0
späť
 

diskuze k tématu: Lancia Lybra 1.6 - 1.8 benzín

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, automobilky, italská vozidla
Sanyo
počet príspevkov13
dátum registrácie31.07.2015
Sobota 08.08.2015 18:26, Lancia Lybra 1.6 - 1.8 benzín
Zdravím, pár měsíců řeším co za auto. Našel jsem tenhle kousek, který se mi zamlouvá asi po všech stránkách, hlavně ta cena, kdyby mi zbyla ještě rezerva na případné opravy. Ale samozřejmě u mě převládá strach, jestli za tu cenu nebudu mít auto úplný šrot (do 50000). Tachometry jsou patrně asi všechny stočené (z výběru na TipCar, ale i jinde), protože pomalu ani jedno nemá záznam o stavu tachometru podle VIN. No takže se ptám, jestli je Lancia Lybra dobrá volba, hlavně co se týká údržby. Někdo ji vychvaluje, někdo zatracuje. Tohle je ale u každého auta. Jezdím spíše kratší trasy, takže bych raději benzína než diesela. Na TipCar byl článek, který vůz vychvaloval, ale ten už je taky nějaký pátek starý, takže bych raději aktuální info. Díky moc.
reagovať
PetrT
počet príspevkov1076
dátum registrácie24.05.2009
Sobota 08.08.2015 21:34, Lancia
Lybra je krásná, určitě dobrá volba. Jen se nesmí nabourat, v druhovýrobě je toho málo a origo díly jsou drahý. Jo a taky se hodně loupe ta ekokůže uvnitř, asi je lepší sehnat mikroplyšáka.

Jinak kamarádka ted koupila Thesis v plynu, holka vůbec do aut nedělá a prostě se zamilovala na první pohled. Původně chtěla Superba, ted je nadšená a jezdí se jentak projet bez cíle. :)
Vypadá to že je i ve velmi dobrém stavu.
reagovať
kristian2
počet príspevkov272
dátum registrácie31.03.2015
Nedela 09.08.2015 20:09, k
lancii mužu jen doporučit i když má samozřejmě svoje mouchy jako většina aut.největší problém je s náhradníma dílama ne žeby nebyly ale musíte vědět kde je sehnat a nekteré prostě nejsou hned.Osobní skušenos mám pouze s dieslem a to 2,4 a 1,9 ne byl stim problém a obvzlášt 2,4 jela užasně .Kdysi jsme s tímto aute a motorizací brázdili evropu a najeli spostu kilometrů - je to pohodlné a dobře vybavené auto ještě máme jednu starou na té jsme za poslední rok řešíli prasklou hadici hydrauliky řazení a o pul roku pojzděj praskla hadice u brzdy předního kola asi to chce řešit preventivně protože jak se vám to stane dále od domova a nemáte díl tak je to na odtahovku ato vubec nrní drahý díl.Na to kdy bylo auto vyrobené ,je hodně dobře vybavené a má dobré jízdní vlastnosti i oproti dnešní výrobě
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.