když jen 4 válec se k tomuto autu prostě hodí víc.
reagovať
David V
počet príspevkov2054
dátum registrácie16.05.2007
Utorok 06.11.2012 17:03, RE: Kudla
Alda napísal:
takový pěkný auto a žádná reakce... Hlavně že Mondea a jiné staré vergly se tu řeší pořád dokola Jinak by to spíš měla být konkurence pro X3 a ne X1 .


No dyť je to hned v první větě ještě v anotaci, že nepřitahují větší než malou pozornost. A upřímně ofrouti nejsou můj šálek kávy a bohužel na tom nezvrátí nic ani fakt, že článek psal jeden z mých oblíbených redaktorů.
reagovať
AnderN
počet príspevkov53
dátum registrácie09.05.2007
Streda 07.11.2012 12:23, RE: Kudla
Alda napísal:
takový pěkný auto a žádná reakce... Hlavně že Mondea a jiné staré vergly se tu řeší pořád dokola Jinak by to spíš měla být konkurence pro X3 a ne X1 .


Kdepak, X3 je přímým konkurentem Freelanderu. Evoque je opravdu na úrovni X1.
reagovať
Alda
počet príspevkov36
dátum registrácie25.05.2007
Streda 07.11.2012 20:42, RE: Kudla
David V napísal:
Alda napísal:
takový pěkný auto a žádná reakce... Hlavně že Mondea a jiné staré vergly se tu řeší pořád dokola Jinak by to spíš měla být konkurence pro X3 a ne X1 .
No dyť je to hned v první větě ještě v anotaci, že nepřitahují větší než malou pozornost. A upřímně ofrouti nejsou můj šálek kávy a bohužel na tom nezvrátí nic ani fakt, že článek psal jeden z mých oblíbených redaktorů.


Jenže v první větě je i že právě Evoque je z jiného těsta (nebo tak nějak) a proto by mi nevadil i když s tou kávou jsem na tom asi podobně...

reagovať
Alda
počet príspevkov36
dátum registrácie25.05.2007
Streda 07.11.2012 20:45, RE: Kudla
AnderN napísal:
Alda napísal:
takový pěkný auto a žádná reakce... Hlavně že Mondea a jiné staré vergly se tu řeší pořád dokola Jinak by to spíš měla být konkurence pro X3 a ne X1 .
Kdepak, X3 je přímým konkurentem Freelanderu. Evoque je opravdu na úrovni X1.


X1 mi přijde o dost menší a skoro za poloviční cenu... pak by tam mohlo být teda Q1 namísto Q3, ale to je fuk jak to je. Každopádně Evoque nad zmíněnými vyčnívá...

reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.