0
späť
 

diskuze k tématu: Kterého korejce?

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, servisní náklady, technické dotazy, korejská vozidla, americká vozidla, korejská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 06.09.2006 00:19, Hyundai
Doma máme Accenta z roku 1998 1,5 12V a prošel postupně rukama mého otce, mě a teď slouží matce. Za celou dobu jsme neměli jedinou poruchu a dokonce i všechny díly jsou původní (s vijímkou zadních tlumičů-vyměněny po půl roce vrámci záruky), tím myslím i brzdové kotouče, destičky nebo výfuk. Je sice pravdou, že automobil má najeto jen 60 tisíc km a je celoročně garážovaný, ale jeho spolehlivost mě udivuje. Jediné co je horší je kvalita provedení interiéru, ale ten je u nového Accentu myslím už na vysoké úrovni. Já si tedy myslím, že by jste měl zůstat věrný značce Hyundai a koupit buď nového Accenta nebo počkat na novou Elantru.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 06.09.2006 08:56, kia
jazdim dost casto s ceratom 2,0crdi a mozem povedat, ze hodnotenie celkom sedi. motoricky vyborne, kopec miesta - aj sedenie sa mi paci, vsetko funguje tak ako treba - po dvoch rokoch a 100tkm ziadna porucha a to jazdi ako sluzobak s viacerymi vodicmi. Spotrebu neviem, ale je to podla dokladov - inak by uctovne pistalo. pravda je, ze je to skor pohodlny kociar, nie je na divoke jazdenie. Ale ten motor je fakt super!!!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 06.09.2006 10:00, sedan Accent
Korejce jsem si taky oblíbil a ne náhodou. Stačí si přečíst rposlední rezenci Peugeot 307 a musí být jasno. Po 40 tis. km u accenta CRDi jen prosakuje olej u serva, jinak bez závad. Spolehlivostí se Hyundai přiblížil japoncům a nabízí už srovnatelné motor za bezkonkurenční cenu. Dal bych přednost novému accentu, pokud nevadí provedení sedan. Jsem zvědavý, jak si v Česku povede model z nošovické továrny (zda se v prodejnosti přiblíží škodovkám). Prostě na značku Hyundai nedám dopustit, jen značkové servisy jsou drahé a ne vždy stoprocentní (první výměna mot. oleje zřejmě bez filtru, i když ho zákazník zaplatil). Ještě drobnost k tenčímu věnci volantu. Vyřešil jsem potahem z umělé kůže (v Globusu za 80 Kč) a mohu jen doporučit. Příjemný na omak a když přestane bavit, stáhnete ho a zahodíte.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 06.09.2006 11:57, korejec
Cerato je uz take vybehovy model podobne jako soucasna Elantra a bude nahrazeno modelem Ceed. Osobne bych si pockal na nove modely.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 06.09.2006 16:55, RE: sedan Accent
donald napísal:
Korejce jsem si taky oblíbil a ne náhodou. Stačí si přečíst rposlední rezenci Peugeot 307 a musí být jasno. Po 40 tis. km u accenta CRDi jen prosakuje olej u serva, jinak bez závad. Spolehlivostí se Hyundai přiblížil japoncům a nabízí už srovnatelné motor za bezkonkurenční cenu. Dal bych přednost novému accentu, pokud nevadí provedení sedan. Jsem zvědavý, jak si v Česku povede model z nošovické továrny (zda se v prodejnosti přiblíží škodovkám). Prostě na značku Hyundai nedám dopustit, jen značko...
podle mě je accent pěkná sračkanekoupil bych ho!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 06.09.2006 17:54, RE: sedan Accent
lachim napísal:
podle mě je accent pěkná sračkanekoupil bych ho!
A podle čeho tak soudíš, jestli teda vůbec máš nějaké argumenty:)))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 06.09.2006 19:37, RE: sedan Accent
lachim napísal:
podle mě je accent pěkná sračkanekoupil bych ho!
Máme doma Accenta třetí rok,37 000 km naprosto bez problémů.Na obsah 1300 jede dost slušně.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 07.09.2006 14:21, RE: sedan Accent
Fanda napísal:
Máme doma Accenta třetí rok,37 000 km naprosto bez problémů.Na obsah 1300 jede dost slušně.
mame doma kacera donalda a hodinky s vodotryskem.....ZDAR
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 07.09.2006 21:26, RE: sedan Accent
donald napísal:
Korejce jsem si taky oblíbil a ne náhodou. Stačí si přečíst rposlední rezenci Peugeot 307 a musí být jasno. Po 40 tis. km u accenta CRDi jen prosakuje olej u serva, jinak bez závad. Spolehlivostí se Hyundai přiblížil japoncům a nabízí už srovnatelné motor za bezkonkurenční cenu. Dal bych přednost novému accentu, pokud nevadí provedení sedan. Jsem zvědavý, jak si v Česku povede model z nošovické továrny (zda se v prodejnosti přiblíží škodovkám). Prostě na značku Hyundai nedám dopustit, jen značko...
olej u serva po 40kkm???!!!! - DOBŘE TI TAK kupujte si auta u korejců a boty u větnamců -jestli to bereš jako spotřební věc,tak vpohodě,ale já jsečm zvzklej na autě najet min 300kkm,než se ho zbavím,ale ješte se mi nestalo,abych řešil zmíněnou závadu a to má moje croma 473kkm a sprinter 326kkm a nemyslím si ,že bude servo dalších 100kkm problém.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 14.07.2007 00:04, RE: sedan Accent
jirka napísal:
olej u serva po 40kkm???!!!! - DOBŘE TI TAK kupujte si auta u korejců a boty u větnamců -jestli to bereš jako spotřební věc,tak vpohodě,ale já jsečm zvzklej na autě najet min 300kkm,než se ho zbavím,ale ješte se mi nestalo,abych řešil zmíněnou závadu a to má moje croma 473kkm a sprinter 326kkm a nemyslím si ,že bude servo dalších 100kkm problém.
Ale no tak... Fiat ?

No.....
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.