Warning: strpos(): Empty needle in /home/ebm/www/tipcars6/moduly/interlink/interlink.php on line 78
Diskuze - Kristina Peláková - jsem začátečník
0
späť
 

diskuze k tématu: Kristina Peláková - jsem začátečník

kategórie zaradenia témy:
A4
počet príspevkov134
dátum registrácie09.05.2007
Štvrtok 08.01.2015 07:52, :-)
Pěkná je, pěkňůčká...
reagovať
Paul
počet príspevkov773
dátum registrácie07.11.2008
Štvrtok 08.01.2015 10:18, RE: :-)
A4 napísal:
Pěkná je, pěkňůčká...


To rozhodně! A to (doufám) přirozeně a její písničky taky potěší
reagovať
stréc od piva
počet príspevkov652
dátum registrácie23.11.2007
Štvrtok 08.01.2015 10:38, 100kkm
100 000km = trošku to děvčině nevychází,pokud ročně ujede jako spolujezdec,to znamená 300km denně.tzn minimálně 3-6 hodin denně v autě?
reagovať
free78
počet príspevkov300
dátum registrácie19.09.2008
Štvrtok 08.01.2015 10:57, RE: 100kkm
stréc od piva napísal:
100 000km = trošku to děvčině nevychází,pokud ročně ujede jako spolujezdec,to znamená 300km denně.tzn minimálně 3-6 hodin denně v autě?


Tak třeba má jiné přednosti než odhad ročního nájezdu.
---
Měl bych dotaz trošku na jíné téma. Jaký přesně je důvod, že motoristický server má potřebu uveřejňovat články vhodné do deníku blesk na stránku "pro ženy"? Je to získání vyšší čtenosti ? Vás fakt jako někoho zajímají ty informace, které nám Kristina sdělila, nebo to čtete proto, že by ste ji rádi ohnuli, nezávisle na tom, o čem slečna točí?
reagovať
David V
počet príspevkov2055
dátum registrácie16.05.2007
Štvrtok 08.01.2015 13:32, RE: 100kkm
free78 napísal:
stréc od piva napísal:
100 000km = trošku to děvčině nevychází,pokud ročně ujede jako spolujezdec,to znamená 300km denně.tzn minimálně 3-6 hodin denně v autě?
Tak třeba má jiné přednosti než odhad ročního nájezdu.---Měl bych dotaz trošku na jíné téma. Jaký přesně je důvod, že motoristický server má potřebu uveřejňovat články vhodné do deníku blesk na stránku "pro ženy"? Je to získání vyšší čtenosti ? Vás fakt jako někoho zajímají ty informace, které nám Kristina sdělila, nebo to čtete proto, že by ste ji rádi ohnuli, nezávisle na tom, o čem slečna točí?


Upřímně řečeno, nejenže jsem to nečet, ale ani nevím kdo je Kristina Peláková a co dělá a upravené ateliérové fotky mě nechávají naprosto chladným.
No a vzhledem hned k prvnímu příspěvku v diskusi nebudu ani čtením ztrácet čas.
reagovať
A4
počet príspevkov134
dátum registrácie09.05.2007
Štvrtok 08.01.2015 13:54, RE: 100kkm
David V napísal:
free78 napísal:
stréc od piva napísal:
100 000km = trošku to děvčině nevychází,pokud ročně ujede jako spolujezdec,to znamená 300km denně.tzn minimálně 3-6 hodin denně v autě?
Tak třeba má jiné přednosti než odhad ročního nájezdu.---Měl bych dotaz trošku na jíné téma. Jaký přesně je důvod, že motoristický server má potřebu uveřejňovat články vhodné do deníku blesk na stránku "pro ženy"? Je to získání vyšší čtenosti ? Vás fakt jako někoho zajímají ty informace, které nám Kristina sdělila, nebo to čtete proto, že by ste ji rádi ohnuli, nezávisle na tom, o čem slečna točí?
Upřímně řečeno, nejenže jsem to nečet, ale ani nevím kdo je Kristina Peláková a co dělá a upravené ateliérové fotky mě nechávají naprosto chladným. No a vzhledem hned k prvnímu příspěvku v diskusi nebudu ani čtením ztrácet čas.



Tak proč ho vůbec ztrácíš psaním?
reagovať
David V
počet príspevkov2055
dátum registrácie16.05.2007
Piatok 09.01.2015 11:24, RE: 100kkm
A4 napísal:
David V napísal:
free78 napísal:
stréc od piva napísal:
100 000km = trošku to děvčině nevychází,pokud ročně ujede jako spolujezdec,to znamená 300km denně.tzn minimálně 3-6 hodin denně v autě?
Tak třeba má jiné přednosti než odhad ročního nájezdu.---Měl bych dotaz trošku na jíné téma. Jaký přesně je důvod, že motoristický server má potřebu uveřejňovat články vhodné do deníku blesk na stránku "pro ženy"? Je to získání vyšší čtenosti ? Vás fakt jako někoho zajímají ty informace, které nám Kristina sdělila, nebo to čtete proto, že by ste ji rádi ohnuli, nezávisle na tom, o čem slečna točí?
Upřímně řečeno, nejenže jsem to nečet, ale ani nevím kdo je Kristina Peláková a co dělá a upravené ateliérové fotky mě nechávají naprosto chladným. No a vzhledem hned k prvnímu příspěvku v diskusi nebudu ani čtením ztrácet čas.
Tak proč ho vůbec ztrácíš psaním?


Jednoduché, na většinu článků klikám až podle diskuze. Většinou směřuji hned do diskuze a až když mě tam zaujme nějaké téma a není komentované, teprve otevírám článek. Pokud jsou to rozhovory s pro mě neznámými lidmi, většinou je ignoruji. To ale neznamená, že mě nezajímá diskuze, protože ta většinou napoví. Třeba až po přečtení 1. příspěvku jsem se podíval na fotky.
reagovať
sympatico
počet príspevkov54
dátum registrácie04.03.2014
Piatok 09.01.2015 13:02, Kristina
Já jsem jenom normální obyčejnej chlap, takže se rád kouknu na fotky pěkný holky a přečíst pár odstavců mi taky problém nečiní...Je to nádherná baba, viděl jsem v reálu a málem jsem potřeboval bryndák. Písničky mi nic neříkají, ale jejíma fotkama se pokochám rád a kdykoliv...Asi existují i jiné světy kde normální chlap nad takovou ženskou ohrne nos, fotky se mu nelíbí a článek pro jistotu ani nečte...tak já žiju v tom světě normálním, článek jsem četl, fotky prohlédl, oko potěšil...a život jde dál, bylo to hezké, děkuji :)
reagovať
David V
počet príspevkov2055
dátum registrácie16.05.2007
Piatok 09.01.2015 14:31, RE: Kristina
sympatico napísal:
Já jsem jenom normální obyčejnej chlap, takže se rád kouknu na fotky pěkný holky a přečíst pár odstavců mi taky problém nečiní...Je to nádherná baba, viděl jsem v reálu a málem jsem potřeboval bryndák. Písničky mi nic neříkají, ale jejíma fotkama se pokochám rád a kdykoliv...Asi existují i jiné světy kde normální chlap nad takovou ženskou ohrne nos, fotky se mu nelíbí a článek pro jistotu ani nečte...tak já žiju v tom světě normálním, článek jsem četl, fotky prohlédl, oko potěšil...a život jde dál, bylo to hezké, děkuji :)


K tomu uvedu jen to, že na holky existují jiné weby.
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.