0
späť
 

diskuze k tématu: Koupě nové dodávky

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, zábava, život za volantem
vlada137
počet príspevkov1
dátum registrácie21.09.2020
Pondelok 21.09.2020 17:57, Koupě nové dodávky
Zdravím, prosím vás o radu. Ve světě aut, co se týče spolehlivosti jsem absolutní lajk a potřeboval bych si udělat trochu obrázek. Chystáme se na přes rok koupit dodávku, ideálně nejprostornější do 3,5 tuny. Chápu, že u ojetiny je třeba si dát velký pozor, ale jak je to u nových aut? Slyšel jsem že Fiat Ducato v poměru cena kvalita ujde. Trošku mě mrzí, že nové modely už nedělají s motorem 3.0 JTD. Někdo říká “fiat na ho*no” někdo zase, že motory 2.3 jtd kvalita. Nejde mi ani tak o výbavu, nepotřebuji dokonalý interiér, vyhřívaný volant apod., jde mi čistě o kvalitu motoru. Jsem člověk, který se o auta, co se týče servisů starám jak mám. Mám to tedy řešit pokud kupuji nové auto (záruka, servis apod.)?
reagovať
ctverak
počet príspevkov255
dátum registrácie01.08.2007
Streda 23.09.2020 12:21, RE: Koupě nové dodávky
citácia:
reakce na: vlada137, 21.09.2020 17:57 (Zdravím, prosím vás o radu. Ve ...)


Která dodávka je nejspolehlivější nevím, ale co vím tak ze zkušeností z několika generacemi Tranzitů je ten současný Tranzit co se týká motoru docela zklamání. Jede to hezky i spotřebu to má dobrou, ale spolehlivost už není co to bývalo.
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.