0
späť
 

diskuze k tématu: Land Rover Defender 110 Double cab pick-up: Poslední mohykán

kategórie zaradenia témy: ostatní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 18.06.2012 10:44, Defender - základní výbava - stínítko pro psa
Moc pěkně napsaný a zajímavý článek. Jsem fanda Defenderů a podobných automobilových dinosaurů. Úžasné pracovní auto. A to, že není možnost připlatit si za navigaci by mi vůbec nevadilo. Kolikrát kvalitní externí GPS (a někdy i v mobilu) pracuje lépe a ovládá se snadněji než vestavěná. O praktičnosti ani nemluvě. Zato poskytnutím stínu v základní výbavě pro naše čtyřnohé společníky se nemůže pochlubit ani S-classe. Jen víc takových autentických článků!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 18.06.2012 19:31, RE: Defender - základní výbava - stínítko pro psa
Paul napísal:
Moc pěkně napsaný a zajímavý článek. Jsem fanda Defenderů a podobných automobilových dinosaurů. Úžasné pracovní auto. A to, že není možnost připlatit si za navigaci by mi vůbec nevadilo. Kolikrát kvalitní externí GPS (a někdy i v mobilu) pracuje lépe a ovládá se snadněji než vestavěná. O praktičnosti ani nemluvě. Zato poskytnutím stínu v základní výbavě pro naše čtyřnohé společníky se nemůže pochlubit ani S-classe. Jen víc takových autentických článků!
Jen s autoren nesouhlasím v názoru na výhled. Něco jsem s vojenskou verzí (opravdovou, nikoli tou co má ve výzbroji AČR) tohoto vozu odjezdil a s řidičem karosy si řidič defenderu nepokecá ani náhodou.Výhled odpovídá zhruba Q7 nebo Landcruiseru, ale autobusu ani náhodou.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 18.06.2012 21:25, RE: Defender - základní výbava - stínítko pro psa
Pavlik napísal:
Jen s autoren nesouhlasím v názoru na výhled. Něco jsem s vojenskou verzí (opravdovou, nikoli tou co má ve výzbroji AČR) tohoto vozu odjezdil a s řidičem karosy si řidič defenderu nepokecá ani náhodou.Výhled odpovídá zhruba Q7 nebo Landcruiseru, ale autobusu ani náhodou.
Jakou verzi myslíš? Občas potkávám od AČR běžnou maskáčovou ale viděl jsem i speciál s lafetovaným kulometem a ta se mi zdála vyšší díky balónovějším pneu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 19.06.2012 07:08, RE: Defender - základní výbava - stínítko pro psa
Paul napísal:
Jakou verzi myslíš? Občas potkávám od AČR běžnou maskáčovou ale viděl jsem i speciál s lafetovaným kulometem a ta se mi zdála vyšší díky balónovějším pneu.
Myslím britskou verzi (tedy skutečně vojenský defender). To co používá česká armáda je pouze zeleně lakovaná civilní verze - vojenskou smí prodávat pouze certifikovaný dealer a to dodavatel AČR z Českého Dubu není. Tyto dvě vozidla jsou podobná více méně poze tvarem.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.