0
späť
 

diskuze k tématu: Koupě ojetiny HONDA CRV-benzín

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, volná diskuze
ivo2050
počet príspevkov2
dátum registrácie14.07.2020
Utorok 14.07.2020 10:01, Koupě ojetiny HONDA CRV-benzín
Zdravím všechny, rozhoduji se ke koupi ojetého vozu nejlépe benzín SUV , nebo auto s vyším položením sedadel pro lepší nástup.Najedu cca 10 000km/rok. Převážně město, chata a příroda. Hledám nějaký vůz od r.v.2010 a zalíbila se mě HONDA- CRV. Nebo máte někdo nějaké doporučení na jinou značku , která bude držák? fin. možnosti do 350tis.
díly všem za rady.
Ivo
reagovať
BobanHTP
počet príspevkov2404
dátum registrácie19.08.2015
Utorok 14.07.2020 11:01, RE: Koupě ojetiny HONDA CRV-benzín
citácia:
reakce na: ivo2050, 14.07.2020 10:01 (Zdravím všechny, rozhoduji se ...)

Ahoj, Honda CRV je držák a nerezne, v podstatě všechny atmosférické ben. motory jsou dobré, nejdostupnější 2.0 VTEC, stačí bohatě na vše.

Můžeš také zkusit Suzuki Vitaru/S-Cross 1.6 VVT, příjemný to společník do města i přírody, pohonu 4x4 se vůbec neboj, stačí pravidelná servisní údržba. Suzuki má oproti CRV výhodu levněších dílů(dost podstatně).

Já bych ale doporučil vyzkoušet i novou Dacii Duster, stačí i 1.0 TCe, protože mě samotného překvapilo jak příjemně se s ní jezdí. Motor je to sice tříválec s turbem, ale nepřímoho vstřiku, takže snese i krátké trasy.

Dalším "pohodlým autem s vyšším posedem" je za mě bezesporu Renault Captur, tobě to vyjde na zánovní ojetinu, zkus se podívat na Renaultí stránky https://ojete-vozy.renault.cz/nabidka-vozu/ojete-vozy/

Dalším "držákem" může být Mitsubishi ASX 1.6 MIVEC, kdy skladovka doprodej vyjde něco pod 400tis.kč, případně bych hledal zánovní ojetinu pod dealerech.. Mitsubishi jen vyžaduje ošetřit podvozek, nemá tak kvalitní antikorozní ochranu.

A jako alternativu bych Ti doporučil skladovku nový Fiat 500L 1.4i, protože tohle auto má své kouzlo, má vyšší posez i výhled a může oslovit Motor je odolný, technika jednoduchá a funglovka bude sloužit jistě lépe, než deset let stará ojetina.

Tož držím palec!
reagovať
ivo2050
počet príspevkov2
dátum registrácie14.07.2020
Utorok 14.07.2020 11:10, RE: RE: Koupě ojetiny HONDA CRV-benzín
citácia:
reakce na: BobanHTP, 14.07.2020 11:01 (Ahoj, Honda CRV je držák a ner ...)


Díky za rady
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.